Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aluettees

Pomoc prawna dla firm

Polecane posty

Gość Aluettees

Prowadzicie własną działalność gospodarczą? Skorzystajcie z kancelarii prawnej JJW LEGAL :) Zajmują się kompleksowo takimi zagadnieniami, jak: sprawy gospodarcze, sprawy karne skarbowe pomoc prawna, sprawy karne gospodarcze, rejestracja spółki pomoc prawna, przekształcenie spółki pomoc prawna, sprawy karne przeciwko członkom zarządu, sprawy o wyprowadzenie pieniędzy ze spółki, sprawy o działania na szkodę spółki, współpraca z funduszem inwestycyjnym, umowa z funduszem inwestycyjnym, przejęcie przez fundusz inwestycyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalną pomoc dla firm oferuje kancelaria radcy prawnego www.olszynski.pl Kancelaria zajmuje się między innymi obsługą bieżącą przedsiębiorstw czy prawem spółek. Moja firma z nimi współpracuje od dawna, więc mogę potwierdzić ich rzetelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellaa
Ja korzystam z pomocy firmy https://lionscare.pl/ i jestem naprawdę bardzo zadowolona z współpracy . Otrzymałam wiele cennych wskazówek oraz porad , są bardzo profesjonalni. Oferują kompleksowe wsparcie dla biznesu. także jeśli potrzebujecie wsparcia dla biznesu to warto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę wam polecić podjęcie współpracy z kancelarią adwokacką www.gessel.pl Posiadają szeroki zakres usług związany z obsługą prawną firm. Kancelaria ta ma swoją siedzibę w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współpracuję z zaufaną kancelarią www.kancelariameritum.pl z Katowic gdzie w zakresie obsługi prawnej i spółek wiedzą dosłownie wszystko. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyldaBe
Nie przepłacam za prawnika. Mam go w abonamencie w tax care. Przez pierwsze 3 miesiące zresztą za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillek
Mam księgowość w TaxCare i wykupiony ich pakiet prawny. Co jak co, ale przydaje się przy większych umowach i ważniejszych transakcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badylack
Sądziłam, że mnie to nie dotyczy, ale niestety miałam problem w firmie z którym nie poradziłabym sobie sama. Wykupiłam taki pakiet prawny i prawnik Taxcare pomóg mi problem rozwiązać. Warto z takiej opcji skorzystać, bo nie kosztuje to dużo, a to nieograniczona możliwość uzyskania bezpłatnych porad prawnych w ramach abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję dla dość dużego dewelopera lokalnego i współpracujemy regularnie z kancelarią https://grzybkowskiguzek.pl. Wiele rzeczy nam rozwiązali, wsparcie na poziomie sądowym i administracyjnym natychmiastowe właściwe. Sporo pism nam pisali, negocjowali problemy z klientami, urzędami, innymi firmami. Można powiedzieć, że outsourcing prawny i nie ma jakiegoś mocnego uwiązania formalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejma
Dnia 22.09.2018 o 17:22, Gość badylack napisał:

Sądziłam, że mnie to nie dotyczy, ale niestety miałam problem w firmie z którym nie poradziłabym sobie sama. Wykupiłam taki pakiet prawny i prawnik Taxcare pomóg mi problem rozwiązać. Warto z takiej opcji skorzystać, bo nie kosztuje to dużo, a to nieograniczona możliwość uzyskania bezpłatnych porad prawnych w ramach abonamentu.

Czym jest taki pakiet i co właściwie daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opiekę prawnika, za którą normalnie, na mieście, płacisz pewnie ze stówkę od każdego otwarcia drzwi. 😉 Tu masz możliwość konsultacji i sprawdzania dokumentów, umów, uzyskania porady w sprawach dotyczących firmy i wychodzi to znacznie taniej. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2019 o 08:15, a_grestowa napisał:

Opiekę prawnika, za którą normalnie, na mieście, płacisz pewnie ze stówkę od każdego otwarcia drzwi. 😉 Tu masz możliwość konsultacji i sprawdzania dokumentów, umów, uzyskania porady w sprawach dotyczących firmy i wychodzi to znacznie taniej. 🙂

Nie wiesz czy oni tez pomagają przy zakładaniu działaności?  Chcę w końcu wystartować z firmą ale przydałby się ktoś do ogarniecia formalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bridget

Tak, pomagają. Ja się zgłosiłam do nich na poczatku, bo miałam problem z ceidg, pomogli mi wypełnić, później ich upowazniłam i w urzędach wszystko załatwili za mnie. Zero biegania po mieście, duża oszczędność czasu i pieniędzy, bo zrobili to w ramach abonamentu księgowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalebka

TaxCare teraz jak zakładasz firme pakiet prawny i pakiet IT daje na pierwsze trzy miesiące za darmo. Jak chcesz przetestować to idealna okazja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×