Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilunik1984

Dieta1500 kalorii i praca z dietetykiem

Polecane posty

Witam mam 30 lat przeszłam juz kilka diet i zawsze był potem efekt jojo gdy moja waga obecna doszła do 107 kg powidziałam dość i zdecydowałam się na wizytę u dietetyka. W piątek dostałam jadłospis i od jutra zaczynam:-) . Jeżeli ktoś chętny to zapraszam :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie się do cb przyłącze ;) Tylko że ja zamierzam jeść do 1200 kcal i dużo ćwiczyć ;) Też zaczynam od jutra także możemy się wzajemnie wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie interesuja mnie diety bo ja po prostu kocham zrec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że mam do zrzucenia 13 kg ;) Ta u góry to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi§ka
Ta z dietę w razie czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że dołaczyłaś mi 1500 kazała zjeść dietetyczka takie jest moje zapotrzebowanie:-) ja muszę schudnać 40 kg ale na początek żeby się udało 20 to będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zycze ci wytrwałości i szybkiego gubienia kilogramów. Czy mogłabyś napisać jakie badania musiałaś zrobić przed wizytą u dietetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę zgubić gdzieś 13 kg bo po prostu źle się czuje w swoim ciele :( Ale jak już skończę to obiecuję że będę Cię nadal wspierać bo wiem jakie to jest potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi§ka
Ciągle zapominam się logować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również 3mam kciuki za Ciebie bo wsparcie jest najważniejsze fajnie by było jakby jeszcze ktoś dołączył:-) zaraz napisze jadłospis na jutro będę tutaj wpadać wieczorami bo pracuje do 18 a czasami dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi§ka
Ja tak samo , w tygodniu będę tu bywać tylko wieczorkiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanie: pół bułki lub dwie kromki chleba pełno ziarnistego czerwona herbata,jajecznica( 2 jajka,pól średniej cebuli,płaska łyżeczkę masła lub margaryny,średni pomidor,pieprz sól morska). Umyta cebulę drobno posiekać wrzucić na patelnię dodać dwie łyżki wody dusić aż cebula delikatnie zmieknie a następnie dodać łyżeczkę masła.Przypraić sola morska i pieprzem,dodać jajka,pokroić pomidora w kawałki i dodać juz do gotowej jajecznicy można udekorowana szczypiorkiem. Drugie śniadanie: średnie jabłko,szkl wody mineralnej,kefir naturalny 200 g. Obiad:1 filet z dorsza lub mintaja100 g łyżeczka masła ,średnia cebula,łyżeczka ketchupu,natka pietruszki 2 ziemniaki w mundurkach,herbata czerwona. Sałatka: ogórek zielony,2 łyżki jogurtu,sól pieprz i suszony koper( zrobić mizerie). Podwieczorek:2 wafle ryżowe ,jogurt 150 g,szklanka wody. Kolacja: 2 kromki chleba pełnoziarnistego,4 plasterki wędliny drobiowej,papryka marynowania,pół grejpfruta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna szukam kogoś kto odchudzałby się 1300-1500 kalorii. Chętnie się przyłączę. Jesteś pewno, że ty masz w tym jadłospisie 1500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z checia sie przylacze ja jestem rowniez na diecie 1500kcal od dietetyczki do zgubienia jeszcze 20kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło że dołaczylas do nas im więcej tym lepiej:-) nie wiem czy jest tych kalorii tyle ale widocznie musi ich tyle być :-) za dwa tygodnie mam kolejna wizytę zobaczymy jakie będą efekty:-) jedno jest pewne biorę się za siebie bo nie jest ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez moge? :-) Ja chce tak 10-15, zalezy ile waze, bo dopiero we wtorek sie dowiem. Do konca roku probuje sama, a jak nie bedzie efektow, to smigam w styczniu do dietetyczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że możesz każdy jest mile