Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie potrafię nikomu zaufać po zdradzie...

Polecane posty

Gość gość

jestem facetem, mam 22 lata i miałem kila kobiet przyjaciółek, traktowałem je tylko jako znajome... niestety one nie traktowały mnie poważnie. Pierwsza mnie obgadywała, druga olała mnie z dnia na dzień po tym jak używała mnie jako swój tampon emocjonalny. Obecna znajoma też ma mnie gdzieś i nie wiem po co utrzymuje ze mną kontakt skoro od 3 miesiecy się nie widzieliśmy, często mi kłamie.Ogólnie mam gdzieś kobiety na tej płaszczyźnie. I jeszcze jedno. Moja była dziewczyna... zdradzała mnie z byłym facetem który miał i ma ją w d***e. Ona mu daje w nadziei że on do niej wróci. Poza zdradą przez cały czas miała do mnie pretensje o wszystko,jak się okazało... oceniała mnie swoimi kryteriami. Nie potrafię już nikomu ufać, wszyscy wszystko wypaplają, każdy kłamie, juz tyle razy się przejechałem że nikomu nic nie mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dodatek w domu mam patologię, moi rodzice nie pracują, nie mamy pieniędzy na nic, czuje się gorszy od innych, źle mi z tym i czasami nie chce mi się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie klamia i zdradzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego? ja zostałem tak wychowany że nie potrafię zrobić komuś krzywdy a dostaję furii jak ludzie mi ją robią i jeszcze uważają że nie ma w tym żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ludzie to s*******ny i nigdy już nie będziesz szczęśliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×