Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grecka_gwiazda_rapu

Kobiety po zabiegu aborcji tutaj

Polecane posty

Gość gość
A ja zaluje ze mnie moja matka nie usunela... Super jest sluchac cale swoje dziecinstwo, ze zmarnowalo sie jej zycie... Przy okazji byc katowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O skrobanke łatwiej niż o wyrwanie zęba w tym kraju. Katolicy to wasza sprawa ze rodzicie potworki i bekarty g****icieli wiec dajcie ludziom decydować o sobie. Wasze szczekanie na nikim nie robi wrazenia hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy którzy twierdzą że to tylko zapłodniona komórka jajowa niech sobie wyobrażą że też byli na takim etapie rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co roku w Polsce 100-200 tys aniołków idzie do nieba. I co Katolicy? Szczęka opadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sobie wyobraź ze się dziś z w sierocińcu z brudna dupa wśród obcych dzieci i opiekunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to wydalaj, jeśli dla ciebie skrobanka to to samo co się wys'rać, to twoje dziecko byloby tylko pomiotem zatruwającym ludzkość O właśnie i tu przeciwnicy aborcji pokazują swe prawdziwe oblicze... teraz spójrzmy na to, jak postrzegane są samotne matki (bo zazwyczaj usuwają kobiety, które nie mają wsparcia w partnerze i po porodzie zostałyby same) i wywnioskujmy, co taki obrońca życia myśli o już urodzonym dziecku i jego matce... " x a gdzie tu widzisz przeciwników aborcj? twoja du'pa, więc rób z nią co chcesz, zwolenniczki aborcji nazywają to oględnie prawem do decydowania o swoim ciele. Dzisiaj, kiedy uśpienie chorego psa wzbudza ogromne kontrowersje, dokonywanie aborcji przez kobiety, bo dziecko przeszkodziłoby jej w karierze zawodowej może budzić z jednej strony politowanie, z drugiej radość, że w społeczeństwie nie pojawi się osobnik o tak zdegenerowanej moralności, jak jego matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chciałam mojej ciaży, ale chłopak mnie przekonywał, abym nie usuwała. W niecałe dwa tygodnie sprawa się rozwiązała. Chorowałam i prawdopodobnie dlatego antykoncepcja nie podziałała. Jestem dość "delikatna" już po tygodniu było mi źle, nie moglam jesc i bolały mnei sutki. W tym okresie od czasu do czasu wykłócałam sie z chłopakiem o koleżanke. Oboje mamy konto na facebooku, ona jemu ciągle umieszczała coś na profilu, a to dodawała zdjęcia z wspólnych wypadów. Ona była w gronie znajomych chłopaka, znałam ich ale jej od początku nie ufałam. Po wielkiej awanturze z nim o zupełnie inna sprawę nie odzywaliśmy się do siebie. On oczywiście odreagowywał ze znajomymi, a kolezanka cały czas pisała jemu milusie teksty na facebooku. On się tłumaczył, że ona robi tak każdemu. Zerwałam z nim i niechcianą ciąże usunęłam. Krótko po tym na drinka zaprosił mnie mój znajomy jeszcze z podstawówki. A wiecie zo z moim ex? Spotykał się z ową koleżanką, tylko, że ta zbyt puszczalski tyłek miałą, by ich związek mógł przetrwać. Nie żałuję, ze usunęłam ciąże, człowiek poełni błędy, ale czemu niby mam tym błędem obarczać siebie na cąłe życie? Płód mały, nic nie czuje, nawet fasolki nie przypomina, nie uważam, że to człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam na takim etapie rozwoju ,ale moha matka wie co to jest antykoncepcja i decydując się na dziecko była w pełni świadoma tego co robi,czego o niektórych kobietach powiedzieć nie można pieprzą się na prawo i lewo a dzieci cierpią w sierocińcach albo są mordowane przed narodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy którzy twierdzą że to tylko zapłodniona komórka jajowa niech sobie wyobrażą że też byli na takim etapie rozwoju. x nie musze sobie tego wyobrazac :) ja to wiem , wiem rowniez ze nic z tego okresu jak bylam ta kom jajaowa nie pamietam , nie mialam swiadomosci wiec jak moja mama zdecydowala by sie na aborcje to jakos by mi nie bylo specjalnie przykro - nie narodzilabym sie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham pro lajferów i ich głuche krzyki. Ciekawe czemu kobiety pro chouce tak się nie sapią do ciężarnych z wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sąsiadka z zabitej wiochy
