Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lkkNiania

problem z rodziną a bycie nianią.

Polecane posty

Gość lkkNiania

Cześć wszystkim . Otóż wczoraj wróciłam po paro dniowym okresie próbnym bycia niania u pewnej rodziny, która mi się totalnie nie spodobała. Juz nie chodzi o fakt ze w pokoju nie miałam nawet szafki na ubrania czy do poskladania swoich rzeczy, ale o to jak rodzice traktują swoją pociechę. Propagują owe "bezstresowe wychowanie" czyli nagradzaja za rzeczy, które zrobiły dobrze, a nie karzą (bez przemocy) za rzeczy, których nie powinny były robić . Miałam opiekować się 1.5 roczna dziewczynka , niestety mała nie jest zbytnio przystosowana do życia wśród ludzi. Traktowała mnie jak intruza, nie chciała się dotknąć, a gdy tylko w chodziłam do pokoju w którym przebywała kazała mi wyjść . Na szczęście rodzice małej wzięli wolne wiec nie musiałam się martwić, że nie mam jak się nią opiekować. Boli mnie fakt tego , że małej nikt nie powiedział ze tak nie można , mało tego mówili jej, że jest taka cudowna i grzeczna, przez co mała dostała swoiste pozwolenie na traktowanie mnie jak rzecz, doszło nawet do tego ze mała specjalnie rozwalala zabawki i kazała mi sprzątać, rodzice nic nie powiedzieli . Nie miałam w swojej karierze do czynienia z dziećmi w tym wieku, wiec stąd moje zapytanie . Czy takie zachowanie dziecka jest normalne ? Dodam, że dziewczynkę traktuje się jak dorosła, sama wybiera co chce zjeść (mimo tego że po ugotowaniu entej rzeczy na śniadanie i tak tego nie zje) i sama wybiera sobie zabawy, które nie stymulują jej rozwoju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadajesz pytanie "czy to jest normalne"? a ty jesteś normalna zadając takie pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.18 zamilcz jak nie masz nic do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi ci o zachowanie dziecka to duzo rodzicow tak wychowuje swoje dzieci jesli mozna to nazwac wychowaniem , jesli u nich bedziesz pracowac to musisz sie podpozatkowac bo oni beda po stronie malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile ci proponuja za godz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×