Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy powiedzieć mu, że się zakochałam?

Polecane posty

Gość gość

Spotykamy się od jakiegoś czasu, na początku była ciekawość i fascynacja ale teraz czuję że się w nim zakochałam. Nie wiem czy mu o tym powiedzieć czy lepiej nie mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest inteligentny to i tak nie uwierzy, bo wie, że jedna kobieta na sto ma uczucia wyższe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto nie pponiżaj sie, trafisz na odp mowie Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie rozumiem gdzie tu poniżanie się. Jesteśmy ze sobą, to chyba dobrze że zaczynam do niego czuć coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mow mu pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu,upewnij go i nie zdziw się ,że będzie cię kiwał te typy tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi zależy na nim i chcę żeby o tym wiedział. Dlaczego mówienie o uczuciach jest traktowane jako odsłanianie się i słabość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jemu zalezy na tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Autorko :) to jest przykre, że mówienie o uczuciach jest traktowane jak rozmowa o chorobie wenerycznej, coś wstydliwego, złego i w ogóle niewłaściwego. Rozumiem Twoje zdziwienie jako osoba uczuciowa i wylewna z natury. Rzecz w tym, że Twoje uczucie jest czymś cennym i wartościowym a czasem kiedy dasz komuś cenny i wartościowy prezent to niekoniecznie go doceni, nie mówiąc już o odwzajemnieniu się równie cennym prezentem. Zanim wyznasz uczucia zastanów się bardzo dobrze jaka jest Wasza relacja tzw. jej natura? Czy jesteście pełnoprawną parą, czy tylko spotykacie się tudzież randkujecie od czasu do czasu? Przedstawił Cię rodzinie i znajomym? Czy kiedykolwiek powiedział wprost, że mu zależy na Tobie ewentualnie czy okazuje to, że może mu zależeć fizycznie np. pocałował Cię, objął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jesteśmy normalną parą. Spotykamy się dosyć często, wychodzimy razem, zostajemy w domu, gotujemy sobie, oglądamy filmy, itd. Było kilka ciężkich dla mnie momentów i on zawsze był przy mnie, nie zostałam sama z problemami. On mi mówi, że mu zależy, że się angażuje, że tęskni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×