Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kamilabar

dobry węgiel u kogo kupić

Polecane posty

Gość reymanjunkers
Korzystam z usług smarttrans, posiadaja duży wybór opału. Mozna kupić duże ilości na raty, transport jest na terenie całej Polski w różych cenach. Realizuja też talony.

Gość gość
znam ich, to rzeczywiście dobra godna polecenia firma :) Smarttrans maja certyfikat jakości a opał pozyskuja z naszych polskich kopalni, mają też w ofercie z węgiel z rosji i czech, ale wspieram polski rynek.

Gość gość
Znam Smart Trans! Dobra firma. Zamawiam u nich węgiel bo maja tanio a jakośc jest zadziwiająca jak na taką cenę. No i można kupować na raty!!! :-)

Gość gość
Też zamawiam wegiel w Smarttrans jest bardzo dobry, długo się pali a przy okazji tak mało kosztuje. Tez wziełam wegiel na raty. polecam każdemu

Gość gość
Tez kupuje wegiel w smarttrans.net.pl maja tam wegiel najlepszej jakosci jak dla mnie, mąż tez mówi ze jest swietny. W tym roku troche cienko u nas z kasą i wzielismy wegiel na raty. polecam każdemu

Gość gość
Ekogroszek dobrej jakości to podstawa ciepła w domu. Ja używam tylko i wyłącznie Energoretu Jest to świetne i sprawdzone paliwo, pakowane w ładne worki a dostawy są zawsze na czas co w dzisiejszych czasach nie jest tak oczywiste. Polecam!

Gość gość
Ja polecić Ci mogę ekogroszek Energoret. Jest solidnie zapakowany w ładne torby, bardzo dobrze się spala i jest bardzo wysokiej kaloryczności. Kosztuje może trochę więcej jednak za to spalisz go mniej, a co za tym idzie mniejsza ilość wystarczy na dłużej. Wszystko przeczytać możesz na www.energoret.pl

Ja kupuję węgiel w tej firmie: Sklepweglowy24.pl mają wielki wybór, różne rodzaje węgla i przywożą bez problemu węgiel do domu na zamówienie.

Gość Viola387
Ja polecam produkty i towar tej firmy: Sklepweglowy24.pl mają szeroki wybór i bardzo dobrej jakości produkty. Bardzo lubię kożystać z usług tej firmy.

Gość gość
Do nas do domu kupujemy z Kuppanwyngiel Bergmona i nie narzekamy – jest tanio i solidnie!

Widzę, że firma https://www.smarttrans.eu/ jest bardzo polecana. Myślałam, że tylko ja mam taką dobrą opinię na ich temat. Od ponad roku kupuję u nich ekogroszek i jest to najlepszy wybór jaki mogłam dokonać w kwestii opału. W porównaniu do okolicznych firm, które nieraz przysyłały mi mokry opał, który nie chciał się palić to SmartTrans za każdym razem dostarcza materiał naprawdę dobrej jakości. Również polecam :)

Gość gość
jeżeli chodzi o sprzedaż węgla to polecam firmę z Pyrzowic www.matertrans.com :)

Gość Bartko32
Jeżeli zależy Ci na wysokiej wartości opałowej oraz jakości węgla i jego przygotowaniu to polecam hurtownię KGM. Mają przystępne cenniki jak za tak dobrze przygotowany opał pod względem frakcji, wysuszenia czy niedużych ilości generowanego popiołu. Na ich stronie internetowej przeczytasz sobie dokładnie parametry danych rozwiązań i sama/sam podejmiesz już ostateczną decyzję :)

Gość gość
Warto się rozejrzeć za sprawdzonym dostawcą węgla, który oferuje wysokokaloryczny węgiel. Osobiście mogę wam polecić firmę www.weglosmyk.pl Kupuję od nich ekogroszek do ogrzania swojego domu i jestem bardzo zadowolony z jego jakości.

Gość esmika89
Dobry stosunek jakości do ceny mają tutaj http://kuppanwyngiel.eu . Popiołu prawie wcale, a wydajność duża. Poza tym każda dostawa jest taka sama, więc nie trzeba się niczego obawiać. Polecam szczególnie węgiel workowany . U nas się sprawdził i łatwo go przechowywać.

Gość gość
Będę polecał ten ekogroszek premium co mają na stronie dobry-ekogroszek.pl w ofercie. Elegancko pakowany w worki które oddychają, węgiel jest suchy, widać że dobrze składują, nie był jakiś wilgotny, nasiąknięty i też uczciwie ważą, to co na opakowaniu to faktycznie jest nałożone bez kantowania.

Gość gość
Dobrą firmą, która sprzedaje wysokokaloryczny węgiel w dobrych cenach jest www.weglosmyk.pl Sam kupuje od nich ekogroszek i jestem niego bardzo zadowolony. Z tego co wiem to firma ta sprzedaje też pellet, orzech i zwykły węgiel.

Gość bolekk78

Wysokokaloryczny, dobry węgiel bezpośrednio z kopalni kupicie tutaj w sobianek https://sobianek.pl/. Zajmują się sprzedaża hurtową ale i detaliczna

Gość gość

Bardzo dobrym dostawcą węgla jest firma www.sklep.weglosmyk.pl Od nich zakupicie wysokokaloryczny ekogorszek, orzech oraz pellet. Sam ogrzewam swój dom ekogroszkiem od nich i jestem z niego bardzo zadowolony.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować