Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

dort, olaluna - gratulacje! ale cudnie Nowy Rok się zaczął! lato - Kochana ile Cie tu nie było! U mnie dziecieaczki rosną rozrabiają że hej, jestem taka szczesliwa że szok! Po cichutku marze o trzecim ale mąż nie jest jeszcze na taka decyzję gotowy więc musze poczekać. Jeśli nie bedzie chciał to wiadomo nic na siłę, chociaż nie bardzo uważamy ale jadnak chyba te moje jajowody do bani są obydwa :P Ciesze się ze kiedyś podjęłam właściwą decyzje, nie wyobrażam sobie innej do dnia dzisiejszego! A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mi postów nie wysyła 😠 dort, olaluna - gratulacje 🌼 cudne wieści w Nowym Roku! lato - aaaaa nie mogę uwierzyć ze Cier widze! sto lat cie tutaj nie widziałam. Dziekuje, moi chłopcy rosna, dokazują że hej a ja jestem megaszczesliwa i po cichutku marze o trzecim ale na razie mąż nie chce wiec cierpliwie czekam choć nie uważamy wiec może cud się zdarzy ;) Stare forumowiczki - igrek, janko, malwi, mena odezwijcie się co u Was i waszych maluszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja tam się wcale nie martwię ta waga :) :) Mogę i 30 kg przytyć aby dzidzi bylo dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
sylvia! masz racje, ta waga 55 kg na start strasznie mala przy tym wzroscie! teraz pewnie slicznie wygladasz:))) ja od rana smieje sie sama do siebie! dzwonilam do Novum pytac o moje 2 zarodki, i Oba zamrozone w stadium blastocyty! Klasy AA i AB, Pani mowila ze bardzo ladne. Tak mi ulżyło.....ze mam po Kogo wracac....Oby ten co u mamusi sie siedział grzecznie i sie przyjął...to wrocimy po rodzenstwo za 2 lata! A dziewczynom-mamusiom gratuluj***ardzo! Obysmy wszystkie doczekaly takich chwil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Podczytywałam was, ale w sobotę organizowałam obiad dla całej rodziny było łącznie 8 osób i przez 2 dni, z uwagi , ze jeszcze nigdy nie robiłam na tak dużo osób jedzenia to przygotowywałam :) DORT cieszę się kochana bardzo z twojej bety :). Jak przeczytałam o teście to już wiedziałam, ze jest dobrze i badanie to potwierdziło :). Gratulacje i teraz dużo zdrówka :). Ja tez się nie mogę doczekac programu na TVP 2 , mimo że oglądałam to lubie bardzo :) Jak po wyniku dzisiejszym ? Justyna bardzo mi przykro, że sie nie udało :(. Kurczę właśnie najgorsze jest to, ze , nie mamy żadnych zarodków. Ale trzeba walczyć dalej. Wierzę, ze ta 3 próba się uda, i domyślam się jak trudna jest decyzja o komórce dawczyni :(. Ściskam Kinga jak po wizycie? Sylvia, ale ten czas szybko leci :). Fajnie synek :) . Dużo zdrówka dla was :). A o wagę się nie martw, jak jestes wysoka.Moja dobra koleżanka też wysoka ważyła 100 kg w końcówce ciąży a normalnie szczuplak z niej był, a po porodzie zaraz jej spadło i jest szczuplak nadal :). Ona mówi, ze wysokie osoby muszę dużo przytyć w ciąży :) Lato, mnie tu jeszcze chyba nie było jak pisałyście stare forumowiczki :). Witaj i również pozdrawiam, muszę wrócić i przypomnieć sobie twoją historię. Trzymaj się cieplutko i życze dużo siły do walki Kura13 super, cieszę się, ze beta ładnie rośnie :). Dużo zdrówka dla was :) B_ubu, ale chyba dopiero jest nowa pula pieniędzy na redundacje? Bo wydaję mi się, ze zawsze na początku roku. Więc myślę, ze nie masz się czym martwić z terminem, spokojnie się załapiesz. Mam nadzieję, że uda Ci się uda szybko zrobić badanie i aby wszystko było ok :) Ollaluna, dawno Cię nie było, ale jakie wieści nam przynosisz :) Super bardzo się cieszę. Jednak to cuda naprawdę :). Kurcze takimi przykładami można nabrać siły do walki dalszej i wiary dużo :). Dużo zdróweczka dla was teraz, odpoczywaj i daj znac jak wyniki badań :) Lillalu kochana jak po wizycie? Skarb_ik ciesze się, ze pozbyłas się Ecoli, no i posiewy dobre super :). Napisz jak po wizycie. Trzymam kciuki Lenasz, E, Julciaaa dziewczyny fajnie że się udzielacie :) . Dużo zdrówka dla waszych maluszków :) Orchidea, to super, ze masz takie ładne 2 zarodeczki :) No i dobrej klasy. Trzymam mocno kciuki za ten :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Hej! Orchidea kiedy testujesz? A mnie dobre wieści 1. Nie ma torbieli 2. Zamrożone blaski to jednak nie 2 jedynki a trójka i jedynka ☺ 