Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grecka_gwiazda_rapu

Kobiety po zabiegu aborcji tutaj

Polecane posty

Gość gość
Ja nie chce być w ciąży i nie chce rodzić, więc w moim wypadku oddanie dziecka nie wchodzi w gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chce być w ciąży i nie chce rodzić, więc w moim wypadku oddanie dziecka nie wchodzi w gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietam byla tu taka jedna co prosila o porade bo byla w ciazy i chciala oddac dziecko - o k***a ale ja z blotem zmieszali, ze wyrodna matka ze d***** ze nawet suka nie oddaje a ta k***a chce swoj***aby oddac ale po niej jechali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, państwo nie powinno dać możliwości wyboru w tej kwestii. Morderstwo powinno być ZABRONIONE. A już szczególnie takie, na niewinnej niczemu maleńkiej istocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie w tym problem w naszym spoleczenstwie bo o usunieciu ciazy wczesnej nikt nie wie ale o oddaniu dziecka do adopcji to wie cala wies bo widza kobiete codziennie w ciazy a dziecka po 9 mc nie ma i plotka idzie, zycie zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddawanie dziecka może kiedyś było źle podstrzegane ale w dzisuejszych czasach chyba tylko stare babcie na to uwagę zwracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu w innych krajach jest do dobrowolne czemu w Anglii nie ma narzucania obywatelowi jednego slusznego pogladu? Czemu tak jest aborcja dozwolona tu zakazana czemu tak szczepienia na dzieciach sa dobrowolne u nas nakazane pod przymusem kar od sanepidu czemu tak jest dobrobyt a u nas zacofajnie i bieda? czy mamy inne mozgi? czy my nie potrafimy samodzielnie decydowac>? czy ktos musi nami kierowac i nam nakazywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam* tam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze że chociaż jedna osoba popiera że aborcja to morderstwo.Nie wiem jak można nazwać lekarzem osobę która robi coś takiego.Dla mnie to mordercy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam aborcji za coś złego, jestem normalną kobietką, tyle, że nie chce rodzić. W inetrecie jest pełno głupot typu "po aborcji bedziesz mieć traume" albo depresje itd, a ja tylko ulge czułam. Więc nie wiem o co takie wielkie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestępstwa muszą być zakazane, nie na wszystko państwo może pozwalać. Aborcja to zabicie maleńkiego życia ( tak, proces tworzenia już się rozpoczął i jeśli nie wydrzesz tego siłą, powstanie z tego niepowtarzalna ludzka istota). Uważam, że człowiek nie ma prawa decydować o życiu lub śmierci drugiego bez jego zgody, a w tym przypadku zabieramy jej tą możliwość bo nie może się jeszcze bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co zalecasz ludziom chcacym cieszyc sie seksem a nie chcacym miec wiekszej ilosci dzieci przy braku 100% antykoncepcji albo kobietom chorujacym i bioracym leki, ktore chca uprawiac seks ale w razie wpadki dziecko przez leki bedzie okaleczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zejść już z kobiet i przyczepić się do lekarzy,bo w końcu to oni wykonują zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, nikt nie może decydowac o moim życiu. Nie chce rodzić, to nie urodze. W Polsce antykoncepcja jest niemiłosiernie droga jesli chodzi o kraje zachodnie. Nie można też podwiązać jajowodów. Usuwać też nie można. A ja kobieta, nei inkubator. Niby tyle emocj mi towarzyszyło przy tej aborcji, a jedyne co po niej czułam to ulge. Tak jak po jakimś groźnym huraganie, który nagle ustaje. Women on web to moi wybawcy. Jest tam moja opinia na temat aborcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziom, którzy CHCĄ cieszyć się seksem polecam zrozumienie, że nie wszystko mogą mieć. Chcą to robić ok, ale niech wiedzą, że trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje czyny, zawsze jest możliwość ciąży. Współżycie to poważna sprawa, i jeśli ma się umysł rozwydrzonego dziecka, które chce to i tamto a odpowiedzialności wziąć już za to nie chce, to trudno, urodzić i tak musi, a państwo nie może pozwolić na to by sobie ludzie bezkarnie zabijali niewinne istoty. To skrajny egoizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja to nie jest decydowanie a swoim