Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grecka_gwiazda_rapu

Kobiety po zabiegu aborcji tutaj

Polecane posty

Gość gość
A kto za nią donosi i urodzi? Nie rozumiem takiego działania "oddawanie". Przecież to ciało kobiety, jesli kobieta nie chce mieć dzieci to nie musi też poświęcac swojego ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto za nią donosi i urodzi? Nie rozumiem takiego działania "oddawanie". Przecież to ciało kobiety, jesli kobieta nie chce mieć dzieci to nie musi też poświęcac swojego ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram skrobanki, dzięki nim ludzkość staje się lepsza. Kobiety, które się wyskrobują są pozbawione uczuć wyższych i mogłyby urodzić potwora podobnego do nich, bandytę, złodzieja, mordercę czy gwałciciela. Przez skrobanki są eliminowane z puli genetycznej najgorsze geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie mam ochoty aby przez 9 miesiecy zozciagala mi sie skora na brzuchu robily rozstepy , nie mam ochoty rodzic w bolach , miec rozciagnieta pochwe poranione krocze i sikac pod siebie do konca zycia dlatego nie oddam dziecka do adopcji tylko wezme tabletke i usune zagniezdzone w mojej macicy zaplodnione jajeczko a wam nic do tego , tyle co sobie pogadacie na forum ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko nie jest ciałem kobiety.To oodzielne życie,kobieta nie ma prawa skazywać go na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się. Najgorsi przestępcy, mordercy i gwałciciele pochodzą z katolickich, tzw. "normalnych" rodzin. Kobiety które usuwają, to kobiety świadome. Urodzą wtedy, kiedy będą miały ku temu warunki, a nie dlatego, że antykoncepcja zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokłądnie, lara stone pokazała ciało po porodzie i wiecie co? Wole umrzeć niż taka okropna być a tam baby pisłay, ze świetnie wygląda. No ja dziękuje za takie "ładnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to oddzielne życie, to niech żyje samo. A jednak nie może...to jak- oddzielne czy część matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziecko nie jest ciałem kobiety.To oodzielne życie x tylko tak sie sklada ze to oddzielne zycie siedzi w moim ciele wiec mam prawo je z siebie wydalic jesli mam taka ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że aborcja to zabójstwo,ale nie mam zamiaru walczyć z idiotami bo mają przewagę liczebną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kobiet usuwa ciąże, najczęściej takie co mają już gromadkę dzieci i nie chcą kolejnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe dla ludzi ograniczonych- jak nie mają argumentów, to wyzywają innych od idiotów. Możesz mieć własne zdanie, ale nie możesz narzucać go innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko ma swoje własne DNA więc nie jest częścią ciała kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wydalaj, jeśli dla ciebie skrobanka to to samo co się wys'rać, to twoje dziecko byloby tylko pomiotem zatruwającym ludzkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że najczęściej usuwają własnie takie, które nie mają w ogóle dzieci. Za wcześnie wpadły, albo w ogóle nie chcą mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że aborcja to zabójstwo, x ale masz prawo tak uwazac i zgodnie ze swoimi pogladami "nie zabijaj" ale tez nie wtryniaj sie do innych ktorzy tak jak ty nie twierdza my tu mowimy o prawie wyboru a nie o zmuszaniu do aborcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacznie bardziej ograniczone są kobiety które pie****ą się na potęgę ,nie licząc się z konsekwencjami,a później zabijają niczemu nie winne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to wydalaj, jeśli dla ciebie skrobanka to to samo co się wys'rać, to twoje dziecko byloby tylko pomiotem zatruwającym ludzkość O właśnie i tu przeciwnicy aborcji pokazują swe prawdziwe oblicze... teraz spójrzmy na to, jak postrzegane są samotne matki (bo zazwyczaj usuwają kobiety, które nie mają wsparcia w partnerze i po porodzie zostałyby same) i wywnioskujmy, co taki obrońca życia myśli o już urodzonym dziecku i jego matce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kobiet usuwa bo dziecko już ma ;) A w Polsce katole myślą, że tylko takie bo są młode i nie używają tabletek. Jak ktos nei chce ciąży to antykoncepcje stosuje, zazwyczaj tak jest. A oni te od aborcji wrzucają do jednego worka by z nim iść i udowadniać jakie one złe nie są. A to gówno prawda. Aborcji dokonują kobiety w każdym kraju, w każdej warstwie społecznej, z różnymi ilorazami nteligencji i z różnymi poglądami na zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabójstwo nie jest tylko kwestią moralną, ale prawną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówimy o tych, które nie wiedzą co to antykoncepcja i stosują aborcję zamiast niej, ale w wyjątkowych przypadkach, gdy właśnie antykoncepcja zawodzi, albo w wypadku gwałtu, choroby gdyż niektórzy nawet wtedy chcieliby pozbawić kobietę prawa wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zabójstwo nie jest tylko kwestią moralną, ale prawną. No własnie. Za zabicie dziecka (urodzonego) matka idzie do więzienia. Za dokonanie aborcji nie jest pociągnięta do żadnej odpowiedzialności. Czyli jednak nie zabójstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za morderstwo dostaje sie dozywocie albo 25 lat pozbawienie wolnosci , widzieliscie kiedys aby ktos dostal taki wyrok za aborcje???? nie - no wiec nie jest to morderstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to dziecko zawiniło że mama została zgwałconna?To też życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt was nie słucha katole. Doszło tylko do tego ze oficjalnie jest zakaz, a nieoficjalnie istnieje wielkie podziemie aborcyjne które jest źródłem ogromnej kasy. Codziennie skrobia się masowo kobiety, tak było i bedzie, bo żaden zasrany plemnik nie będzie decydował o życiu kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie żadne dziecko, tylko zapłodniona komórka... taki ciemnogród w XXI wieku, masakra... A czym zawiniła matka? Ma cierpieć przez 9 m-cy dlatego, że jakiś zwyrodnialec ją skrzywdził? Większość chce jak najszybciej usunąć to wydarzenie z pamięci, a Wy karzecie im rodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płod to też życie aborcja to morderstwoNie mam zamiaru zwracać uwagi na kwestie formalne,mi nie jest potrzebny paragraf prawny żeby wiedzieć że to mordrerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to dziecko zawiniło że mama została zgwałconna?To też życie. x porownujesz uczucia zyjacej kobiety do uczuc zaplodnionej kom jajowej??? to juz trzeba bys ostro jebnietym w dekiel - lecz sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Płod to też życie aborcja to morderstwoNie mam zamiaru zwracać uwagi na kwestie formalne,mi nie jest potrzebny paragraf prawny żeby wiedzieć że to mordrerstwo No i dobrze, myśl sobie co tam chcesz, tylko nie wmawiaj swoich poglądów innym i nie narzucaj, co mają robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×