Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sweetsalt

Listopadowe staraczki

Polecane posty

Czesc Dziewczyny! Jestem mama 5 letniej dziewczynki i chcialabym dla niej rodzenstwo ;) Wedlug testow owulacyjnych dzis jest "ten" dzien. Sa tu moze dziewczyny,ktore tak jak ja w listopadzie beda wypatrywac dwoch kreseczek na tescie? Odzywajcie sie - razem razniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutaaaa
hej :) Ja wczoraj miałam owulacje :) też sprawdzałam testami ;) TO mój 7 cykl starań niestety :( też się staram o rodzeństwo dla mojego 3 letniego synka :) z którym zaszłam w ciąże za pierwszym razem a teraz coś ciężko to nam idzie ;) mam nadzieje że ten miesiąc będzie dla nas szczęśliwy :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nutaaaa! Miło, że odpisałaś. Z córcią też udało nam się w pierwszym cyklu, natomiast teraz będzie pierwszy cykl starań - zobaczymy jak to będzie :) Dzisiaj zrobiłam test owu i wyszła ciemna kreska ta druga kreska ale jakby jaśniejsza od tej wczorajszej... a może mi się wydaje. Dzisiaj będziemy próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze czuje w połowie cyklu ból jajnika i wtedy wydaje mi się, ze mam owulację i było to dokładnie w połowie cyklu ok 14 dnia (mam 28 dniowe cykle). Natomiast w tym miesiącu ból poczułam już 10 dnia, więc coś wcześnie. A dzisiaj tak mnie bolało, ze ledwo do domu szłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc :) co prawda w tym miesiacu sie nie staralismy, bo ciagle przekladamy nasze starania (zawsze cos wypada, albo stwierdzamy, ze jeszcze nie czas :P ) ale zaliczylismy mala wpadke. moj komputer cyklu pokazal mi pomiedzy 30.10 a 1.11 dni, podczas ktorych jest najwieksza mozliwosc zajscia w ciaze.. No i maz 31.10 nie zdazyl :P I dzien przed 30 poszlismy na calego. Myslicie, ze jest spora szansa? Ten cykl bedzie chyba krotszy (wydaje mi sie ze ok 26 dni), bo ostatni trwal 31 dni (jeszcze nigdy mi sie taki dlugy cykl nie zdazyl, zazwyczaj trwa ok 25-29dni. ) W kazdym badz razie, jesli okres w przyszlym tygodniu nie nadejdzie, to zatestuje...chociaz chyba nie powinnam sie za bardzo nastawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
ah i tez jestem mama 5-latki :) (to u gory to ja )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witamy kolejną staraczkę. No to trzymamy kciuki aby się udało. Ja już od roku próbowałam namówić męża na drugie, ale jakoś rozmowy ucinał, a teraz sam stwierdził, że przydałoby się Małej rodzeństwo ;) Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
stara juz zem :P 31 na karku. Maz 38. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, wypraszam sobie, ja za 10 dni będę miała 31 ;) Mąż ten sam rocznik, tylko ze stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
to dzialajcie ostro :P jutro tez,,i pojutrze ;) hehe i oczywiscie trzymam kciuki za dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na wzajem ;) To chyba będą najdłuższe dwa tygodnie.... Z córką zaszłam w ciążę na przełomie października i listopada i w swoje urodziny robiłam test. Fajnie by było jakby teraz też się tak udało. Miałabym najlepszy prezent urodzinowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
no przepraszam :P wybacz :P w sumie to jeszcze mlodo sie czuje...ale jak podaje gdzies w urzedzie ile mam lat..to mam wrazenie, ze stara jestem ;) Kurcze szkoda, ze nie istnieja testy "pare dni po" ...wtedy tyle kobiet by sie nie stresowalo z czekaniem i wypatrywaniem sie objawow... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
faktycznie, prezent na urodziny bylby niezly :) przy pierwszej ciazy potrzebowalam 3 cykli, by zajsc w ciaze.,.wiec szczerze mowiac to teraz sie nie za bardzo nastaawiam na pozytywny test...no chyba, ze stal sie cud... ;) dobra znikam spac, jutro trzeba rano wstac :) kolorowych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, spoko. Ja też się czuję młodo i młodo wyglądam. Jak dwa lata temu kupowałam w sklepie alkohol to sprzedawczyni poprosiła o dowód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie też kolorowych snów. Mam nadzieję, że jeszcze tu zajrzysz, bo ja na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc, jak tam wasze starania:) jestem mama dwuletniego chlopca i wlasnie wczoraj podjelismy z mezem decyzje ze zaczynamy sie starac o rodzenstwo owulacja mi wychodzi na 19 listopada wiec zaczynamy dzialac podobno przed owulacja jest najwieksza szansa na dziewczynke ktora mi sie marzy a i synus mowi ze chce miec siostrzyczke;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
oj a gdzie autorka? ja chyba jutro zatestuje :P ciekawa jestem czy sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie co myślicie o sytuacji? Mianowicie: Przez 2 lata stosowałam tabletki Syndi-35 działają antykoncepcyjnie, ale stosowałam je na zmiany trądzikowe. Odstawiłam je ok. 3 miesiące temu. Miesiączke od pierwszej od razy mialam reguralne cykle równiutko 29 dni. Ostatnia miesiączka była 11.10.14 (16.10.14) do owulacji spodziewałam się ok. 24-26.10.14 (dokładnie nie wiedziałam, a różne widziałam opcje wyliczania), od 18stego robiłam już testy owulacyjne wychodziły ujemne.Chcemy dziewczynke wiec od razu przeszlismy " do rzeczy" - 22 zbliżenie, 23.10.14 pojawiły się 2 kreski ( i tez było zblizenie), ale takie jakieś słabe te kreski -potwierdziłam drugim testem innej firmy i też słabe. Od tego dnia stop wstrzemięźliwość totalna, tak jak przystało na tzw. wyczekiwanie na dziewczynkę, ale testu owu robiłam i wyszły jeszcze do końca drugiego opakowania , czyli do 26 i wychodzily caly czas jednak słabe kreski ale dwie równej intensywności. Miesiączke powinnam dostac 9 listopada, mamy 13 miesiączki brak, mam mdłości maksymalne, chęci na rybe w occie, po tym popcorn i na to 7 days(kurcze nie samowite!), ale jednak bóle identyczne jak na miesiączkę, przy tym zalewa mnie duża ilość śluzu, który od 12stego przeistoczył się w taki jak płodny (jak białko jaja kurzego)., nie wpsomne już o chęci na sex no w życiu mnie tak nie nosiło! Zrobiłam test owulacyjny (tak z ciekawości) i co? wyszły mega ciemne 2 krechy! , dzis znowu mndłości, no nie do wytrzymania, wrazliwosc na zapachy masakra! kupiłam test ciazowy, bo to juz 4 dni po planowamym terminie miesiaczki, a tutaj NEGATYWNY. I pytanie co dalej??? dodam, że test wykonałam po pracy - po 15stej, nie z moczu porannego, hmmm może stężenie hormonu jeszcze za niskie, kurczę no nie wiem. Jak by poszło dobrze to w wakacje bym była mamą eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć No więc mi się nie udało, miałam testować jutro jednak wczoraj dostałam okres. Był to na pierwszy cykl, w którym się staraliśmy, więc niby tragedii nie ma, ale jakoś tak smutno i strasznie jestem zawiedziona. No, ale za jakieś 10 dni zaczynamy znowu :) Dajcie znać jak tam Wasze testy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×