życiu, tylko skazanie niewinnej istoty na śmierć.Kobiety które to robią nie mają sumienia.Dziecko nie jest winne że mama się puszcza na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie może decydować o Twoim życiu a ty o życiu twojego nienarodzonego dziecka już możesz? Kobieto, nikt nie ma prawa pozbawić cię życia, bo to morderstwo i tak samo ty nie masz prawa zabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziom, którzy CHCĄ cieszyć się seksem polecam zrozumienie, że nie wszystko mogą mieć. Chcą to robić ok, ale niech wiedzą, że trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje czyny, zawsze jest możliwość ciąży. Współżycie to poważna sprawa, i jeśli ma się umysł rozwydrzonego dziecka, które chce to i tamto a odpowiedzialności wziąć już za to nie chce, to trudno, urodzić i tak musi, a państwo nie może pozwolić na to by sobie ludzie bezkarnie zabijali niewinne istoty. To skrajny egoizm Gdyby nie chcieli na to pozwolić, to by zrobili legalną aborcję. Ale nie zlegalizują, bo na aborcji lekarze budują domy sobie dzieciom. Aborcja jest tak naprawde legalna i robiona wszędzie. A ja licze się z konsekwencją, że w ciąże zajść moge i że czeka mnie decyzja o aborcji. Wcale nie taka łatwa i prosta. Przecież taka decyzja nie należy do łatwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja to morderstwo? Ale jakim cudem mam byc skazane za to ze kawalek siebie wydalilam? Przeciez ja nadal bede zyc, a te komorki byly czesci a mnie. A jak sobie syfa wyciagne to tez jest to przestepstwo! Ciemnogrod ciemnogrod ciemnogrod Dzieki ci boshe ze juz w tym katotalibanie nie mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię legalna, bo tabletki można kupić na wielu stronkach i nikt tego nie ściga. Gdyby dla państwa aborcja była zbrodnią to zainteresowaliby się tysiącami tabletek, które polki w ciągu roku zamawiają :) ale się nie interesują, bo lekarze doją kase od tych co sa już w 4tym miesiącu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany, decydujesz się na seks mimo, że w przypadku wpadki chcesz to dziecko pozbawić życia? Jak ty zasypiasz w nocy? Cieszy cię w ogóle taki seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak uprawiajacy sex maja wziasc pod uwage ew konsekwencje. Maja? Chyba tylko kobieta jest obciazona konsekwencja, facet ma wyje/bane zwykle. Moze w koncu sie dobrac facetom do doopy, co tylko laza I ******** co popadnie. Moze ich obarczyc antykoncepcja? Tylko ktora by za ufala w tej kwestii facetowi? Napewno nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem lekarzem ginekologiem, absolutnie jestem przeciw legalnej aborcji ! jak by zalegalizowano aborcje to by mi dochody o 50% spadly :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok a czemu jest zakaz podwiazywania jajowodow? czemu kobieta, ktora ma dzieci i juz wiecej nie chce, nie moze takiego zabiegu dokonac? przeciez nikogo tym nie skrzywdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko,czy jak kto woli płód nie jest częścią ciała kobiety to rozwijający się nowy organizm z własnym kodem genetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz co dokonuje czegoś takiego w polsce jest karany za pozbawienie płodności. Super Polndia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz, że to część siebie. Tak, ale i część twojego partnera i razem tworzy to jedyną, niepowtarzalną istotę ludzką. Nie jest to twoja własność, a odrębny człowiek, który ma swoje myśli i uczucia. Ty stworzyłaś mu jedynie warunki, by powstał. A potem traktujesz jak przedmiot, który można usunąć. Dlaczego ludzie są tacy egoistyczni, myślący tylko o swoich przyjemnościach, nie potrafią poświęcić choć odrobiny swojego życia dla drugiego ;( Przeraża mnie to! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość 2014.11.14 ja zostałam zgwalcona " więc zamordowałam niewinne dzieciątko! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok a czemu jest zakaz podwiazywania jajowodow? czemu kobieta, ktora ma dzieci i juz wiecej nie chce, nie moze takiego zabiegu dokonac? przeciez nikogo tym nie skrzywdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w innych krajach nie ma zakazu, bo w naszym kraju rządzą głupole kierowani przez lekarzy i chorych niby katolików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×