Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość Olaluna77
Lillalulu cieszę sie naprawdę i szczerze gratuluje:D w końcu <3 Z innej beczki -> muszę zahaczyć o Novum przy najbliższym spacerku, im szybciej tym lepiej, ale jeszcze trochę wytrzymam. Chce sie dowiedzieć, jak moje zamrożone oocyty i Nasze 2 zarodki, jak jest w końcu z ta refundacja, by my niby do 06.2016 jesteśmy w programie, ale w czerwcu to jeszcze będzie za wcześnie na kolejna ciąże no chyba ze ;-) Będzie któraś z Was w klinice w najbliższym czacie ? Pozdrawiam i spokojnej nocy miłego dnia, czekam aż Darus sie wybudzi bo pora karmienia za jakaś godz, ja sie wyprysznicowalam, nabalsamowalam i relaks :D 'Maly' ma 8 tyg, prawie 5200 i rozmiar 68. Ale ja tez postawna kobita. I nie do pomyślenia, figurę i ciało mam lepsze, niż w dniu ślubu. Ale leków prawie rok nie biorę, to ma wpływ... Myślałam jakieś 2 lata temu, ze sie po prostu zapuściłam, albo to kwestia wieku (mam 33), na starcie w 06/2013 BMI 28-29, a dr L. mnie uświadomił, ze moje problemy z nadwaga nie sa przyczyna moich niepowodzeń, tylko PCO powoduje ta nadwagę, to w końcu patrzyłam na siebie z nadzieja, ze jeszcze wrócę do wymarzonej siódemki z przodu ;-) w tym momencie jeszcze tylko pare kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novum zamiescilo na swojej stronie informacje, ze uzyskali pozwolenie od Ministerstwa Zdrowia na dalsze wykonywanie zabiegów , inseminacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu super!! Serdeczne gratulacje!!! & Sylvia, cieszę się, że u Oskarka trochę lepiej z oczkami, na pewno, tak jak piszesz wyrośnie z tego, teraz tylko od czasu do czasu badania kontrolne, żeby mieć to pod kontrolą. Będzie dobrze! & Andzia, Kinga, Justyna, co u Was? Kiedy planujecie następne podejście? & Orchidea, jak się czujesz? Wyprawka już gotowa? Teraz czekamy na Twoją kolej :) & Skarbik, najważniejsze, że z maleństwem wszystko dobrze, a płeć prędzej czy później poznacie :) Nam córcię potwierdzili tak jak u Orchidei w 20 t.c. & Doramaar, przesypiasz już całe noce? Jak się czujesz? Ile Twoja mała teraz waży? & U mnie już koniec 24 t.c., w końcu zaczęłam coś czuć w brzuchu i trochę mi z tym lepiej. Bo tam moja kompletnie bezobjawowa ciąża z jednej strony cieszyła, ale z drugiej nic nie czując żyłam od usg do usg. Mam nadzieję, że córcia coraz częściej będzie dawała o sobie znać to będę spokojniejsza :) Na dzień wczorajszy ważyła około 517 g, wszystkie parametry w normie, tylko cały czas podejrzenie cofnięcia żuchwy, ale że to jak na razie jedyna „anomalia”, a pozostałe wyniki są prawidłowe to Pani dr uspokaja, że może to tylko taka jej uroda, także nie panikujemy :) & Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek!‼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaluna77
Bajanka ciesz się tym stanem wszystko będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
bajanka! faktycznie teraz moja kolej;) wyprawka gotowa, jeszcze tylko torbe do szpitala musze spakowac. A czuje sie raczej dobrze, choc budze sie w nocy, chodze jak kaczka, i coraz ciezej...ale wiem, zeto juz ostatnia prosta! Ciesze sie, ze u Ciebie dobrze. dziewczyny starajace sie? co u Was? