Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Martyna Wolska

Księgowa lub biuro rachunkowe z Dolnego Śląska

Polecane posty

Gość Martyna Wolska

Szukam wspomnianych w temacie księgowej lub biura rachunkowego we Wrocławiu, ewentualnie z innych części województwa. Nie jestem też do końca pewna czy wybrać księgową czy właśnie biuro. Proszę o porady i ewentualne rekomendacje. Trochę się już naczytałam profesjonalnych artykułów w temacie i chciałabym poznać opinię ludzi, mających jakieś doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Księgi
Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego działającego przy ul. Łęczyckiej 4/3 we Wrocławiu. Oferujemy pełną obsługę księgową, obsługę programów PEFRON, ZUS, BHP, obsługę kadr, pomoc przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej, windykację, obsługę korespondencji klientów oraz całe spektrum innych usług. Nasze Biuro Rachunkowe obsługuje małe i średnie podmioty gospodarcze, spółki oraz osoby fizyczne prowadzące własną działalność gospodarczą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę zawodową, którą wciąż poszerzamy poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach księgowych. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem komputerowym, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu bezbłędność operacji gospodarczych. Przejmujemy na siebie obowiązek kontaktów z urzędami oraz reprezentowania Państwa interesów podczas kontroli skarbowych. Zajmujemy się zarówno uproszczoną, jak i pełną księgowością. Specjalizujemy się w ewidencji zryczałtowanego podatku dochodowego, ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz w ewidencji podatkowej przedsiębiorstwa. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe oraz sprawy kadrowe i płacowe. Sporządzamy deklaracje podatkowe, wnioski kredytowe. Doradzamy i pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z uruchomieniem bądź likwidacją działalności gospodarczej. Odzyskujemy podatek VAT z zagranicy. Mamy wolne miejsca na prowadzenie ksiąg handlowych! Dla wszystkich NOWYCH klientów oferujemy rabat w wysokości 50% na usługi księgowe przez pierwsze 3 miesiące współpracy! Przewaga biura rachunkowego polega na tańszych kosztach, biuro nie ma urlopów płatnych i na żądanie - po prostu jest dostępne, wszelka dokumentacja jest trzymana na terenie biura, więc nie ma możliwości wglądu przez osoby trzecie, rzetelność biura jest statystycznie wyższa niż księgowego zatrudnionego w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka35
jak z wrocławia to polecam biuro rachunkowe financialluk :) ja korzystam z ich uslug i jestem bardzo zadowolona. profesjonalne podejscie, zawsze potrafia dobrze doradzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszmiraaa
Ja ze swoim wspólnikiem skorzystałam z usług UMCS. Ta firma akurat przygotowuje nam miesięczne rozliczenia z ZUSem, a więc bardzo ważna kwestie. Jesteśmy w 100% zadowoleni z wykonywanej przez nich pracy. Na tej stronie znajdziecie więcej informacji na ich temat http://www.ucmsgroup.pl/pl/uslugi/outsourcing-plac/ustawowe-deklaracje/ . Zajmują się nie tylko takimi sprawami, ale prowadzę również pełną księgowość, procesy kadrowe itd. Jeżeli lubicie frytki to oni akurat obsługują firmę AVIKO :) Więc klient bardzo znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym na Twoim miejscu wybrała biuro. Mam złe doświadczenia z samymi księgowymi,. Odkąd współpracuję z profesjonalnym Centrum Księgowym Joanna Braumann nie mam żadnych obaw. Kwestia tego, żeby po prostu trafić na odpowiednie biuro rachunkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaminski_
Z tego, co się orientuję dobre opinie ma biuro http://superksiegi.pl - zajmują się obsługą kadrowo-księgową, udzielają też porad prawnych. Na ich pomoc mogą liczyć również osoby, które są na etapie zakładania własnej działalności gospodarczej. Mają siedzibę na ul. Łęczyckiej 4/3. Na usługi dostaje się gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z usług kilku biur rachunkowych i niestety muszę przyznać, że dużo „księgowych” nie nadaje się do swojej pracy. Jedynym biurem z których usług jestem zadowolona to Super Księgi z Wrocławia. Są rzetelni i poważnie podchodzą do każdego klienta. Zawsze mają czas na rozmowę i poradę. Moja księgowa Pani Katarzyna jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina Wdowiak Kukułka
Teraz dobry ksiegowy to skarb....ja jużdwa razy zmieniałam ksiegową bo wykładała się na drobnostkach....a co dopiero na dużych rozliczeniach. Moja znajoma poleciła mi biuro rachunkowe Selent&Słupina. Teraz moge odetchnąć z ulga bo już niemam nocnych koszmarów "drin drin tu kontrola z urzędu skarbowego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów województwo opolskie
Poszukaj księgowej w Namysłowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena 1985
Ja prowadzę swoje interesy w biurze rachunkowym http://financialluk.pl/ na ulicy Legnickiej. Mają przystępne ceny i bardzo dobrze się z nimi współpracuję. Poleciła mi ich moja znajoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Krakowa i korzystam z biura ksiegowego w Dąbrowie Górniczej http://www.biurorachunkowe-saldo.pl/ bardzo dobra i rzetelna obsługa. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam dobre biuro. Zajrzałem tam całkiem przez przypadek i juz tam zostałem na długie lata . Polecam http://rs.rzeszow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dolnym ślasku to we Wrocławiu moge polecić Panią Kasię z firmy Super księgi - http://superksiegi.pl/ to jej strona. Bardzo profesjonalnie podejście. Współpracujemy od paru lat i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsin
To spokojnie możecie sprawdzić Podatkomat z Wrocławia - www.podatkomat.pl/oferta/ ceny są bardzo ok. Natomiast to co u nich mi się najbardziej podoba to fakt, że dokumenty można wysyłać przez internet. Wyobrażacie czasami pędzić z jedną fakturą w godzinach szczytu przez Wrocław? A u nich nie ma takiej konieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej biuro rachunkowe. Jeśli zależy Ci na kompleksowym prowadzeniu pełnej księgowości, to polecam biuro http://pimag.pl przy ul. Łokietka 4. Dobre ceny i świetna jakość usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś w tym musi być bo mnie też to biuro z Wrocławia Super Księgi polecono. Potem na ich stronie http://superksiegi.pl/ zamówiłam darmową wycenę i z racji dobrych warunków finansowych się zdecydowałam i naprawdę uważam ze warto z nimi współpracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością mogę polecić Ci Rzepka Sp. z.o.o Kancelaria Księgowa.  Najlepsze biuro księgowe z jakim miałem okazję podjąć współpracę. Jestem pewny, że moja firma jest w dobrych rękach i zaoszczędzony dzięki temu czas mogę poświęcić rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Pan Zbigniew Polecam Rzepka sp. z.o.o. Pomagali mi sporządzić deklaracje rozliczeniowe dla celów  

