Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grecka_gwiazda_rapu

Kobiety po zabiegu aborcji tutaj

Polecane posty

Gość gość
Nie przetlumaczysz. punkt widzenia zalezy od punktu widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc polek skrobiacych sie zagranica to zwykle puszczalskie szmaty,w anglii daja d**y chetnym ciapatym.Pozniej skrobanka i znowu k******o.Przeciez one maja potrzebe dania d**y bez wzgledu na konsekwencje.Jak chca sie puszczac to najpierw sterylizacja,bo takie gowno nie jest kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pouczcie się biologii idiotki Płód – w embriologii zarodek ssaków od momentu, kiedy można rozpoznać cechy morfologiczne dla danego gatunku. Przyjmuje się, że u ludzi zarodek osiąga stadium płodu w ok. 12 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu ciebie interesuje dlaczego ktos sie skrobie? Czy sie puszcza,czy nie? Zainteresuj sie swoim odwlokiem,a innym daj spokoj, niech zyje skrobanka. Osoby przeciwne aborcji to zwykle mezczyzni,ktorzy jak wiadomo w ciaze nie zajda, stare baby,ktore tez juz nie moga zajsc i mlodziutkie glupie dziewczyny, idealistki, patrzace na swiat przez rozowe okulary. Jak jednej z druga guma peknie,albo zapomni sie tabletka,zapomna o swoich pozal sie boze idealach i beda sie skrobac az furczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A choo;j z tym czy to zarodek plod czlowiek dziecko ssak-jak kto chce. Wazne jest ze i tak nic z waszego biadolenia-usunac jak sie chce to sie usunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gosc dziś 15:36 niczym się nie chwale, po prostu utworzylam ten temat bo chcialam znac zdanie innych kobiet nt. aborcji. Dla mnie usuwianie ciazy jest nienormalne - co z tego ze płód jest mały?przeciez to czlowiek ,moze jeszcze nie uksztaltowany, ale czlowiek. Ta kobieta , o której pisałam w pierwszym poscie to zwykla imprezowiczka , cichodajka nie majaca szacunku dla siebie i zycia ludzkiego. Wymieniłam ja jako przykład debilizmu, objawiającego się pieprzeniem po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrażam sobie jak można zniszczyć niewinne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam usunąć, ale jednak tego nie zrobiłam. Pewnie będę żalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj "Gdybym została zgwałcona- usunęła bym bez chwili zastanowienia..."Powiedz mi co dziecko jest winne,że mamę ktoś zgwałcił?Nikt nie każe Ci go wychowywać zawsze możesz oddać do adopcji. xxx Ooo, nikt nie każe wychowywać. Ciesz, się, że jak na razie nikt ciebie nie zgwałcił. Ciekawe jak szybko zmieniłabyś zdanie odnośnie aborcji w takiej sytuacji, gdybyś to ty była w takiej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Powiedz mi co dziecko jest winne,że mamę ktoś zgwałcił?Nikt nie każe Ci go wychowywać zawsze możesz oddać do adopcji. " dokładnie, ktoś głosi swoje"mądrości" nie mając zielonego pojęcia o sprawie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha....polski ciemnogrod znow o tym samym. Faceci nie powinni miec w tej kwestii prawa glosu.....dziecioroby zasrane, ale drzec morde to pierwsi. Niech jeden z drugim urodzi to zaraz zmieni zdanie. Gdyby faceci mogli rodzic, to przychodni aborcyjnych byloby wiecej niz kioskow.......ale to juz jedyna rzecz jaka chca uziemic kobiety, ale I tak wam sie nie uda. Co do plodu z g****u, jak slysze ze co dziecko winne, to mnie trafia! A co? Kobieta to jakis inkubator, ze ma rodzic cos czego nie chce? Calejcie sie w doope poje/ba/ncy!! Co za zacofane mochery, ze az szok! Jestem za tym, zeby kazda kobieta miala wybor, a co zdecyduje, to jej sumienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, że mam pojęcie o sprawie,10 lat temu zostałam zgwałcona ,urodziłam,oddałam do adopcji i nigdy tego nie żałowałam.Gdybym miała wtedy warunki to zdecydowałabym się wychować.Mam kontakt z rodziną która adoptowała moją córkę i wiem że jest szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Wiem jak mozna swiadomosc sie zdecydowac na bycie w ciazy przez 9 miesiecy z g****u. Targac brzuchol, zdeformowac swoje cialo, dac rozerwac sobie tylek przy porodzie, zeby rodzic dziecko jakiegos zboczenca a potem je oddac. Sorry, ale trzeba byc chyba nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać można to że tak się stało to nie jest ani moja wina ani mojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wina zbiczenca, a wy jak te potulnie barany rodzic tylko.....zaskakuje mnie glupota kobiet, choc sama nia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego przez zboczeńca moje dziecko miałoby być roszarpane na strzępy,tak przynajmniej wiem że jest szczęśliwa.Gdybym w tamtym okresie miała warunki to zdecydowałabym się na wychowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co poniektóre durne kwoki, to tylko potrafią moralizować i nic więcej :D Każdy ma swoje sumienie, zdanie i wybór. Nikt nikogo nie zmusi do tego, żeby dziecko urodzić. Chce? Usuwa. Ze względu takiego i takiego, lub bez wzgledu na okoliczności. Dziecko to nie zabawka, nie każdy może sobie na nią pozowlić. A jak kobieta wpadnie - trudno, zdarza się. To będzie jej wybór co zrobi dalej, albo usunie, albo wychowa, albo odda. I zrozumcie