Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w lumpeksach kupuje tylko plebs i patologia bez wykształcenia

Polecane posty

Gość gość

zgadzacie sie?? nie wierze ze lekarz i prawnik albo inzynier kupuje w lumpeksie cos..nie wierze poprostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem inżynierem i kupuje w lidlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"po prostu", gamoniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zdania na ten temat, ale wiem jedno... na kafeterii siedzą głównie półgłówki. Niedouczone, niewykształcone, zakompleksione etc. Takie jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś plebs i patologia kretynko. Nie z takimi nosami jak ty ubierają się ludzie w lumpeksach. Wolę markowy ciuch z lumpeksu niż owoc pracy biednego Wietnamczyka z bazaru, który pracuje za miskę ryżu, ale to trzeba mieć trochę pojęcia o życiu, nie jak ty pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie kupuje w lumpeksach bo mam alergię i jak wchodzę to kicham a od smrodu boli mnie głowa ale ciuchami z lumpeksu nie gardzę moja ciotka to w tym aspekcie się tak wykształciła że takie skarby znajduje że aż szok no i raz mówiła że w lumpku widziała swoją lekarkę więc bogaci też kupują w takich miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Wolę markowy ciuch z lumpeksu niż owoc pracy biednego Wietnamczyka " x x luksusowe i markowe ciuchy czy z sieciówek czy faktycznie od domów mody też są szyte za miskę ryżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisujcie, to celowa prowokacja jakiejs kretynki, ktora nie ma co robic :p potem sie bedzie chwalila, ze napisala prowokacje, a wy sobie do gardel skakalyscie. I jeszcze to "poprostu" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.11.2014 o 16:23, Gość gość napisał:

zgadzacie sie?? nie wierze ze lekarz i prawnik albo inzynier kupuje w lumpeksie cos..nie wierze poprostu..

I tu się mylisz ! Mieszkam w sporym mieście (dawniej miasto wojewódzkie), są u nas różne lumpeksy , żebys Ty gościu wiedział jakie tam persony chodzą i kupują ! Dwie panie lekarki, pani nauczycielka , pani mecenas, kuratorka i sędzia. Uważasz, że to patologia? Albo ludzie bez wykształcenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.11.2014 o 16:26, Gość gość napisał:

Nie mam zdania na ten temat, ale wiem jedno... na kafeterii siedzą głównie półgłówki. Niedouczone, niewykształcone, zakompleksione etc. Takie jak Ty.

Czyli sam(a) tez jesteś półgłówkiem skoro siedzisz na kafeterii :classic_happy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×