PFRON oraz ZUS. 

       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Sylwia to bardzo miła i konkretna osoba. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Polecam Rzepka Księgowość, ponieważ w województwie dolnośląskim lepszego biura  nie znajdziecie. Pani Sylwia to osoba z doświadczeniem i pasją do zawodu. Ciągle się dokształca oraz dba o to, aby klient miał zawsze rzetelne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Sylwia to najlepsza księgowa z jaką miałam okazję podjąć współpracę. Zawsze  na czasie z informacjami i  zmianami przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

    Dla mnie jeżeli chodzi o księgowość i rozliczenia nie ma lepszych specjalistów niż w Kancelarii Księgowej Rzepka. Polecam jeszcze raz gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre jest biuro z Łęczyckiej Księgowi Wrocław, prowadzą pełną księgowośc naszej firmy, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam serdecznie. Kancelaria księgowa godna polecenia wszystkim niezależnie czy to osoby prywatne czy prężnie działający przedsiębiorcy zatrudniający większą liczbę pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że osoby polecające konkretne biuro mają może 5-10 postów. Przypadek?

Ja jestem księgową i uważałabym na biura rachunkowe, zwłaszcza te tanie. Zwłaszcza takie które zatrudniają praktycznie samych studentów, bo zazwyczaj oznacza to słabą jakość i rotacje księgowych. No i zwłaszcza takie, których właściciel poświęcił czas aby wejść na losowe forum, zarejestrować się, wyszukać stary wątek i polecić swoje tanie usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Profesjonalne biuro księgowe z prawdziwego zdarzenia. Radzą sobie niezależnie od tego czy to działalność jednoosobowa, spółka czy jak to jest w moim przypadku Organizacja Pożytku Publicznego. Polecam Rzepka Księgowość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×