3. Jeśli jest się już zakwalifikowanym to nie zabraknie miejsc, nie trzeba czekać natomiast już nie kwalifikują nowych osób (nie wiem czy wcale czy przez jakiś czas). Także badania zrobione i 21 pierwsza wizyta przed transferem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - dzięki :-) Fajnie, że się odzywasz ;-) Nie wiadomo kiedy czas czekania i stymulacji Tobie minie i też będziesz robić betę... Nieustająco trzymam za Ciebie kciuki!!! Ja po dzisiejszy wynikach betę mam 582,6 mIU/ml a progesteron > 60 ng/ml Konsultowałam się z lekarką w Novum, ale nie kazała mi redukować luteiny. Powiedziała tylko, że wyniki są dobre i dobrze wróżą... Mam teraz czekać 2 tygodnie do wizyty z USG. Mam nadzieję, że szybko miną i wszystko będzie dobrze... Lillalu - super wieści! Nabieraj siły do kolejnej walki (oby ostatniej!) Powodzenia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... zapomniałam.... Sylvia - to Ty byłaś straszna chudzinka, co to jest 55kg przy takim wzroście :-O Masz rację - najważniejsze dzieciątko, niech sobie "buduje" fajne i wygodne mieszkanko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
lillalu co oznaczaja " jedynki, trójki..." , nie zrozumialam. moze juz mi troche myslenie spowolniło na tym wolnym;)))bo nic nie robie, tylko jem, odpoczywam, ogladam Tv, cos w necie poszperam i spie:) A testowac mam zamiar 12 stycznia, w 13 dpt...jak wytrzymam do tego czasu! Super ze nie masz juz torbieli! to teraz podchodzisz do criotransferu? na cyklu naturalnym? kinga jak po wizycie? Tez wiedzialam, ze jak juz nas zakwalifikowano, to te 3 proby musza Nam zrobic... patrzcie ile chętnych, jak duzy jest problem nieplodnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea na stronie novum jest klasyfikacja blast. Cyfra oznacza stopień "wieku" - wczesna/późna a litery dwa parametry jakości. Najlepiej rokuje blaski w 5 doboe od 3bb i więcej czyli 3 aa, 4bb itd.. ja miałam podaną 4aa teraz będzie 3aa jeśli przeżyje mrozenie ☺ tak na cyklu naturalnym bo ja mam owulacje książkowe w 14 dniu. Trzymam kciuki! To która jeszcze w styczniu rusza lub ma transfer? Bo na wynik to czekamy chyba tylko orchidei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Lillau ja wizytę mam dopiero we środę 07.01 dzisiaj byłam z Mężem na badaniu nasienia, i odbierałam badania do internisty. Także będe się odzywać we środę po południu, oby nie było żadnej torbieli bo już to zawieszenie mnie dobija. Mam nadzieje że u Kingi same dobre wiadomości i że zaraz startuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za wyjasnienie lillalu;-)/ orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też czekam na wieści od niej... Mam nadzieję, że będą pozytywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julciaa , fajnie mieć przy boku tak wspaniałych synków :) Jesteś naprawdę super mamą :) Ciesze się ,że u was wszystko dobrze , a mąż mając u swego boku tak piękną i modrą żonę dojrzeje do decyzji zostać po raz trzeci tatusiem .Tego Wam z całego serca życzę .U mnie wszystko po staremu .Ciągle jestem na etapie staraczek aby zostać mamą . Mam za sobą kilkanaście nie udanych trasferów . Zamrożony mam 1 zarodek jak nie uda się , to spróbuję jeszcze raz KD .Bo już wszystkie możliwości zostały wykorzystane i najgorsze jest to , że lekarze w moim wypadku są bezradni . Pozdrawiam was ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Andzia , witaj :) tak dokładnie ja jestem ze starej ekipy i dla tego mnie nie kojarzysz . Dziękuję za tak miłe słowa :) gosć E, niestety nie dano mi jeszcze zostać mamą . Tak byłam w ciąży cieszyłam się z całego serca ,że na początku wrześniu zostanę mama , niestety po raz kolejny poroniłam :( dość długo nie mogłam pozbierać się i z Wami podzielić się tą przykrą wiadomością . Nie chciałam też żeby dziewczyny starające się tą moją wiadomością jakoś odczuli (bo każdy przypadek jest inny ) a poza tym bardziej mi sprawiłoby podzielenie się z wami dobrymi wiadomościami . W obecnej chwili nabieram sił do dalszej walki . A jak tam Twoje skarby się chowają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś ,janko , igrek ,lena, monka ,Michalina ,zuzia , karina ,kordianka ,Alicja@, cyndi , captcha , i pozostałe dziewczyny co u