Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kamilabar

tani dostawca węgla gdzie szukać?

Polecane posty

Gdzie mogę zaopatrzyć się na zimę w tani miało dobrej kaloryczności? Czy jest mozliwośc darmowego dowozu? Czy darmowy dowóz jest zawesze czy wyłacznie od konkretnej kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieda szybS.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję skontaktować się z firmą smarttrans.net.pl , sprzedają węgiel w niskich cenach, a dostawę na terenie niektórych powiatów mają za darmo. Musisz się dokładnie dowiedzieć, masz tu numer: 503 352 341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne. Chyba rzeczywiście zdecyduję się na Smarttrans maja najlepsza ofertę i dużo dobrych opinii w internecie. Właściciel jest bardzo sympatyczny i nie zachowuje się jak większość firm podnoszących ceny w sezonie. Widać że zależy mu na klientach. Ja skorzystam z promocji do końca miesiąca. Dla zainteresowanych podaje numer: 503-352-341 Nie zapychajcie portfeli hienom i oszustom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest taniopal.pl i najtańszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy tani węgiel w dobrej cenie, kupisz od smarttrans net pl, my kupujemy z rodziną od nich co roku i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Wam moge polecic sklep internetowy - dowoza pod wskazany adres co tylko chcecie na paletachw workach: http://sklep.weglosmyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie macie grzejniki? bo od tego te zwiele zalezy. my wymienialismy na najnowsze od http://www.tom-el.com.pl/ i dopeiro teraz mamy niewiarygodnie cieplo w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość116
Ja mam swojego sprawdzonego dostawę węgla z sąsiedniego miasta - nazywa się kuppanwyngiel. Mają bardzo korzystną ofertę cenową, a sam węgiel dostarczyli mi swoim transportem firmowym. Polecam się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się trochę rozejrzeć w Internecie i poszukać opinii o sprawdzonych dostawcach węgla. Od siebie mogę wam polecić firmę www.vangel.pl Mają wysokokaloryczny węgiel w dobrych cenach, który się nie spieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

śmiało mogę polecić skład Sobianek,zaufany dostawca. mają opał najwyższej jakości z certyfikatami. My u nich zamawiamy od zesżłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×