Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kremy przeciwzmarszczkowe

Polecane posty

Gość Magodziannka

myszo a powiedz czy ten kremik wg Ciebie nadaje się na rano? lubiłam nacomi z olejkiem arganowym, bo dobrze mi nawilżył buzię jak była przesuszona ale teraz już jest ok i jest dla mnie za ciezki. chciałabym coś lżejszego dla odmiany najlepiej bez tłustej warstwy, żeby podkład się trzymał.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luie

Richevon jest nietłusty, taki żelowaty więc według mnie na się nada, bo wchłania się raz dwa. Nie wiem, jakiego podkładu używasz, jak Ci sie waży to może z nim coś jest nie tak? Przy moich kosmetykach nie zauważyłam różnicy w trwałości makijażu, więc używam rano i jest wszystko w porządku. Ja się bardziej obawiałam, że będzie przesuszenie i trzeba będzie coś jeszcze dołożyć, ale nawilżenie nie ucieka mimo wszystko, już się tak nie męczę z suchymi skórkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupić krem i serum dużo lepszy efekt. polecam z apisa lub bielendy professionalnej, 🙂 można zamówić na hedoni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malomiasteczkowa

Mi ostatnio wpadl w rece naturalny krem ze skladnikami takimi jak ruszczyk, lawenda, guarana czy dipalmitynian hydroksyproliny i tak jak go testuje, tak widze ze skora i sie wzmocnila i ujedrnila zauwazalnie. Do tego akurat ta mialenia co jej uzywam jest naturalna i nietestowana na zwierzętach, wiec dla mnie to tylko kolejny ogormny plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Po tym kremie, regularnym stosowaniu e-naturalne.pl/pl/p/Multi-Repair-Eye-Cream-intensywnie-regenerujacy-krem-pod-oczy-kofeina%2C-ceramidy%2C-kwas-ksymenowy/1159 poprawiła mi się skóra pod oczami. Chodzi mi głównie o delikatne zagęszczenie. Jak masz mocno widoczną dolinę łez to polecam ten krem. Pomoże na 100% i to nie tylko moja opinia ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Ostatnio kupiłam mamie krem przeciwstarzeniowy z biodermic. Ciągle narzekała że nie ma dobrego kremu. Na temat tego czytałam dużo dobrych opinii dlatego go kupiłam. Mama jak na razie jest zadowolona. Mówi że to jeden z lepszych kremów jakie miała. Nie dość że nawilża i ujędrnia to również chroni przed promieniami UV. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Zobacz sobie kosmetyki na stronie .beesthetic.pl/. Kiedyś przypadkiem trafiłam na tą markę i jestem zachwycona jakością kosmetyków do ciała. Między innymi dobre serum i peeling Age Prevent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika

Zainteresuj się firmą yoskine. Mają super serię, polecam :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara

W salonie SPA kiedyś dorwałam ten krem https://proaktiv.pl/s/2-27-0-KREM-Z-NANO-ZLOTEM--KWASEM-HIALURONOWYM-I-EKSTRAKTEM-Z-MANGO.html i używam od dwóch lat regularnie. Poziom rozświetlenia skóry wyjątkowy, a nie chodzę na żadne zaawansowane zabiegi medycyny estetycznej od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny polecam samodzielne robienie sobie kremów oraz serum do twarzy, szczególnie z niacynamidem. Ja jestem po dwoch aplikacjach mojego serum z 5% nacinamide w tej prostszej wersji, czyli 5% nacunamide, 2% gliceryny i 93% wody. Nic mi sie nie stalo, nie mam czerwonych plam, zadnego podraznienia, rano obudzilam sie z gladka, blada cera, czyli taka jak mam. Pewnie za duzego dzialania na naczynka nie zobacze, bo przy mojej pielegnacji mam je prawie nie widoczne , ale wieze ze na nie dziala, no i aspekt przeciwzmarszczkowy tez sie liczy, no nie?

Takie domowe laboratorium do robienia kosmetyków mozecie skompletować sobie tutaj https://danlab.pl/nasze-produkty/badania-wlasciwosci/wagi-laboratoryjne/wagi-analityczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola54

