Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Cześć dziewczyny, szkoda, że już nikt tutaj nie wchodzi:( kiedyś to bo był bardzo gorący wątek 🙂 Co u Was słychać? Ktoś może działa obecnie w Novum? Tak dla zachęty chciałabym się pochwalić, że udało nam się drugi raz, od jutra zaczynam 20 t.c. i z niecierpliwością czekamy na usg połówkowe. Z drugim poszło nam szybciej, półtora roku, ale jak to  nasza Pani dr podsumowała wychodziłam swoje 🙂 Mam nadzieję, że jest wśród nas więcej powodów do radości, tylko nie było okazji się pochwalić. Starającym się życzę powodzenia, cierpliwości i wytrwałości, ponieważ to naprawdę się udaje!! Ściskam i pozdrawiam. Bajanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajanka, ja zaglądam czasem (tak z raz w miesiącu) z sentymentu... Tak wątek był gorący, bardzo mi pomógł, był jak psychoterapia w okresie jak my się staraliśmy. Mieliśmy podejść do jeszcze jednej procedury, ale jakoś zawsze jest jakiś argument na nie... Chyba zostaniemy przy jednym dziecku. Chociaż nie wykluczam jeszcze jednej próby. Mam 33 lata także jeszcze chwila do namysłu została 🙂 Na razie zmieniamy miejsce zamieszkania, w związku z czym dużo pracujemy, Synek jest bardzo absorbujący ale też kochany, mądry i w ogóle daje nam tyle szczęścia 🙂 Chociaż jak czasami na niego patrzę, to myślę sobie jakby było cudnie mieć takie szczęście x2. Wątpliwości też są... co z dodatkowymi zarodkami, czy nie byłoby znów poronień... te wszystkie starania, ehhh tak fajnie byłoby wpaść 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lillalu, życzę w takim razie wszystkiego dobrego w nowym miejscu zamieszkania:) zdrówka dla synka i powodzenia w kolejnych próbach w razie pozytywnej decyzji 🙂 Moja Pati też bardzo aktywna i z niecierpliwością czeka na rodzeństwo, ciągle pyta ile jeszcze musi czekać aż się urodzi:))), a na placu zabaw jak tylko jest jakaś mama z niemowlakiem to nie odchodzi od wózka :)) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku dziewczyny jak fajnie Was tu znowu czytać:-) Bajanka gratuluje kolejnego szczęścia które nosisz pod sercem Super Ciekawe czy będzie druga córcia czy synek A Tobie Lillalu nowego domku Może jednak spotkamy się jeszcze w N... 😉Nasz synek też mały wiercioch ale jest przecudowny Ma już półtora roku My tak sobie po cichu myślimy żeby wrócić po ostatni zarodeczek jakoś jesienią Marzy mi się rodzeństwo ale też myślę sobie że najważniejsze jest dla mnie zdrowie i szczęście synka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jak fajnie ż jesteście, czy my się wtedy spotkałyśmy we 3 czy był ktoś jeszcze? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We trzy i mam nadzieję że to jeszcze kiedyś powtórzymy Lillalu kiedy przeprowadzka? Bajanka jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny, Kinga, Lillalu, tak wtedy we Trzy się widziałyśmy, co nie przeszkadza w ponownym spotkaniu w tak zacnym lub większym towarzystwie:) Ja czuje się bardzo dobrze, dziękuję, brzuch już duży, większy niż w pierwszej ciąży. Jeszcze prawie 3 miesiące przede mną, pod koniec pewnie będę się toczyła :))) Ma być braciszek dla Pati, imię Kubuś 🙂 Ściskam Was serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie w Wawie, dajcie znać! :) Przeprowadzka za 2 lata jak dobrze pójdzie, także jeeeeszcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim:) chciałabym się pochwalić, że dzisiaj przyszedł na świat nasz synek Kubuś:) jest zdrowy i silny, wazy 4070 g i mierzy 57 cm. Tym razem udało się sn:) serdecznie pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOOO akurat weszłam po długim czasie a tu post z wczoraj. Gratulacje, fajnie że się z nami podzieliłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajanka gratulacje!!! No właśnie tak myślałam o Was czy to już. Super!!! Ale duży chłop 🙂 Napisz w wolnej chwili jak przyjęła go siostrzyczka i w ogóle O jak mnie też się marzy parka Lillalu a co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kinga 🙂 Pati zachwycona braciszkiem, głaszcze go, śpiewa zagaduje, mówi, że jest słodziutki  🙂 Trochę nie chciała odstąpić mu łóżeczka i czasami miewa momenty zazdrości, ale generalnie podejście ma pozytywne 🙂 Kinga, a co u Ciebie? Jak synek? Chodzi do żłobka? Wróciłaś do pracy? Będziecie wracać do Novum po rodzeństwo? Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igrek

Cześć dziewczyny. To ja Igrek. Ktoś mnie jeszcze pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Dnia 17.01.2020 o 10:34, Gość Igrek napisał:

Cześć dziewczyny. To ja Igrek. Ktoś mnie jeszcze pamięta?

Jasne! Witaj co słychać!? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny Co u was? Jak sobie radzicie w tym ciężkim czasie? Wszystkim Wam i Waszym rodzinom życzę dużo zdrówka! Trzymajcie się i odzywajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam pytanie, wynik test krwi beta HCG wyszedł mi 176.9mlU/ml. Czy taki wynik oznacza ciążę i który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki moje  w tych trudnych czasach 😘 to na andzia100( nie mogę się zalogować) . Oj dawnooo mnie tu nie było. Wszystkie z was mocno ściskam i szkoda , że tak mało się dzieje. Jestem bardzo ciekawa co u was słychać? Wstyd się przyznać,  ale nawet poza pominalam trochę  😞

Gratuluję wszystkim co zostały Mamami zarówno po raz pierwszy jak i drugi 😍

Kochane pora na mnie , oficjalnie mogę się pochwalić, że po 9 latach,  a 7 latach In Vitrowych w końcu jestem w w ciąży już zaawansowanej i w lutym rodze 2 córeczki bliźniaczki powstałe z komórki dawczyni😍😍.Mieliśmy podane 2 zarodki,oczywiście nie po raz pierwszy,  ale cos musiało zaiskrzyc , że nie dość,  że się udało to jeszcze 2 się utrzymaly. 

Życzę wam Wszystkiego Najlepszego w Nowym roku🥰

andzia100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane , Ci tam u was słychać?  

Melduję że u nas dobrze ,ale dużo pracy. Mamy już prawie rok i zaraz ida do żłobka dziewczyny. 

Pozdrawiam was mocno

andzia100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andzia, cudownie. Tak raz w roku o Was mi się przypomni i zaglądam. Mój diabełek ma już 7 lat i jest w pierwszej klasie! Kiedyś ta grupa trzymała mnie przy życiu, zawsze Was ciepło wspominam, nawet było kiedyś spotkanie w Warszawie na żywo, już z maluchami 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×