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, co tam u Was słychac? czemu taka cisza ? Orchidea , Bajlanka i Skarbik jak sie czujecie ? kto teraz przymierza sie do transweru? u nas wszystko dobrze tylko czasu brakuje, dzieci pochlaniaja mnie calkowicie, Maja znowu chora, a Oli z rak by nie schodzil niestety, nauczyl sie przez te kolki i teraz ciezko go odzwyczaic, rosnie mi w oczach :) ale jest taki kochany , wlasnie usnąl na mnie :) nie wiem jak ja moglam bez niego życ... wszystkim staraczkom zycze takich chwil jakie mi dane jest przezywac pomimo zmeczenia, nieprzespanych nocy i wielu wyrzeczen warto bylo !!! pozdrawiam Dandm, Maja i Oli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cisza straszna.... Dandm ja czuje sie dobrze, choc juz czekam rozwiazania...ciezko juz mi...dzis ide na usg to podejrze synia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Dandm czuje dokładnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Hej my czujemy się bardzo dobrze. Sobotnie usg w 80% wskazuje na dziewczynke ale jeszcze czekamy na potwierdzenie. :-) brzusio rośnie na szczęście kg nie przybywa co mnie cieszy bo startowalam ze sporą nadwagą. Niestety posypały mi się zęby, dzisiaj załatałam jedną dziurę i zostały jeszcze dwie :-( jedna boli bardzo i idę z nią w pt oby i tym razem udało się bez znieczulenia bo nie chciałabym zaszkodzić dziecku. Z bezsennością chyba się uporałam, zostały tylko uporczywe bóle głowy. Już nie mogę się doczekać kwietnia i tego jak wszyscy będziemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz kawaler wazy juz ok 3 kg...nie chcial sie dac dzis pomierzyc...dr szturchal a On nic! Tylko wyszlam z gabinetu to w tany....focha mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea1
Wyzej to ja ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakie macie opinie na temat dr.Lewickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ciężko się zebrać żeby coś więcej napisać. Akurat mały śpi... to cud.. jest bardzo aktywny. Myślałam że będzie tylko spał i jadł... a on domaga się noszenia i uwagi akurat jak mam coś do zrobienia :) ale jest absolutnie cudowny, śliczny, nie sądziłam że urodzę takie piękne dziecko ;) Życzę Wam wszystkim żebyście doczekały tego cudu... zmykam na spacer z małym, dopóki pogoda dopisuje! Dziś moje szczęście ma już 11 dni! :) Zapomniałam że byłam w ciąży, po cesarce prawie nie ma śladu, a na wadze +1 kg niż przed ciążą... Pamiętajcie, nigdy nie dajcie sobie wywoływać porodu!!! Jeśli się nie rodzi, to cesarka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wchodzę codziennie ale nic nowego nie piszą dziewczyny więc i ja nie zaczynam :-) U mnie wszystko w porządku, brzusio rośnie, dzidzia rusza się grzecznie. W czwartek mamy kontrolę może porwierdzi doktorek tą dziewczynusie. U mnie 19tc. Niedługo połówka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbik, juz polowa za Wami....ale czas leci! u mnie ostatnia prosta, 3 tyg do terminu..... Wiec juz torba spakowana i czekamy....juz ciezko mi bardzo i chcialabym juz rodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
Hej. Ja też cały czas podczytuje, ale nie mam czasu żeby się udzielać. Maluchy pochłaniają 24h na dobę. Są przecudne, różne z wyglądu ale też z charakteru :) Skarbik, ale ten czas leci - już połowa ciąży za Tobą. Zaczęłaś już kompletować wyprawkę? Orchidea, szykujesz się do cc czy poród naturalny? Lillalu, ja miałam wywoływany poród (2 podejścia) i nie wspominam tego jakoś negatywnie. U Ciebie tak źle szła ta indukcja? Pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
U nas wszystko dobrze :-) Aleksander juz waży 7 kg :-) byku jakich mało nie gruby ale jak to pani doktor mówi długi i ubity:-) zaraz jak skończymy 4 mc będę powoli wprowadzać warzywa owoce oby poszło gładko :-) pozdrawiamy serdecznie wszystkie mamy i przyszłe mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flossy szykuje sie do naturalnego , a jaki bedzie final? Sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
