Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość Lillalu
Sylwia przy tesco na gorczewska ej jest taka budka. Mają tam duxy wybór dziecięcych w dobrej cenie. Skarbik - może uda ci się poprosić o cesarke zamiast wywoływania? Bo wywoływanie niestety i tak się najczęściej nią kończy a to niepotrzebne cierpienie i stres... gdzie rodzi sz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzę w Szpitalu Orłowskiego. Nie chce cesarki,chciałabym urodzić naturalnie a jak będzie zobaczymy. Dzisiaj o 15:00 mam sie stawić na oddział. Na szczęście dyżur ma mój lekarz prowadzący więc liczę że dobrze się mną zajmie. Wczoraj na ktg skurczy brak ale rozwarcie na 4cm, więc pewnie czeka mnie oksytocyna. Damy radę. Jestem już tym czekaniem zmeczona a Natalka waży już 3986 gram więc dodatkowo siada mi kręgosłup od jej noszenia :-) Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Wow!!! Niezłe to rozwarcie :) trzymam kciuki zatem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Skarbik kciuki zaciśnięte ! Trzymajcie się dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Skarbik moje kciuki zacisniete tak ze az sine ;) , byłam dziewczyny dzisiaj w Novum i dowiedzialam sie, ze w programie jak mamy zamrozone zarodki to transwer ich nawet po skonczeniu dofinansowania nalezy nam sie jeszcze za darmo, poniewaz jestem po cesarce to zalecaja rok przerwy wiec najprawdopodobniej pod koniec roku wystarujemy ponownie, no chyba, ze po drodze plany sie nieco zmienia, dziewczynom starajacym sie zycze wiele wytrwalosci i sukcesu oczywiscie, wierze, ze i do Was sie szczescie usmiechnie, Lillalu jak Twoj synek ? napisz cos, pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dandm!!! To super! No właśnie, zalecają... a można wcześniej? :) Bo ja bym chyba chciała wcześniej... chociaż... może poczekam... na wychowawczym :) Synuś cudownie!!! Jest słodkim diabełkiem. Ma 2 zęby, już raczkuje (za szybko!!!) prawie siada... jest strasznie *****iwy (chyba wybrali najbardziej *****iwego plemnika), ciężki, prawie 8 kg, je już różne rzeczy. Chciałam go odstawić po pół roku, ale on mi raczej na to nie pozwoli... a to już za 2 tygodnie! :P Teraz karmię tylko wieczorem i w nocy, mm nie chce, wypluwa... wie co dobre skubaniec... ale je z apetytem wszystko inne. Ehh - napisałam jeszcze dużo... i się skasowało.. :( Kocham go nad życie a zwłaszcza jak śpi i się śmieje, życzę Wam wszystkim tego cudu! Dandm a co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W novum nie chca wczesniej wkladac zarodka po cesarce, a nasz synek rowniez ma dwa zeby tydzien temu skonczyl pol roczku, nie raczkuje za to siedzi od trzech tygodni bardzo sztywno, jest bardzo kochanym dzieckiem, tylko ze straszny cycoch mamusiny, nawet na chwile nie chce byc sam, po lozku turla sie w kazda strone , uwielbia wszelkiego rodzaju wyglupy , jest dosc duzy i ciezki wazy 9 kg i rwie sie do stawania choc to za wczesnie jeszcze , uwielbia inne dzieci i jak cos sie dzieje wokol niego , kocham Go nad zycie i kazdego dnia dziekuje Bogu za Niego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia83
Lillalu Dzieki za info, jutro ruszam na miasto i mam nadzieję, że cos fajnego wybierzemy dla małego. Tylko czy kazdy optyk ma umowe z Nfz bo mam zniżkę z Nfz na refundacje. Dandm Cenne informacje odnośnie Novum i crio w Programie. Ja tez planuje w tym roku wrócić.... musze się wybrać do dr W na wizyte i podpytac jak to jest po cc. Moj maly 9mcy skonczyl. 5 zębów ma i rwie się do chodzenia. 11kg wesolego aniołka :) Pozdrawiam wszystkie ciocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea1
Hej dziewczyny! Moj synio jest tez cycoch straszny, skonczy zaraz 5 miesiecy i je juz warzywka i owoce ale cyc najwazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