Was słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - Kochana ściskam Cię mocno i życzę powodzenia!!! Przesyłam pozytywne fluidy! :-) Tyle lat walki... jesteś niesamowita! Oby w końcu się udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Jesteście dziewczyny naprawdę kochane, że sie dopytujecie co u mnie. Przyznam, że miło to tak :-) Wczoraj wróciliśmy późno a dzisiaj znowu byliśmy poza domem i brak internetu :-( Zakwalifikowali nas do programu i mam wyznaczony chyba krótki protokół. Tylko, że niewiadomo czy do niego dojdzie bo mam torbiel czynnościową także usg kontrolne w 2 dc Oby torbiel zniknęła Mam nadzieję, że tak bo już nieraz sama schodziła po miesiączce a teraz dostałam jeszcze ovitrelle Posiewy ok tylko stopień czystości 2 ale ponoć może być Kurcze tyle razy robiłam kontrolne tsh i byłam przekonana, że zawsze było ok i jak doktor zapytał czy mam dobre to powiedziałam z przekonaniem, że tak ale zerknęłam od niczego w stare wyniki z kwietnia i było powyżej 2 i to ponoć nie jest dobre Dostałam coś na nie chyba euthyrox Zaraz mi się przypomniało jakie joahna miała przeprawy z tym tsh I jeszcze posłuchałam was i zrobiłam sobie witamine D3 i wyszła mi 11,5 to chyba nie tak źle ale dr potwierdził że może mieć też znaczenie i mam brać te kapsułki na v Nie chce mi się wstać i sprawdzić :-) Czekam więc aż torbiel zniknie i mam nadzieję, że będziemy mogli podchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dort 14 , dziękuję bardzo za pozytywne fluidy . A Ty jak się czujesz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Kinga czyli jesteś w programie a to już sukces :-) masz teraz brać jakieś leki? My jutro mamy wizyte na 10:30 stresuje sie strasznie, ale pocieszylas nnie ze mimo torbieli zostalas zakwalifikowana, bo tego i u siebie sie boje :-) nie robilam tej witaminy D, czy to konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga u kogo jesteś? Mnie dr mimo torbieli nie chciał zakwalifikować dopiero jak zeszła.. no i tez powiedział ze tsh 3 to wynik dobry niewymagajacy leków.. dziwne ale to dobrze! ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillau i co i musialas czekac na kolejna wizyte startowa, znowu czekac na miejsce? Ja jestem u dr. Taszyckiej oby wszystko poszlo jutro OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U was kochane widzę, że dobre wieści. Dort bardzo sie cieszę że wyniki dobre To czekamy teraz z tobą na usg i bicie serduszka :-) Orchidea dzielne masz te zarodeczki :-) Jeszcze tydz i test tak? Lillalu to fajnie, że omija cie stres ze stymulacją i możesz podchodzić na cyklu naturalnym. To troszkę wcześniej zabierzesz maleństwo ze sobą niż my ze Skarbik. Skarbik powodzenia jutro ! Sylvia dużo zdrówka dla ciebie i synusia :-) Julcia mi też od zawsze marzyła się trójka :-) Lato, kotek dziewczyny powodzenia Bardzo was podziwiam za wytrwałość. Tak wiele przeszłyście więc nie wyobrażam sobie, że nie będziecie mieć tego w końcu wynagrodzone. Justyna jak sie trzymasz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczyny zrozumiałam, że jesteśmy zakwalifikowani bo dostaliśmy już recepty i pielęgniarka tłumaczyła jak sie robi zastrzyki itd. Usg kontrolne i jak będzie ok to zastrzyki a jak nie to mam dzwonić i powiedzą co robić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Skarbik z tą witaminą to dziewczyny podpowiedziały bo chyba Dort wspomniała, że robiła bo jej poziom ma też znaczenie ale lekarz mi żaden jej nie zlecił Tylko zrobiłam na własną ręke i zapytałam co jeśli taki wynik. A tsh też byłam przekonana, że powyżej 2 to dobre Aż sobie odszukam jakieś stare badania i sprawdzę jakie było wcześniej bo też robiłam i endokrynolog chyba nic nigdy nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tsh mam z lutego 2014 i bylo 1,2 wiec mysle ze nie bedzie problemu. Odzywam sie jutro. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Dziewczyny tak czy siak przed transferem zacznijcie brać witaminę D, to podobno pomaga zsrodkowi się zagniezdzic a nigdy nie zaszkodzi mi endykrynolog właśnie powiedziała ze nie musze badań robić a żebym brała ta witaminę bo teraz tak czy siak nie ma słońca i każdemu tej witaminy brakuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×