Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość flossy13
Lillalu, wszystko było ok, tylko ciąże bliźniacze trzyma się max. do 39tc. To Ciebie nie dotyczy, nie martw się :) ze mną na patologii leżały dziewczyny w 42tc, już były po kilku indukcjach i zero efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... no w sumie to ma sens ;) mój tak się kręci ze nie wiem co by było jakby była tam dwójka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi czy któraś miała przekroczony marker CA125? Bo mam i to chyba sporo ale czytam, że przy endometriozie i torbieli na jajniku tak może zdarzyć się. Wcześniej też robiłam i wyszedł mi wtedy w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga ja miałam wynik prawie 450 i torbiel czekoladową na jajniku mój gin się przestraszył że to może coś nowotworowego i szybko była laparoskopia ale wyniki histopatologiczne były bardzo dobre. Potem już w novum mialam około 250 wynik czyli też podwyższony i to przez wodniaka jajowodu. Generalnie jeśli jest jakiś stan zapalny w organizmie to CA125 wychodzi podwyższone, nawet infekcja wirusowa lub bakteryjna może ten wskaźnik zawyżać. Także spokojnie i bez paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Skarbik Uspokoiłaś mnie naprawdę Też tak czytałam że to może kompletnie o niczym złym nie świadczyć ale zawsze jak jakaś znajoma osoba potwierdzi to się bardziej temu ufa :-) A jak ty się czujesz? Który to już tydzień i kiedy dowiecie się czy będzie synuś czy córcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas 17tc. We czwartek wizyta i może dowiemy się co dzidzia ma między nogami. Czuję się ok, cierpię na bezsenność i straszne bóle głowy ale nie ma tragedii. Brzuszek powoli się zaokrągla. Ostatnie dwa tygodnie dużo leżę bo mam krwiaka małego i mam nadzieję że w czwartek już go nie będzie. Cały czas towarzyszy mi strach o dziecko ale już dużo mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doramaar
Skarbik ale ten czas leci My jutro zaczynamy 26 tc i jak napisałaś o strachu to jakbym siebie słyszała Jakoś tak od października też mam takie myśli żeby wszystko było ok z malutka i żebym odnosiła i czy dam sobie radę z porodem i potem po ehhhhh to chyba te bezsenne noce taka lawinę wywołały.Współczuję bezsenności bo to koszmar ja po dwóch tyg spania po 2-3 h grzecznie łykam hydroxixinum i jakoś udaje mi się przetrwać noc ale budzę się co 1-2h no j mam stracha żebym kruszynce nie zaszkodziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo podoba się wózeczek Branoecco z Riko, jest śliczny, widzialam jego prezentacje i przekonuje sie do niego coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea1
Lillalu a termin juz minal? Ktory tydzien Ci leci? Ja sie umowilam z polozna ze czekamy do terminu, jak nie bedzie akcji to tez klade sie na wywolywanie. Ale u mnie jeszcze 5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Już prawie tydzień po! :) Boję się i nie mogę doczekać jednocześnie!!! Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lillalu, no i ja czekam z niecierpliwoscia na twojego malca, nic sie nie denerwuj, wszystko bedzie dobrze, zazdroszcze Ci tego momentu kiedy rodzi sie dziecko, moze juz jutro sama sie przekonasz :) sciskam Cie mocno, badz dzielna mama ! :) Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Lillalu powodzenia!!! Ściskam mocno kciuki za Was! Skarbik jak po wizycie? Andziu, Justyna jak u Was dziewczyny? Planujecie albo jesteście już na jakimś etapie kolejnego podejścia? Ale się u nas cisza zrobiła na forum :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilalu - powodzenia!!! Już jesteś tylko o krok od zostania mamą :-) U nas czas biegnie jak zwariowany, nie na wszystko jest czas... czasami nie wiadomo za co się łapać jak mała uśnie :-) Trzymam kciuki za staraczki, piszcie co u Was! Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Lillalu - powodzenia ;) Jesteś mega optymistką i waleczną osóbką, więc i poród to przy Tobie PIKUŚ, tego Ci życzę. Ściskam mocno i czekam na wieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Po wizycie wszystko u Nas dobrze. Nóżki mocno ściśnięte więc płeć jeszcze nie znana. Po krwiaku ani śladu. Dzidzia rośnie prawidłowo, morfologia i mocz też w porządku. Mam nadzieję że już nic się nie wydarzy i wszystko zakończy się idealnie. Lillalu trzymam kciuki, daj znać jak już będzie po wszystkim. Czekają Was piękne chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy na wiesci od lillalu.... Skarbik to Was malenstwo trzyma w niepewnosci....bedzie niespodzianka☺ Najwazniejsze ze wszystko dobrze! My poznalismy plec w 20tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
2.11 zostałam mama!! Porod był trudny i skończył się cc ale szczęśliwie bo synek dostał 10 pkt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
Lillalu wielkie gratulacje !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Gratulacje Lillalu ! Ciągle zaglądałam czy to już :-) Dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja Kochana gratuluje Ci z calego serca, witaj w gronie mam :) a ile wazyl i mierzyl Twoj przystojniak ? Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Lillalu - gratulacje, co chwila zaglądałam czy już jest wiadomość od Ciebie, ciesz się pięknymi chwilami, od teraz życie już będzie całkiem inne, ale nigdy nie będziesz chciała wrócić do czasu sprzed ciąży ;) Sylvia - jak Oskarek? Czekam na wiadomość. Pozdrawiam. Czekamy teraz na następne szczęśliwe Mamusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje Lillalu! Duzo zdrowia i sil dla Ciebie i Malenstwa! :-) Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu Gratuluję ♥♥ Gość E Na razie nie mamy żadnych badań ani wizyt, pewnie pod koniec miesiąca powtórzone będzie bad.dna oka. Sprawdzic ten nerw oczny, czy się rozwija.M mowi, ze chyba mniej Oskarkowi te oczka juz biegają na boki, moze z wiekiem wyjdzie z tego. Po za tym ćwiczymy napięcie, asymetryczne ułożenie, jest juz taki skrecony i gadula, ze czasem mamy ubaw po pachy :) Jutro 4 mce kończy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu Gratuluję ♥♥ Gość E Na razie nie mamy żadnych badań ani wizyt, pewnie pod koniec miesiąca powtórzone będzie bad.dna oka. Sprawdzic ten nerw oczny, czy się rozwija.M mowi, ze chyba mniej Oskarkowi te oczka juz biegają na boki, moze z wiekiem wyjdzie z tego. Po za tym ćwiczymy napięcie, asymetryczne ułożenie, jest juz taki skrecony i gadula, ze czasem mamy ubaw po pachy :) Jutro 4 mce kończy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Brawo Lillalu!!!!! Ogromne gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×