Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzice się rozwiedli i mój ojciec wprowadził się do mnie

Polecane posty

Gość gość

Jestem załamana. Matka wyrzuciła ojca za kolejne zdrady z domu, mój tata zostawił jej dom ale wprowadził się do mnie. I pierwsze co zrobił to zaczął z moim synem rozmawiać na temat dziewczyn, wczoraj późno razem z moim tatą wrócili do domu a ja usłyszałam jedynie jak dziadek mówi do wnuka, tylko mamie ani słowa o tym gdzie byliśmy, z tego co usłyszałam to to, że mój szanowny tatuś postawił wnusiowi prostytutkę. Zrobiłam dzisiaj ojcu awanturę, a on do mnie, żebym nie przesadzała, że taka jest w naszej rodzinie tradycja. Że moi bracia też tam byli z nim w wieku 17 lat, a mój syn nie ma ojca to jego obowiązkiem było zadbać o wnuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory nie wiem co o tym myśleć, mój ojciec okazał się zboczonym człowiekiem a w te zagrania wciąga jeszcze mojego syna, które bardziej woli porozmawiać z dziadkiem na różne tematy niż ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz mądrego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywal ojca z domu skoro stać go na prostytutki to stać go na wynajem mieszkania, inaczej synuś pójdzie w ślady dziadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze , że ktoś wziął się za wychowywanie twojego dziecka. Ja sam mam 25 letniego syna , który do tej pory nie miał dziewczyny powinienem się w końcu tym zająć. Więcej moja córka samotnie również wychowuje chłopca i boje się , że wyrośnie na jakiegoś ciapę , w takim razie powinienem się również i nim zająć już teraz aby w wieku 16 lat miał już ten pierwszy raz za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem mojego ojca stać by było nawet na kupno własnego mieszkania. Sytuacja wygląda o tyle gorzej, że w tym czteropokojowym mieszkaniu, w którym ja z synem mieszkam było zakupione przez mojego ojca. Poza tym mój ojciec opłaca w tym mieszkaniu wszystkie rachunki, mieszkanie należy do niego ja tutaj jestem tylko zameldowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam popieram starszego pana. Kobieto o co ci właściwie chodzi, facet doświadczony, wziął się za wychowanie wnuka to są ich męskie sprawy. Wyjedź na kilka dni i zostaw panów samych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej twój syn nie wyrośnie na prawiczkowatego ciapę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na miejscu twojego ojca zrobiłbym dokładnie tak samo. Chyba zależy ci aby syn nie wyszedł na ciapę!!! Nie wtrącaj się do męskich metod wychowawczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debilne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz ojca k****arza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×