Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem zniszczona psychicznie

Polecane posty

Gość gość

Do tej pory nie zdawałam sobie sprawy, że aż tak. Myślalam, że jestem w miarę normalna, tylko trochę bardziej wycofana,wyciszona niż inni.. Ale to co sie dzieje teraz ze mną kiedy musze sobie radzić z życiem to już w ogole. Nie daję rady psychicznie. Tylko jak jestem w moim pokoju to czuję się bezpiecznie, lepiej psychicznie.. A tak to boli mnie wszystko w środku, ostatnio nie mogę się nawet powstrzymać, żeby się nie rozwyć w autobusie. Czuję się jak gówno. Ciągle mam myśli samobójcze i to, że nic się nie zmieni, że nie da się mnie już naprawić jeszcze ten stan pogarsza. Nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sobie dobrego psychologa i wybierz się do niego - pomoże Ci :) Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka

Autorko: Twoja wypowiedz była w 2014 roku, mam nadzieję, że szukałaś i znalazłaś pomoc. Ale jakby ktoś szukał to byłam w takiej sytuacji i są wyjścia z takiej sytuacji: 

- idź do psychiatry - niedobrze Ci się z nim rozmawia, szukaj innego, ma Ci pomóc, wysłuchać i zapisać leki, chcieć Ci pomóc. 

- koniecznie do psychologa , opowiedz o wszystkim co się dzieje, niech psychiatra/psycholog usłyszą o Twojej sytuacji, co się z Tobą dzieje. 

- możesz iść na izbę przyjęć do szpitala gdzie mają oddział psychiatryczny (W razie "W") - ja tak poszłam i dostałam pomoc, dostałam skierowanie do szpitala, poszłam na oddział dzienny i mi pomogli, leki i terapia i czas - ludzie. 

Trzeba pomocy szukać i opowiedzieć co się z sobą dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka

Jeśli nie jest tak tragicznie to terapia i leki pomagają, czasem tylko terapia i wyjście do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×