We czwartek jak na usg potwierdzi się dziewczynka zacznę kompletować wyprawkę. Sporo rzeczy w przypadku dziewczynki dostanę od przyjaciółki po jej dwóch córeczkach. Czas leci bardzo szybko, a jeszcze przed Nami mały remont w domu. Więc niech Niunia siedzi tam jak najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Joahna Karmisz czy butle maly dostaje? My skonczylismy 4 mce 4.11. Wprowadzamy deserki owocowe, pierwszy jabłko i banan bylo ok ale po jablko i marchew zaczely czerwone place na skroniach wychodzic. Po nie dlugim czasie znikaja, dzis jablko i jagoda i to samo. I zeby tego bylo malo to koleżanki bliźniaki tez tak maja, a podawalysmy bobowita i obie kupilysmy w tej samej sieciowce. Musze spróbować gerber albo hippo. My na piersi cały czas, Osksrek prawie 8kg. Jest dużym dzieckiem, moj siostrzeniec majac 7mcy byl mniejszy od Oskara teraz. A urodzil się tez 1kg więcej od naszego ;) Pozdrawiam wszystkich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylvia te czerwone plamy to najprawdopodobniej alergia, moja starsza córka tak zareagowała, pediatra nie kazała podawac tego co uczula. Jak O była trochę starsza problem znikł. A tak z ciekawości spytam, rozszerzasz już dietę u dziecka karmionego piersią? nie za wcześnie? pytam, bo pierwszą córkę karmiłam mieszanie więc rozszerzałam wcześniej. Teraz karmię piersią, więc czekam do 6 msc Aż muszę sprawdzić czy nic nie pomnieszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu Tak wiem, ze to alergia i wiem, ze przy karmieniu piersią do 6 mca nie ma potrzeby dodatkowo nic podawac. Chcialam spróbować a raczej zobaczyc jak Oskarek sobie będzie radzil z łyżeczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Sylvia my na butli i na dodatek nutramigen dla uczuleniowcow 24 kończy 4 mc wiec właśnie zaczniemy od marchewki i tak powoli zadzialamy w tym temacie :-) to oskarża tez byku i na cycu tak urósł musisz mieć dobre mleczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ponawiam temat,czy mogę prosić o opinie na temat dr.Lewickiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, u nas sporo sie dzieje, nasz Oli nie trawi laktozy wiec od tygodnia tez na nutramigenie, plus jeszcze dostaje troche cyca ( ja na ostrej diecie plus kropelki na rozklad laktozy)ale po moim czuje sie nadal gorzej, wiec rowniez zmierzamy do wylacznej butli ( niestety uzaleznienie od cyca bardzo silne wiec nie jest to latwe) obecnie przebywamy w szpitalu z zapaleniem pluc, dodatkowo zarazil sie rotem ( niestety infekcje drog oddechowych sprzedala mu Majcia), dzisiaj nasza 6 doba w szpitalu wiec jeszcze tu troche posiedzimy, niunio rosnie ale i zjesc lubi, nawet nutramigen mu nie przeszkadza, obecnie wazy 4620, a w poniedzialek skonczyl 5 tygodni, Orchidea, Ty juz coraz blizej matczynych problemow i pieknych chwil z dzieckiem :) trzymam kciuki , Skarbik dopiero co testowalas, a tu juz polowa ciazy, juz Ci pisala, ze Wasza ksiezniczka bedzie z pewwnoscia cudowna, bo ma po kim :) pozdrawiamy Was wszystkie, a w szczegolnosci staraczki, ktore cos ostatnio przycichly na forum, gosciu, niestety na temat dr Lewickiej nic nie podpowiem bo ja na nia nie trafilam, jeszcze raz pozdrawiam Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Ehhh dandm... ciągle coś! Trzymajcie się ciepło! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu Ja absolutnie nie polecam tej kobiety, nie wiem co ona w ogóle robi w tak dobrej klinice, psuje im tylko renome. Nie chce mi się więcej pisac, moze jak na nia trafisz to sama ocenisz. Dandm Dużo zdrówka dla synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×