Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BaByy

Borelioza?

Polecane posty

Witam. Mam pytanie. 6 tygodni temu ugryzł mnie kleszcz- na następny dzień został wyciągnięty i udałam się do lekarza rodzinnego. Kleszcz został wyciągnięty w całości-potwierdził lekarz. Tydzień temu wyskoczył mi rumień (bardziej placek zaczerwieniony). Poszłam dziś do rodzinnego- dał mi antybiotyk: "Macromax". Powiedział, że po 2 miesiącach mam zrobić na własną rękę test na boreliozę LgG i LgM. Pytanie moje brzmi, czy 2 miesiące to nie za długo i czy mogę prosić o skierowanie na takie badanie? Koszt takiego badania to około 170-200zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jak długo ten antybiotyk dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz że nie masz pieniędzy na test i żeby ci dali skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko 6 dni?? przeciez na to sie miesiacami bierze antybiotyki, musza ci dac skierowanie, jak lekarz Ci nie da to powiedz ze ma ci na kartce odmowe napisac, ze zrobisz je prywatnie ale jak wyjdzie ze jestes chora to oskarzysz go o zaniedbanie, da Ci na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też zrobię. Bo nie stać mnie na tak drogi test.. Ale czy 2 miesiące to dużo? lepiej chyba iść znów do rodzinnego w środę (tylko innego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za odpis. Już wiem, ze będę walczyć o swoje prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja na twoim miejscu poszlabym do innego jesli masz taka mozliwosc. Jesli nie da ci skierowania na badania, to powiedz, zeby wpisala w karte, to ze nie chciala ci dac. Potem ja zaskarzysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby mi dał skierowanie bez ględzenia. Pójdę do innego bo mamy u nas w przychodni 2 lekarzy. Także bardzo Ci dziękuję za pomoc ;) A jeszcze tylko takie małe pytanko mam, czy 2 miesiące to za dużo czasu żeby czekać i zrobić test na boreliozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że na necie jest napisane że western blot w dwóch klasach IgM i IgG nie jest refundowany :/ Ale będę prosić lekarza. Może się zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×