urwalo moj wpis... i wiercioch straszny i mama najwazniejsza! tez sam nie zostanie, sam nie zasnie...( musze lulac, ze rece odpadaja;), i mimo ze padam po calym dniu to dziekuje Bogu za kazdy dzien z Nim. Rwie sie juz do siadania, ale narazie jak garbaty dziadek;))) Pozdrawiam Wszystkie i czekam na wiesci od skarbik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik, odezwie sie pewnie niebawem dziewczyny :) ja jestem z Nia w ciaglym kontakcie i wiem i widzialam tyle Wam sie pochwale, ale reszte wiadomosci muso Wam przekazac sama Skarbik, :) to ja Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Kobitki 19.04 o godzinie 9:25 przyszła na świat Natalia. 3800 gram, 54 cm cudu!!! Poród zakończony cc bo Malutka nie chciała wpasować się w kanał rodny. Od wczoraj jesteśmy w domku. Uczymy się siebie nawzajem. Szczęście Nas przepełnia!!! Wszystkim starającym się życzę takich pięknych chwil, dla nich warto poświęcić wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
skarbik gratuluje szczescia!!!! u nas jakos leci juz lepiej pierwsze 3 miesiace masakra spanie mnie łamało....... ale juz jest ok teraz 21 tc. bedzie drugi chłopak ;) brzuszek jeszcze nie jakis duzy ale juz widoczny ;) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Skarbik - bardzo się cieszę,ze marzenia stały się rzeczywistością i mała jest już z Wami!Pewnie po cc nie czujesz się komfortowo,ale z każdym dniem będzie lepiej a widok Natalki wynagrodzi Ci cierpienie.Duzo zdrówka i uśmiechu Wam zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Kinga - co u Ciebie?Na jakim jesteś etapie?Powodzonka Ci zyczę i trzymam kciuki:) Joahna - to już 21tc?Gratuluję chłopca,skoro znasz już płeć to nie pozostaje nic innego jak tylko poszukać ładnego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik gratuluję Wam! To teraz samych szczęśliwych chwil Wam życzę i dużo zdrówka ! Odzywaj się do nas i pisz jak malutka rośnie. B_ubu dzięki że pytasz. Podchodzimy na cyklu sztucznym i śluzówka nie chce rosnąć i złapałam znowu pęcherz. Ale to już tak dla zasady żeby się coś działo po drodze. Do tego bóle głowy i mdłości. Mam wrażenie że to już od tych leków albo za dużo orzechów i wina ;-) Ale staram się naprawdę myśleć pozytywnie i żyję z nadzieją do następnej wizyty. B_ubu a u was teraz przerwa tak? Byliście na jakiejś wizycie omawiającej podejście z k.d. czy narazie chcecie sobie trochę odpocząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Skarbik gratulacje kochana :). Bądźcie silne i zdrowe. Trzymajcie się cieplutko. Dandm, ale wieści. Jejku naprawdę super , że można jeszcze za darmo :). Czytałam teraz artykuł, że najlepiej od porodu, żeby mineło 1.5 roku, ale nie więcej niż 5 lat. Bo jest wtedy zagrożenie przed wczesnym porodem. Na pewno będziecie chcieli, wątpie żeby się coś zmieniło, jak juz człowiek podejmuje takie decyzję :) Lillalu fajnie, że synek juz taki bystry :). Lepiej że rozwija się szybciej, na pewno masz więcej obowiązków teraz. Ale dzieci strasznie szybko rosną. Dobrze że smakują mu inne rzeczy. Gorzej jakby był niejadkiem. Joahnaaa jejku jak ten czas szybko leci :). a objawy ze spaniem, to tak jak w ciąży na początku :). Cieszę się , ze juz lepiej :). I czekamy z niecierpliwościa :) Dziewczyny, strasznie wam fajnie, że macie swoje skarby i możecie dzielić się swoja miłością. Nawet nie wiecie, że jak jesteśmy tak ze soba zżyte to jakie to miłe uczucie czytac o waszym szczęściu :) U nas po wizycie następujące wieści. Złe, ze zmienili ustawę chujki i nawet w 3 probie nie można podać więcej niż 1 zarodka. Wcześniej było można w 3 probie. Wiec po prostu masakra, bo bardzo liczyłam na te 2 zarodki, ze Pani dr poda i jestem taka smutna, że oni decydują i na sam koniec 2 miesiące przed zakończeniem zmieniają ustawę... Po drugie żeby dostać refundowane leki trzeba mieć dobry wynik AMH wyobrażacie sobie? Kurde to ktoś kto będzie miał słaby wynik będzie musiał płacić 100 procent . U nas wszystko dobrze, wyniki super i histeroskopia wyszła ok . Teraz wizyta w 2 d.c i leki prawdopodobnie, bo mam torbiel i musi zniknać, aby znikła a jak nie to w 3 d.c wizyta i leki. Dr konsultowala sie z kims moze z Lewandowkim nie wiem, w sprawie dawek i teraz bede miala 150 menopuru (wieksza dawke niz poprzednio) i 75 gonalu. Tym razem bez Encortonu. Dr powiedziala ze po tym Menupor sa lepszej jakosci komorki. Wiec dzialamy. A te AMH niestety musialam zrobic aktualne,bo placic 100 procent za leki sobie nie wyobrazam. Więc czekamy :) Kinga co u Ciebie? Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik - gratulacje i dużo zdrówka dla Ciebie i Malutkiej. Szybkiego powrotu do pełni sił! U nas ząbkowania c.d., mamy już dwa ząbki i marudzimy i ślinimy się dalej. Momentami jest ciężko bo zaczął się czas kilkukrotnego budzenia się z płaczem w nocy :-/ Aż mi się wierzyć nie chciało, że takie optymistyczne wieści przekazujecie nt. bezpłatnych transferów! Są jakieś limity czasowe? Trzymam kciuki za staraczki bardzo mocno!!! Pozdrawiam, DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia83
Skarbik Gratuluję i wytrwałości dla Was :) Zdrowka dla córeczki Dort U nas to samo.zeby ida i troche wiecej marudzi ale juz 7 zab idzie :) Tak sobie myślę fajnie by było te nasze maluchy ze sobą poznać :) ♥♥♥ Co o tym sądzicie cioteczki ? :) Andzia, bubu Wytrwałości dziewczyny :) Pozdrawiam Was serdecznie. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia83 super pomysł z tym spotkaniem! Ja i Patrycja jesteśmy za :) Podobno po majówce ma być już super ciepło to będzie dobra pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Dziewczyny ja też się piszę na spotkanie !!! Mam nadzieję, że będę już z fasoleczką :-) bo niedługo crio. Na miejsce spotkania zdaję się na Was bo do Warszawy mam kawałek i w ogóle nie znam ale jak pokierujecie to trafię ;-) Andziu cieszę się bardzo, że histeroskopia wyszła dobrze i że możecie startować ! Pozdrawiam wszystkie gorąco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga241 trzymam kciuki za zbliżające się crio i mam nadzieję, że na spotkaniu będziesz już w dwu- lub trójpaku ;) Odnośnie terminu i miejscówki proponuję spisać się po majówce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Kinga - jak tam postępy?Jesteś już po transferze?Coś tu ostatnio cicho:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez jestem za spotkaniem, pozdrawiam Was wszystkie, za starajace sie nieustanne kciuki, Kinga odezwij sie Kochana co u Ciebie, u nas rowniez wszystko ok, mamy zamiar podejsc do crio na poczatku przyszlego roku :) Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Cześć dziewczyny Tak już jestem po transferze i testuje na początku następnego tygodnia Staram się tylko pozytywnie o tym myśleć ale chodzę mimo wszystko jak bomba i w koło się wszystkim obrywa Nic nie pisałam bo stwierdziłam że jak wejdę na forum to zacznę podczytywać inne wątki i będę sie tylko nakręcać Ogólnie teraz inny lekarz, trochę leki pozmieniane po transferze a właściwie odrzucone i w ogóle wszystko jakoś inaczej. Dobrze mi tak w tej chwili jest bo jestem pełna nadzieji no i jem za troje ;-) Dziewczyny strasznie sie cieszę na to spotkanie! Dandm chyba faktycznie dobrze jak tak jeszcze chwilę zaczekacie bo teraz młyn mają straszny Ja się do swojego lekarza ani na wizyty ani transfer nie dostałam Tylko na pierwszą omawiającą Później znowu zacznie się sezon urlopowy To sobie zaoszczędzicie niepotrzebnych nerwów i u Was to chyba przerwa dłuższa ze względu na cesarkę tak? B_ubu a co u ciebie? Jak zdrówko i samopoczucie? Liczę że niedługo się poznamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia83
Kinga Trzymam kciuki :) To kto zaproponuje termin i miejsce spotkania ? :) Jestem otwarta na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×