Witam polecam krem odżywczy z Acai. jak dla mnie nie ma bardziej skutecznego kremu na rynku, który napina i wygładza skórę tak doskonale, ze drobne zmarszczki nie są widoczne. Krem z Acai kupuję w cenie 76zł/50ml w internecie i jestem nim po prostu zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim kobietom z dojrzałą cerą kremy AVA z naturalnym składem 🙂 Moim ulubionym jest Bio Alga, do niego jest cała seria innych kosmetyków do pielęgnacji twarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone badaniami naukowymi działanie PRZECIWZMARSZCZKOWE i opóźniające starzenie ma z tego co wiem TYLKO Witamina A i jej pochodne, np. retinol. Więc naturalne, samorobione i inne kremiki to mogą co najwyżej ładnie nawilżyć, odżywić, podreperować. Reszta to zwykłe naciąganie na kasę 😉 + Co ważne, ochrona UV przez cały rok! Słońce jest nr 1 w postarzaniu skóry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Potwierdzone badaniami naukowymi działanie PRZECIWZMARSZCZKOWE i opóźniające starzenie ma z tego co wiem TYLKO Witamina A i jej pochodne, np. retinol. Więc naturalne, samorobione i inne kremiki to mogą co najwyżej ładnie nawilżyć, odżywić, podreperować. Reszta to zwykłe naciąganie na kasę 😉 + Co ważne, ochrona UV przez cały rok! Słońce jest nr 1 w postarzaniu skóry...

Skąd ty wzielas, ze naturalne kremy nie maja witamin? Tak samo bycie naturalnym kremem nie wyklucza uzycia w skaldzie np. koenzymu Q10, wiec odstawiasz typowe "nie znam sie to sie wypowiem".

Edytowano przez sernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że kierowanie się jakimś rankingiem czy też reklamą nie oznacza skuteczności danego specyfiku - według mniej najbezpieczniej jest udać się do porządnej kosmetyczki która oceni naszą skórę , postęp zmarszczek itp dokładnie i zamówi nam profesjonalne kosmetyki z przeznaczeniem do naszego typu skóry - pozatym wydaje mi się że lepszy efekt niż kremy z kosmicznymi czasami cenami zrobi nam systematyczne odwiedzanie kosmetyczki i robienie wszelkiego typu zabiegów np.przeciwzmarszczkowych co rzecz jasna przy pewny stopniu zaawansowania nie uczyni cudu ale w mlodym wieku można zapobieć szybszemu procesowi starzenia skóry.

Sama ostatnio przekonałam sie równeiż do mniejszych marek kosmetycznych. Kosmetyki takie mają o wiele lepszy skład i bardziej aktywne działanie. Jeśli macie problem z wysuszona skórą, na ktorej widać zmęczenie, przetestujcie sobie https://www.oliviaplum.pl/serum-regenerujaco-wygladzajace-lift . Najlepsze serum nawilżające z jakim miałam ostatnio do czynienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bielenda ma dobrą linię przeciwzmarszczkową , komstyki wzorowane na kosmetykach azjatyckich, ale serio mega są. Chodzi mi o tą linię z rzeń-szeniem  Red Ginseng

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję kilka kosemtyków z linii Korean Exclusive Snake z Eveline i uważam że dają radę. Szczególnie krem pod oczy jest bardzo fajny - super nawilża i wygładza tę strefę. To takie moje hity pielęgnacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym wieku zdecydowanie powinnaś zainwestowaćć w dobre kremy – ja tak zrobiłam i nie żałuję, zwłaszcza, odkąd odkryłam naturalną pielęgnację. Polecam Ci np. kremy Krayna – są dośc drogie, ale warte swojej ceny. Pamiętaj też, że nic nie stanie się samo, ważna jest regularna, codzienna pielęgnacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 U mnie się sprawdził krem intensywnie nawilżający 40 + przeciwzmarszczkowy z Bielendy z tej wegańskiej linii na bazie produktów pochodzacych od pszczół- Royal Bee Elixir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę późno jak na pierwszy taki krem. Ja mam 24 lata i używam już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam olej konopny kupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu 30ml za 29,00 zł bardzo wydajny  mam już 3 miesiąc -  bez problemu mozna zamówić online  - znacznie poprawił kondycję moich wiecznie zniszczonych niczym końcówek, nie puszą mi się tak bardzo. Nie używam go regularnie, bo z systematycznością miewam problemy, ale myślę, że jeśli ktoś będzie asertywny, to jeszcze więcej zdziała 🙂 jak farbuję włosy dodaję2 krople oleju z nasion konopi do farby i dokładnie mieszam przed nałożeniem jej na włosy niesamowicie chroni to przed uszkodzeniami ... mam to sprawdzone !!  Poza tym używam go do twarzy na wieczór. Wchłania się długo, ale z niego nie zeezygnuję nigdy. Wszystko podrażniało moją skórę, nic nie pomagało na zaczerwienienia. Skórę miałam suchą, a czasem czułam, że otarcie skóry o poduszkę już mi ją przeciera i to było niemile uczucie. Odkąd używam tego oleju editt szczęście tego problemu nie mam 🙂)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonałe jak dla mnie są kosmetyki z tej linii przeciwzmarszczkowej z Bielendy Diamentowe Lipidy, tanie i skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×