to wreszcie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 12:51 tylek rozerwać? Czy wiesz o czym ty piszesz? Od kiedy tylki rozrywaja przy porodzie. Rodzilam corke miała 2700g i jestem cala nie porozrywana. W ciazy przytylam 7,5 kg nie mam brzucha rozciagnietego. A po wykarmieniu zrobiłam biust i jest z******ty. Nie pisz wiec wszystko w czarnych barwach. Aby udzielac sie w tym temacie trzeba przez to przejsc i miec jakaś wiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób tutaj nie ma pojęcia o sprawie a się udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej d***** podupcze i pozapladniam was,pozniej zafunduje aborcje w gratisie.Ktora szmata idzie ze mna?Az tyle chetnych!?Tylko szmaty usuwaja ciaze i tylko takie k***wki dupcze,latwo daja,latwo usuwaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13:29 nie każda ma lekki poród, są i takie przypadki, że rzeczywiście dosłownie tyłek rozrywa, niektórym babkom pochwa wypada, są i takie, które noszą worek na kupę do końca życia- czytałam o takim przypadku, babka walczyła ze szpitalem. Ciąża, to zawsze ryzyko mniejszego lub większego uszczerbku na zdrowiu, wysiłek dla organizmu i ogólnie nie "piknik", więc chyba nic dziwnego, ze ktoś nie ma zamiaru znosic tych wszystkich niedogodności, żeby rodzić dziecko jakiegoś przygłupa i dewianta. Dość naturalny wybór i raczej dziwniejsze jest, ze ktoś decyduje się taką ciążę donosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie jak wygląda taki zabieg?Ciało dziecka jest rozszarpywane na kawałki,odrywane od główki która jest miażdżona i usuwana po kawałku.wiem,że większość osób nadal będzie twierdzić że aborcja to nie morderstwo a płód to nie dziecko.Wszyscy zwolennicy aborcji niech się cieszą że ich matka nie wyskrobała,bo też byli takim płodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoncz gwiazdorzyc. jest ogromna roznica pomiedzy osoba ktora zostala zgwalcona i ktos karze jej uridzic a moja matka ktora chciala dziecka, pragnela, byla szczesliwa, miala dom, prace, meza i warunki na mnie-czego o zgwalconych powiedziec nie mozna nie kazdy prod to bajka a ciaza to nie spa. Jedne malo utyja ale rozstepy beda, inne popekaka bo jaj ktos rodzi dziecko wielkosci kurczaka 2700 -no sorry ale moje dziecko 4 kg i cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 23lata, jestem w zwiazku malzenskim i w trakcie studiow. caly zwiazek uzywalismy prezerwatyw i nie bylo wpadek itp, przez 6lat! przerzucilam sie na plastry antykoncepcyjne i mimo regularnej zmiany plastra i przestrzegania wszystkich informacji i ostrzezen zawartych w ulotce jak uwazanie na to zeby plaster sie nie odkleil, przyklejanie go na konkretne miejsce, calkowite unikanie dziurawcow i antybiotykow i innych lekow plus papierosow wpadlam w niechciana ciaze... jedyna osoba ktora moze mi pomoc i wesprzec jest moja matka... nie mam nikogo wiecej bo nawet przed mezem musze zataic wiadomosc o ciazy i aborcji poniewaz jest katolikiem i konserwatysta a moja "przyjaciolka" to osoba ktora sama majac podejrzenie niechcianej ciazy chciala latac i usuwac a w moim przypadku przybiera postawe bardzo prawicowa. ja mam studia na glowie ktore sa bardzo ciezkie- pielegniarstwo, w ktorych mam zajecia do poznego wieczora i na ktorych poza ogromnymi ilosciami nauki mam ciezka prace fizyczna na praktykach. nie ma opcji na zadne ciaze czy porody. podjelam decyzje i usune. nie interesuja mnie moherowe placze o niewinnym dzieciatku ktorego pozbawie zycia bo z medycznego czy biologicznego punktu widzenia to nie jest zadne dziecko a moherowe spiewki z nowinkami od biskupa nie zmienia tego faktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia gdzie jest sumienie kobiet które decydują się na zabieg i lekarzy którzy go wykonują,ja po takim czymś do końca życia nie potrafiłabym stanąć przed lustrem i spojrzeć sobie w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne. Osoby popierajace aborcje zdazyly sie urodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarze którzy wykonują takie zabiegi to zwykli mordercy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no najlepiej spierdolic sobie zycie i mnozyc sie na potege. zrozumcie imbecyle moherowi ze ktos kto sie zabezpiecza najrozniejszymi metodami jak hormony, spirale itp robi to po to aby dzieci nie miec! jesli przydarzy sie wpadka to jest to prawdziwa tragedia dla takiej osoby. i tutaj z pomoca przychodza Ru486 i Arthrotec jako ostatnie deski ratunku. a lekarze ktorzy wykonuja ten zabieg to prawdziwi zbawcy dla takich osob jak ja- ktorzym przydarzyla sie niechciana ciaza mimo solidnego zabezpieczenia i ktore absolutnie w tym momencie nie moga miec dzieci. a co pierdolicie i nad czym placzecie to juz wasza sprawa, nie moja. smieszycie mnie niesamowicie swoim ograniczeniem i wiernym powielaniem bredni wyglaszanych przez waszych mentorów- pedofilow w sutannach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie karze takiej kobiecie dziecks wychowywać.Zawsze może oddać do adopcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko 2700 to kurczak? Mniej zryj idiotko to nie urodzisz słonia i doope będziesz miała całą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×