Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Lubicie Święta Bożego Narodzenia ?

Polecane posty

No właśnie, Święta się zbliżają coraz szybciej. Ja zawsze myślę o prezentach jakieś 2 miesiące przed. No właśnie, myslę. W rezulatcie jeszcze w Wigilię biegam po sklepach w tym roku planuję się poprawić

A jak jest z Wami, macie już upatrzone prezenty?

i jeszcze jedno pytanko mam do was, mojej pięcioletniej bratanicy planujemy zakup laptopa edukacyjnego, takie troszkę bardziej zaawansowanego żeby się mogła uczyć literek, cyferek itd, myślicie że w tym wieku to jest ok?? czy to nie za wcześnie?? Ostatnio jak mała przyszła do mnie to posadziłam ją przed komputerem dałam grę gdzie się klika na ubranka i ubiera lalki, pokazałam co ma robić i ku mojemu zdziwieniu świetnie sobie radziła i to nie jednorazowo bo zapamiętała to wszystko jak następnym razem przyszła. Ale z kolei mój tata mówi że to dla niej za wcześnie...
Brałam też pod uwagę klocki korbo https://korbo.eu/product/korbo-car-service-119/

Edytowano przez grajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie święta, tradycje,gotowanie, robienie ozdob , ubieranie choinki, pieczenie i dekorowanie ciastek, szykowanie stołu wigilijnego, dbanie o klimat... komercja do mnie nie trafia wcale, bo tv nie oglądam,a po sklepach nie chodzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nazbieralam szyszki. A teraz chce obrać i wykorzystać łupinki od wielkich orzechów włoskich. Jestem za zjadalnymi ozdobami takie jak pierniczki, ciacha i cukierki. Można zrobić samej. Lubię jak choinka sie rusza, a dzieci podkradaja słodycz Co do prezentów to najczęściej ofiaruje książki upolowane znacznie wcześniej. Moim domownikom daje pieniądze. Niech sami wybiorą czego potrzebują albo jeśli padnie komunikat o czym marzą to kupuje. Raz zrobiliśmy prezenty dla siebie samodzielnie i przyznam że były to najlepsze prezenty ever..

Na stronie Many Mornings widziałam rownież fajne skarpetki z motywami swiątecznymi:

https://manymornings.com/motywy/swiateczne-i-zimowe/

Możecie sobie przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie. Choinkę ubieram na początku grudnia. Na poczatku grudnia również dekoruję cały dom. W zeszłym roku nie robiłam choinki bo mam córkę, która ma zaledwie rok, w tym roku ma 2 lata i tym razem zastanawiam się czy nie ubrać jednak choinki  Jak będzie na nią reagowała. Mam sporo ładnych szklanych bombek i nie chciałabym aby sie pobiły - szczególnie,  ze wiele z nich jest ręcznie malowanych.

Najprawdopodobniej nie będę ich po prostu wieszała, a rozwiesze tanie bombki z plastiku.

Ewentualnie dokupię jakiś tańszy komplet:

https://admix.pl/bombki-choinkowe-pudrowy-roz-kl-21x06

 Przeglądałam sobie i są obecnie niezłe proomcje w sklepach na ozdoby choinkowe. Warto jest je kupowac poza sezonem bo wiadomo, ze w sezonie zawsze jest dużo drożej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×