Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość joahnaaa1
Sylvia nie stresuj się :-) chodź łatwo mi to mówić teraz a sama za 3 tygodnie jak dobrze później to będę portkami trzas :-) ja w czwartek wizyta usg to będzie 8 dc a transfery chyba kolo 15 dc robią z tego co mi wiadomo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InnaJAInnyTY
Sylvio to ja pisalam o tej pracy w przeszlości, to fragment felietonu.... Wpisałam go na forum, kiedy przeczytałam, że w końcu Ci się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InnaJAInnyTY
Sylvio, to pisałam o Twoich śnieżynkach, teraz kiedy zobaczyłam, że jesteś w ciąży wpisałam szkic swojego felietonu ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvio czekamy na same dobre wiadomości, i mocno zaciskamy za nie kciuki!!! Justyna8604 trzymasz się dzielnie i cierpliwie czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia czekamy na podwójnie pozytywną dawkę emocji :) Skarb_ik czekam cierpliwie. Byłam wczoraj w Warszawie zapisać się na wizytę do hematologa w związku z trombofilią, a że to bardzo blisko Novum nie omieszkałam podjechać i zapytać czy pojawiły się miejsca lub coś się zwolniło. Podobno w piątek jedna z pacjentek odwołała wizytę startową i na to miejsce wskoczyła dziewczyna, która była akurat w gabinecie u któregoś z lekarzy, a że była gotowa do stymulacji od zaraz, to jej zaproponowano to miejsce. Miała po prostu szczęście. Trzeba dzwonić i pytać nie tylko czy pojawiły się miejsca, ale czy może ktoś zrezygnował lub z innych przyczyn nie może przystąpić do stymulacji. Orchidea, nie ma co się załamywać, jak mi przed 2 IUI kazano zrobić usg u siebie w mieście to lekarz wmawiał mi, że pęcherzyk Graffa to prawdopodobnie nie pęcherzyk, a ciąża. Ale się wtedy uśmiałam. Tłumaczyłam mu, że jestem w połowie cyklu, miałam okres i to niemożliwe, ale on twierdził, że to prawdopodobnie ciąża z poprzedniego cyklu. Ja od kiedy leczę się w Novum, mimo, że mam dość daleko bo ok 200 km, to na każde usg po tym incydencie jeżdżę już tylko tam. Mam pewność, że jestem w dobrych rękach i lekarze są prawdziwymi fachowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. sorki,że trzymam Was w niepewności ale po wizycie głodni cos zjesc pojechalismy no i oczywiście Smyk zaliczony oczko.gif Ale do rzeczy, ciąża pojedyncza "bardzo mocna" beta 29tys. Widzielismy pulsujavy punkcik "♥" Przy usg byl sam szef dr.L i dr.W. Super radość dla nas wszystkich dla dr tez sukces, na koniec wizyty dr.W mnie ucalowal oczko.gif za 2 tyg.kolejna wizyta. Dziewczyny pytanie jak u Was bylo z pierwszą wizyta usg w Programie, placilyscie? Mi przez tel wcześniej piwiedziano ,że te dwie pierwsze wizyty sa w ramach Programu a potem jak juz wyjechaliśmy z kliniki dzwonią ,że powinnam zapłacić. Sprawa zostala do wyjaśnienia do jutra u szefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORT14
SUPER!!!! GRATULACJE Sylvia, teraz już takie oficjalne :-) Bardzo się cieszę. Dajesz wiarę i siłę dla innych... Z tym płaceniem to coś jest nie tak u nich... ja byłam na posiewach w sobotę. Muszę mieć je na wizytę startową, jestem objęta programem i teoretycznie nie powinnam za nie płacić, ale z tego powodu, że nie miałam skierowania od swojej ginekolog to musiałam zapłacić, tak nam wytłumaczyła pani w rejestracji. Nie dochodziliśmy się o to, bo są rzeczy ważniejsze... ale coś mają niedograne. Jeszcze raz gratuluję i życzę dużo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja testuję stopkę ;-) Sylvia jakie leki zalecił Ci w dalszym ciągu lekarz? Justyna - robię dokładnie tak jak Ty! Na każde USG jeżdżę do Novum, mam do nich zaufanie. Widzę teraz różnicę między lekarzami ze swojego miasta a pełen profesjonalizmem i oddanie lekarzy z Novum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia83 Gratulacje!!! Zobaczyć tak maleńkie bijące serduszko to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu. Domyślam się, że bez łez szczęścia się nie obyło. Dbaj o siebie podwójnie MAMUŚKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Sylwia! Cudownie! Chyba to jest tak, że jak jest zdrowa ciąża to w tym 25 już jest serduszko :-) tak to piekny moment... Życzę ci spokoju i żeby dalej wszystko przebiegało ok! