Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikulka5555tt

okulary gdzie kupić w warszawie

Polecane posty

Gość mikulka5555tt

Bardzo proszę o podpowiedź gdzie w warszawie można kupić w miarę niedrogo dobre okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica30
Najtaniej będzie w internecie w Kodano jest teraz promocja na oprawki Santino - drugie oprawki za 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek7543
A o jakie okulary konkretnie Ci chodzi - przeciwsłoneczne czy masz na myśli korekcyjne? Przeciwsłoneczne kupowałem na http://www.soczewki.kontaktowe.com/ , model Avia -mają filtry UV oraz polaryzację. Cena jest przystępna, a co pewnie równie ważne - świetnie się prezentują ;) Z tego co się orientuje, to są uniwersalne - zarówno dla kobiet jak i mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Samosia11
ja kupowałam ostatnio przez renee.pl. Szybko doszły, a bałam sie bo wyje,żdzałam na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowała miesiąc temu w Opticonie przy Broniewskiego, fajny kameralny salon, ładnie wyposażony, pani okulistka super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bazarze na Bakalarskiej . Ruskie czy Ukraińcy sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre widziałem na Broniewskiego i juz byłem o krok od zakupu, ale coś mnie tkneło i postanowiłem jeszcze sprawdzic w sieci. No i prosze, na www.galeriawidzenia.com znalazłem to samo w duzo nizszej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka seria oprawek jak Tonny (tutaj cały katalog produktów - www.tonnydesign.com ). Mi się bardzo podobają, modne, stylowe, eleganckie ale też w sumie casual. Mają dużo wzorów dedykowanych kobietom a ja akurat lubię sobie poprzebierać w projektach i tutaj mam taką możliwość. Nie muszę się ograniczać do kilka fasonów na jedno kopyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupowałam na ulicy Czumy, gdzie mieści się www.optycorp.waw.pl . Posiadają spory wybór, dzięki czemu nie miałam kłopotu ze znalezieniem takich, które idealne komponują się z moją twarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeidiK

Moim zdaniem najlepiej w Galerii Łomianki w salonie Vision Express 😉 bardzo duży wybór oprawek  w dobrych cenach. potrafia tutaj na prawde wszystko dobrze dopasować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×