widziany i mnie najgorzej będzie ze słodkim bo uwielbiam słodycze a jak zobaczylam moja dietę na 14 dni to nie mam nic słodkiego dobrze że chociaż są owoce:-) zbieram się do spania dobrej nocki wszystkim życzę dobranoc:-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) ! W końcu po pracy:-) jutro wolne wiec można odpoczywać:-) dzisiejszy dzień minął nawet spokojnie jedzonko było smaczne wiec nie czułam praktycznie głodu oby tak było dalej. A jak Wam minął dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej jest mi przekonać się do czerwonej herbaty ale myślę że tak dwa trzy dni i będzie ok:-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) Trzymam za Ciebie kciuki Oby się udało :) Pisze na innym temacie ale będę zaglądać do Ciebie Z chęcią poczytam Twój jadłospis Sama jestem na około 1000 kcal ale układam sobie sama Nie wiem czy robię to dobrze ale kg powoli spadają wiec do przodu Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję:-) i też 3 mam kciukasy żeby było jak najlepiej:-) jednak bardzo brakuje mi słodyczy potwornie korsi żeby czegoś nie wziąść na ząb ale zapycham się wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chcialam sie wczoraj odezwac, ale poleglam, wiec ze wstydu nie pisalam :-S Do 16 trzymalam sie swietnie diety, ale po 16 mielismy gosci i dopadly mnie chrupki i czekolada (a raczej ja je). Tyle tego zjadlam, ze za "kare" nie zjadlam kolacji, ale mysle, ze ta iloscia chrupek i tak przebilam kolacje w ilosci kalorii. Zaczynam dzisiaj od nowa!! :-) Dzisiaj sie zwaze, to wieczorem napisze Wam cos o sobie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa nic się nie dzieje te słodkosci zawsze będą gdzieś na nas czychać niestety na pewno Ci się uda :-) ja juz jestem po śniadaniu jak się trochę odrobinę to napisze dzisiejszy jadłospis pozdrawiam i życzę miłego dzionka:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc/ nie wiem jak ulozyc menu , mozecie napisac przyklad choc 1 dnia? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justymania
Hej chętnie dołączę. Bylam na innej grupie ale tam dziewczyny zaczely głodówkę wiec nie chciałam im zaśmiecać. Jestem na diecie 1200kcl.nie moge zbyt intensywnie cwiczyc.mam dość dużo ruchu przy 1.5rocznym dziecku.z dietami jest mi o tyle trudno że nie moge na wszystko sobie pozwolic.choruje na cukrzyce od 15 lat , musze ograniczać bialko bo mam powazne problemy z nerkami.ale nie poddaje sie.narazie chce zgubic 5kg.piszcie swoje jadlospisy, chetnie sie zainspiruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja dieta nie zawiera 1500 kal .Wejdz sobie na jakis kalkulator dietetyczny i wpisz co masz do zjedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu trochę wolnego:-) podaje dzisiejszy jadłospis: Śniadanie -1 bułka grahamka, serek wiejski light Piątnica 150 g,średni pomidor,szczypiorek,herbata czarna bez cukru,pół grejpfruta. 2Śniadanie- jogurt 150g ,mały banan,herbata czerwona lub czarna. Obiad- filet z kurczaka gotowany z ryżem i surówką Pojedynczy filet z kurczaka,2 łyzki brązowego lub dzikiego ryżu, szklanka fasolki szparagowej,herbata czerwona. PRZYGOTOWANIE: Filet z kurczaka umyć wstawić do gotowania z kawałkiem marchewki,selera,pora i odrobiną soli lub Vegety.Szklankę fasolki mrożonej ugotować i to samo zrobić z ryżem. Surówka- 1 duża lub 2 małe marchewki, średnie jabłko łyżeczka soku z cytryny. Marchew z jabłkiem zetrzeć na tarce dodać sok z cytryny i doprawic do smaku. Podwieczorek- średnie jabłko, wafel ryżowy,garść rodzynek i szklanka wody. Kolacja- po pól opakowania kalafiora i brokuła , 2 łyżki jogurtu, łyżeczka soku z cytryny,koperek suszony,herbata miętowa. Jogurt wymieszać z sokiem z cytryny i koperkiem połać po gotowanym kalafiorze i brokule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×