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Sylwia - sciskam Cię mocno i życze spokojnych 9 miesiecy:)Najtrudniejsze dni juz za Toba,delektuj sie teraz tym pieknym stanem i rozpieszczaj sie ile mozesz:) Lilalou - dobrze,ze torbiel odeszla bez problemu,teraz juz nic nie stoi na przeszkodzie wiec dzialaj.Moze wreszcie nasza zla passa z ostatnich miesiecy sie odwroci na dobre i za rok bedziemy kroczyly jak krazowniki z brzuniami pod nosem?:) Orchidea - glowa do gory,magicy z Novum cos zaradza na tego Twojego uparciucha i wreszcie zniknie.Wiem ze czekanie jest okropne,ale uczy nas pokory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze, że wciąż nie mam krwawienia a już 4 dzień po odstawieniu antykoncepcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. Dzięki za kciuki ;) DORT Ja za posiewy tez płaciłam. Wczoraj np.placilam za progesteron a beta w ramach programu. Nie chodzi o kase te 150zl tylko o to, że każdy coś innego tam mówi. Niech się zgraja i wszyscy przekazują te same info pacjentowi. Pol nocy się z bólu zwijalam i teraz tez boli.mam straszne skurcze, zwłaszcza lewa strona. Czy ktos tak mial po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORT Z leków dalej biore fraxiparine, 3*100 luteina 0,5 tab encorton 5 euthyrox 75 folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia - gratuluję serduszka! super :) co do pojedynczej ciązy to super bo ona obaczona mniejsyzm ryzykiem :) także teraz dbaj o siebie Mamusiu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu Biorę no spe. Tak niedoczynność. Wynik tsh robilam z pierwsza beta ale to było zlecenie rodzinnego i do dzis nie odebrałem wyniku. Wczoraj dr.W znow zlecił Tsh i masę innych bad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia83 serdecznie gratuluje!!! Jesteś dla Nas nadzieją na to że i nasza walka będzie wynagrodzona. Ja w przeciwieństwie do Was wszystkich męczę się z okropnym zapaleniem pęcherza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
InnaJAInnyTY Zazwyczaj nie wtajemniczam męża w to co tutaj na forum sie dzieje i o czym tutaj wszystkie sobie opowiadamy. No moze po krotce ale bez szczegółów. . Wczoraj dalam mu do przeczytania Twój felieton, bardzo się wzruszył. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny : Sylvia jeszcze raz gratulacje :).To musi być niewyobrażalne szczescie zobaczyć bijące serduszko :) Teraz dużo zdrówka i samych radości dla was. Lillalu mi też po antykoncepcjii 3 czy 4 dni się spoźniała miesiączka,więc nie martw się napewno zaraz przyjdzie :) Dziewczyny u nas dziwna sytuacja. Wczoraj dostałam plamień, boli mnie trochę brzuch tak jak na okres. Ostatnia miesiączka była 11 listopada dzisiaj 9 d.c . Przy kąpieli zauważyłam skrzepy wczoraj jeden większy dzisiaj dużo mniejszych. Nie wiem co to może być. Wczoraj się konsultowałam z położną w Novum, powiedziała, że to mogą być plamienia między miesiączkowe. Zapisała mnie na konsultacje do naszego dr. W i powiedział, ze zobaczymy na wizycie w sobotę, po zbadaniu hormonów i obejrzeniu endometrium. Trochę się martwie. Wyniki wszystkie ok, a tu takie coś. Nie wiem od czego takie coś. joahnaaa1 tak się zastanawiam jak robią transfery jak piszesz ok. 15 d.c to w sobotę na wizycie wypada mi 12 d.c to znaczy że jeszcze na miesiąc dostane leki? Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarb_ik bardzo Ci kochana współczuję. Przez wiele lat się męczyłam odpukać narazie nie, z zapaleniem pęcherza. Mi pomagała żurawina, w aptece są tabletki'' Żurawit'' sa bardzo dobre, no i dużo pić. Wiem że to bardzo nieprzyjemne, ale poprostu trzeba przez to przejść :(. Trzymam kciuki, zeby szybko mineło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, ty nie jesteś w trakcie stymulacji? Podczas antykoncepcji? Bo już się u Ciebie pogubiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×