Ja też znam jedna' która poddała się aborcji - prywatnie w Niemczech. Dwójka jej dzieci z wadami genetycznymi, ale nikt jej o tym nie powiedzial.Dopiero przy 3 ciąży inny lekarz przejął nad ni-ą opiekę. I co mamy zrobić?Stryczek na szyi jej pomoc założyc? Oni - wspaniali rodzice z dwójką niepełnosprawnych dzieci, gdyby nie pomoc sąsiadów i zmajomych..? Kamieniem w nich! To byłoby po chrzescijańsku.... Może lepiej o swoich czterech literachmyśleć, a nie o cudzych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja powinna być zakazana w każdym przypadku z wyjątkiem zagrożenia życia matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja powinna być zakazana w każdym przypadku z wyjątkiem zagrożenia życia matki x tralalala tyle twojego co sobie pogadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze z komórki więc nie mam jak wkleić linku ale poszukajcie kobietki strony gdzie jest wykaz substancji powodujących poronienia :) nawet są tam podane przepisy na wywary czy dawkowanie tych substancji żeby dokonać naturalnej aborcji :) M.in.bawełna, ruta czy nawet sama witamina C zażywania 12mg dziennie przez 2tyg wywołuje poronienie :) ale ja chyba wole jednak Ru486 i arthrotec bo powodują że zarodek zdycha już pierwszego dnia hehe :) A z ziołami trzeba się dłużej pomeczyc . Jednak nadtolatkom lub kobietom które nie stać na chemię polecam właśnie wygoglowanie sobie tej stronki i skorzystania z dobrodziejstw matki natury które są tanie na usunięcie tego gowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro aborcja powinna byc zakazana i uwazacie ze to zabójstwo to jak kobieta poroni tez powinna odpowiadać jak za zabójstwo? Roznica jest taka ze na poronienie nie ma wpływu ( choć niekiedy kobieta przyczynua się do tego) a aborcję przeprowadza lekarz bądź nastepuje po uzyciu tabletek. Bog jest na całym świecie to dlaczego w innych państwach jest dozwolona a w Polsce nie? Jak ma kobieta urodzic i zabic to lepiej dajmy jej wybór aborcji. Wiadomo ze lekarze wolą żeby aborcja była zakazana bo to ich dodatkowy dochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka natura trzyma stronę kobiet skoro powołała do życia rośliny poronne :) kochane roślinki które wybawialy nasze prababki z sidel niechcianego bachora. Jak któraś nie stać wydac 400zl na chemie to polecam wydać 20zl na zioła i po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach wiele kobiet nie ma sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to faceci maja z******te sumienie i sa tacy odpowiedzialni, macha swoim fredem na prawo i lewo a potem podkuli ogon i spiertala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz c***isalam na innym watku ze to nie zdjecia z aborcji glupia krowo ale ty dalej nie rozumiesz tepa p**do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udowodnij mi że nie.Typowe dla ludzi o niskim poziomie ineligencji nie mssz sensownych argumentów to zasłaniasz się wyzwiskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udowodnij mi ze tak , udowodnij ze to zdjecia z aborcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płody które umarły w łonie matki nie byłyby tak zmasakrowane jak na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to jednak chory kraj,za psa dostaniesz wyrok w zawieszeniu,a kobiety które modrują niewinne dzieci są całkiem bezkarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak a skad to wiesz , myslisz ze obumarly plod wyciaga sie delikatnie i w jednym kawalku a podczas aborcji sie go rozrywa ? tak wlasnie czysci sie macice z obumarlego plodu , nikt sie nie cyrtoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc jest wywolywana farmakologicznie duuuuuzo wczesniej i wszystko splywa jak z miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obumarłe płody wyciąga się przez cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20:22 Tak to człowiek na bardzo wczesnym etapie rozwoju.Ty też kiesyś taki byłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet bym nie zauważyła ze mi cos z cipki wypadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×