Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1myszka_miki

Przepisy na pyszne i zdrowe soki

Polecane posty

Ja lubie sobie przyrządzać taką miksturę - 8 łodyg szparagów 8 dużych zielonych i żółtych liści cykorii 2 łodygi selera naciowego 1 ogórek 2 marchewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sok, który podobno pomaga na zdrowy wzrok :D - 2 duże marchewki; - 4 cząstki brokułów; - 4 cząstki kalafiora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przepis jest następujący: 4 obrane, wydrążone i pokrojone owoce mango 6 obrane kiwi 1 obrany i pokrojony ananas 1 filiżanka świeżych liści mięty Do filiżanek z wyciśniętym sokiem dodaj kostki lodu Gwarancją tego, żeby sok był zdrowy jest wyciśnięcie go w wolnoobrotowej wyciskarce a nie w sokowirówce. Sokowirówka z powodu tych szybkich obrotów powoduje niszczenie części witamin i enzymów zawartych w owocach. Ja robię to w wyciskarce Hurom HF. Dzięki niej wyciskam sok z różnych owoców i warzyw łącznie skórką i nasionami. Warto sprawdzić jakie możliwości daje wyciskarka do soków: http://sokowo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wartus
a Czego używacie do robienia tych soków? ja niedawno zakupiłem Huroma 2 generacji i póki co sprawdza się świetnie :) codziennie sobie cos wyciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brekenka
Ja wyciskarki. I również mam sprzęt marki Hurom. Pamiętam,że jeszcze miesiąc temu długo zastanawiałam się czy zainwestować w wyciskarkę czy może w sokowirówkę. W końcu zdecydowałam się na to pierwsze z uwagi na zachowane właściwości odżywcze soków. Wyciskarka pracuje na mniejszych obrotach tak więc wyciska sok nie mieląc owoców. Wszystkie witaminy są zachowane. Wyciskarkę kupowałam tutaj: http://sklep.puregreen.pl/ Niestety nie znajdzie się ich raczej w sklepach stacjonarnych ponieważ jest to raczej luksusowy sprzęt. Niemniej sama jestem zadowolona. I uważam,że była to dobry zakup. Najbardziej lubię sok z mango, banana i z odrobiną malin. Pycha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaton
Jak te wyciskarki sie sprawują jeśli chodzi o wydajność? ile jest soku z kg np. marchewek? jak w ogole sobie radzą, rzeczywiscie można w nich wszystko mielić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, mój Hurom mieli wszystko - Marchewki, Sałaty, nawet orzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamowac z tym huromem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sok przeciw zmarszczkom, pol zielonego ogorka ,2 grube plastry z ananasa, pokroic w kosteczke zmiksowac , smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sokowirowke philips, ale nie zawsze chce mi sie skladac ,rozkladac , wiec czesto uzywam blendera swietnie sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie sok marchwiowo jablkowy, poprawia koloryt skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martoon
A jak z myciem tych wyciskarek, ile wam to zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to zajmuje 2 min dosłownie. w przypadku wyciskarek zasada jest taka, że te pionowe myje się znacznie łatwiej niż poziome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałem z angela dwuślimakowego, rzeczywiście baardzo trudne mycie, ale wydajnośc zadowalająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martise
No a jaki koszt tego Angela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co sie orientowałem to 5,5 kafla i jest Twój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zastanawiałam nad kupnem angela, ale nie jest wart tak dużej ceny, bo nie sprawuje sie dużo lepiej niż taki Hurom czy Kuvings

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem warto wydać więcej na wyciskarkę, przynajmniej mamy wtedy pewność. Że wszystko będzie działało i smak jest bardziej naturalny. A to tylko przez zastosowanie dobrych materiałów. Nie to co w tych chińskich bublach, gdzie w soku czuć posmak metalu. Ja mam coś takiego http://sklep.puregreen.pl/wyciskarka-soku-hurom-he-hu-500.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety jak chcemy robić dobre soki, które są w pełni ze składnikami odżywczymi trzeba kupić wyciskarkę ślimakową. A kiedy będziemy robić tylko koktajle to zwykła sokowirówka powinna nam wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaBur
Ja kupuję soki z firmy https://curattio.pl/ oczyszczają i jednocześnie odchudzają co bardzo mi się podoba:) schudłam już 2 kg w przeciągu 2 tygodni, ale oczywiście trochę też ćwiczę. Soki są pyszne, a moje samopoczucie po nich jest o wiele lepsze aniżeli wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alima

a ja kupuje soki w sportfoodsoki.pl i szczerze mówiąc bardzo mi one smakują. Są rewelacyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×