Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Własna firma: dofinansowanie

Polecane posty

Gość gość

Witam, w skrócie: - mam własną działalność od końca września b.r. - aktualnie jestem na etapie remontu lokalu; za niespełna m-c otwieram pub - koszta mnie przerosły, szukam możliwości uzyskania gotówki w krótkim czasie Przed rozpoczęciem działalności dowiadywałam się o możliwość otrzymania dofinansowania z Urzędu Pracy i funduszy z UE, jednak nie spełniałam wymogów. Może ktoś z Państwa ma pomysł, wiedzę dot. uzyskania dofinansowania? Gdzie uderzyć? Gdzie walczyć o pieniądze? Będę wdzięczna za radę i poważne podejście do tematu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie wiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwesterKłębczyk

O dotacje możesz starać się bardzo długo. Warto pomyśleć i innym źródle dofinansowania. Ja korzystałem z www.finiata.pl i mogę śmiało polecić. Bardzo uczciwe warunki, szybko i łatwo można dostać pieniądze. Zerknij na ich strone, możesz się tam więcej dowiedzieć jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na czym polega to źródło finansowania o którym mówisz? Byłam na stronie Finiaty, ale nie bardzo rozumiem jak to działa i jakie są koszty zwiazane z taką pożyczka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznesmen

Finiata to firma pożyczkowa, można tak to nazwać, ale pieniadze oferuje tylko firmą. Obecnie maja w ofercie odnawialną linię finansową wypłacaną na podstawie przesłanych dokunentów. Rejestrujesz się za darmo i wypłacasz pieniadze z limitu kiedy chcesz i ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie koszty są w Finiacie za taką pozyczkę? Bo na stronie nie bardzo znalazłam informacje o oprocentowaniu, tym jaki jest wymagany okres prowadzenia działalności itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznesmen

Koszty są 2, za udzielenie limitu i od kwoty wypłaconej. Z tego co wiem to opłata za udzielenie limitu to 0,33% od kwoty. A za kwotę wypłaconą to 2,9% miesiecznie. Okres prowadzenia działalności to minimum 6 miesiecy. Ale najlepiej zapytać na www.finiata.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie jest tak źle, bo banki wymagają minimu 12 miesiecy prowadzenia DG. Więc jak tu jest 6 to jest fajnie. Opłaty też nie wyglądają źle. A powiec mi, czy jak będę chciał wypłacić pieniądze to długo się na nie czeka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznesmen

Nie wiem, ale na stronie www.finiata.pl masz napisane, że wypłata jest natychmiast po zleceniu. Więc jeśli tak jest to przelew jest realizowany od razu. Więc nie czekasz długo, na pewno nie na zaksięgowanie jak ma to miejsce między innymi bankami. Ale to trzeba sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy

Ja gdzieś czytałam o Finiacie i podobno można nawet do 50 tysięcy limit uruchomić. Ale nie wiem jakie sa koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznesmen

Tak, Finiata daje możlwiwość posiadania odnawialnej linii finansowej dla firm do 50 tysięcy złotych. O kosztach pisałem wyżej, są takie same jak przy limicie 10 tysięcy. Masz opłatę 0,33% za posiadanie limitu i 2,9% od kwoty wykorzystanej. Okres spłaty to 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli wszystko jasne, ale powiec mi czy jak założę konto na www.finiata.pl to jest za to jakaś opłata? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seweryn

Ja zamierzam otworzyć własny warsztat samochodowy. Na początku zainwestuje w maszynę do DPF - cała linia do regeneracji plus podnośnik. W skrócie zamierzam demontować, czyścić, montować i adaptować filtry cząstek stałych w poazdach https://www.metalserw.pl/urzadzenie-do-regeneracji-dpf.html/ Jak myślicie dobry pomysł na pierwszy biznes?urzadzenie-do-regeneracji-DPF_.jpg?w=180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seweryn

Ja zamierzam otworzyć własny warsztat samochodowy. Na początku zainwestuje w maszynę do DPF - cała linia do regeneracji plus podnośnik. W skrócie zamierzam demontować, czyścić, montować i adaptować filtry cząstek stałych w pojazdach https://www.metalserw.pl/urzadzenie-do-regeneracji-dpf.html/ Jak myślicie dobry pomysł na pierwszy biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek
Przed chwilą, Gość Seweryn napisał:

Ja zamierzam otworzyć własny warsztat samochodowy. Na początku zainwestuje w maszynę do DPF - cała linia do regeneracji plus podnośnik. W skrócie zamierzam demontować, czyścić, montować i adaptować filtry cząstek stałych w pojazdach https://www.metalserw.pl/urzadzenie-do-regeneracji-dpf.html/ Jak myślicie dobry pomysł na pierwszy biznes?

nauczcie się wstawiać linki - bo nie chce mi się kopiować tego adresu do przeglądarki <a href=https://www.metalserw.pl/urzadzenie-do-regeneracji-dpf.html/>urządzenie do regeneracji filtrów DPF</a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznesmen
Dnia 23.04.2019 o 11:53, ziajah napisał:

Ok, czyli wszystko jasne, ale powiec mi czy jak założę konto na www.finiata.pl to jest za to jakaś opłata? 

Nie, rejestracja jest całkowicie darmowa. Opłaty na Finiacie ponosić dopiero w momencie przyjęcia oferty odnawialnej linii finansowania. Mówię to o tych 0,33% od kwoty przyznanego limitu, co jest opłatą miesięczną za to, że możesz z niego skorzystać w każdym dowolnym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biond

Przed założeniem własnego biznesu poczytaj informacje na stronie panterabiznesu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewno warto mieć własny biznes mnie się udało bo założyłam salon kosmetyczny robię  to co lubię i mam z tego kasę, oczywiście cały czas inwestuję w siebie i robię nowe kursy w szkole New Nails żeby poszerzyć ofertę mojego salonu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×