Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

dziewczyny chyba nam kafeteria temat skasowała :( może go jeszcze przywrócą. Tymczasowo zapraszam tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa wreszcie kogoś znalazłam :) No właśnie ciekawe czy teraz się jeszcze znajdziemy wszystkie, mam ogromną nadzieję. Ale dlaczego skasowali nie rozumiem tego. Juz pisałam do redakcji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jak Sylvia, napewno juz odebrała wynik bety. Mam nadzieję, że się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny , nie rozumiem dlaczego niema strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dokładnie ja też jestem bardzo smutna z tego powodu. Boję się że się nie odnajdziemy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
andzia , może i inne dziewczyny do Nas dołączą :) oby tak było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Melduje się że jestem. Szkoda że skasowali tamten temat, można było z niego czerpać masę potrzebnych nam infirmacji. Ciekawe jak Sylvia. Obyśmy się wszystkie odnalazły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea3
uff! znalazłam Was:))) dziwne, czemu skasowali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Ufff na szczęście mąż mi was znalazł bo już panikowałam :-) Kurcze też mam nadzieję że przywrócą tamten wątek bo to była cała skarbnica wiedzy. Sylvia, lillalu, dort, b_ubu, joahna, kotek, ollaluna, dandm, chicato, E, lenasz i inne dziewczyny czekamy na was Pewnie trochę poprzekręcałam pseudonimy ale wiadomo o kogo chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Hej! Ja też Was szukałam, szkoda że skasowali nam wątek :/. Melduje się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przepraszam założyłam niechcący dwa topiki kontunuujace. tamten jest w dyskusja ogólna, zostawiłam tam namiary, proponuje pisać tylko tutaj żeby haosu nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga241 ja też na początku spanikowałam :), jak zobaczyłam że jest błąd mi cały czas wyskakiwał, pozniej znalazłam dopiero :) Dziewczyny mam pytanie co do zastrzyków. Czy podczas ich brania nie powinnam mieć kontroli usg?. Bo wizytę mam na 22 i przez ten czas te zastrzyki i Encorton Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Dziewczyny jak tu cicho :-( Gość nie pomogę ci za bardzo bo jeszcze do in vitro nie podchodziłam ale przy normalnej stymulacji w novum - biorąc zastrzyki menopur musiałam się zgłaszać na usg 11,13,15 i 17 dnia cyklu. Może spróbuj umówić się na konsultacje telefoniczną i coś sie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, dziękuje za odpowiedz :), wydaję mi się, ze chyba powinnam zaufać naszemu lekarzowi, chyba takiego błędu by nie popełnił, żebym brała te zastrzyki bez kontroli. Widocznie można je tak brać :). Bo dobrze pamiętam że mamy wspólnego doktora? :) Masz rację niestety cicho tutaj :( kurczę tak bardzo licze na dziewczyny, że znajdą nas. No i bardzo bym chciała wiedzieć czy Sylvi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak andziu u tego samego jesteśmy :-) Wiesz co oni mnie chyba tak ganiali na to usg bo nasz doktorek był wtedy na urlopie i co wizyta to miałam u kogoś innego robione no i jeszcze się słabo stymulowałam. Także na pewno masz rację o takim czymś na pewno by nie zapomniał. Też mi co trochę Sylvia przychodzi na myśl. Wysłałam też maila do redakcji co z naszym forum może czym więcej odezw tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Melduje sie i ja. Dziewczyny, nie chciałabym wypowiadać się za sylvie 83, jeśli jesteście ciekawe jaki był wynik bhcg poczytajcie wątek objawy ciąży po in vitro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiedziałam , że sylwii udało się :) kibicowałam jej jak i pozostałym dziewczynom :) Sylwia , życzę Ci spokojnych i szczęśliwych 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E super że dołączyłaś. Super bardzo, bardzo się cieszę, że Sylvii się udało :), mam nadzieję że teraz będą same pozytywy i ja również życzę Sylvii dużo zdrówka i radości przez te 9 miesięcy i pozniej :) Kinga wątpie, żeby przywrócili nasze forum :( Ja od jutra zastrzyki ciekawe jak mi pójdzie pierwszy najgorszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORT14
Witajcie! Jestem i ja :-) Mocno się wkurzyłam tym wykasowaniem, tyle informacji pieron strzelił... Są chyba lekko niepoważni... Ale liczyłam mimo wszystko na Was, że się odezwiecie i nasze forum będzie istniało dalej... Bardzo się z tego powodu cieszę! :-) Mam newsa - otóż zupełnie niespodziewanie miałam telefon z Novum, że znalazło się miejsce więc startowa jeszcze w tym m-cu! Muszę tylko na nią zrobić posiewy. Szczerze przyznam, że cieszę się i boję jednocześnie... Pozdrawiam Was ciepło a Sylvi gratuluję i życzę dużoooo zdrówka!!! Odezwij się do nas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dort kochana nawet nie wiesz jak się cieszę, że zadzwonili do Ciebie :). Pamiętaj, ze wszystkie badania z kartki trzeba zrobić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Hej,myślałam,ze to u mnie jest problem z tą stroną a tu taki numer nam wycięli!Wkurzyłam się,bo było tam wiele ważnych rzeczy, a tak startujemy od początku.Ale dobrze,że Was znalazłam:)I najgorsze,że Sylwia nie może się sama pochwalić betką.Może nas tu znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość71
Hej ja też Was znalazłam Sylvia -Gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
DORT a wiesz jaka metoda wybrano wlasnie Ciebie? Ciesze sie ze Ci sie udalo, w takim razie zostalam tylko ja :-( trzymam za Was kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey Jestem dziewczyny ;) Beta 11dpt 155.3 wczorajsza 13dpt 397.5 Zarodki byly 2 dniowe Dziewczyny jeszcze do mnie nie dociera,że się udało.18.11 wizyta w N.... zobaczymy jak to będzie :) Kinga Wielkie dzięki za namiar na ten wątek bo już myślałam, że wszystko poszło w ........ Pozdrawiam was wszystkie i dzięki, że o mnie pamietacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Sylvia83 cudownie, rośnij duża, zdrowa i okrąglutka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciaaa
sylvia - gratulacje i trzymam kciuki na dalsze 9 miesięcy &&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się Sylvia, że już jesteś :-) Jeszcze raz bardzo ci gratuluje i trzymam mocno kciuki za spokojne, szczęśliwe 9 miesięcy. Wczoraj był jakiś problem też na tamtym forum i w końcu poszły dwie moje wiadomości ale ważne, że z pozytywnym skutkiem :-) Czekamy jeszcze na resztę dziewczyn. Dort to super, że udało ci się już teraz załapać. Ja nawet nie dzwonię i nie dopytuję czy są jakieś wolne miejsca bo najpierw musze się uporać z posiewami bo wyszły mi nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×