Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natasza9229

odchudzenie, czyli w drodze do seksownego ciala, poki co jest potwornie

Polecane posty

Gość prawictwo pospolite 125
niestety nie wiem jakie ona ma wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
na poczatek taki wyglad mi sie marzy https://www.google.pl/search?q=Robyn+Lawley&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=nzhvVL_JM4bvObjsgNAL&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=677#facrc=_&imgdii=_&imgrc=74ScRyauxxOTfM%253A%3BKlbIrGL5wL5BvM%3Bhttp%253A%252F%252Fwittyandpretty.com%252Fwp-content%252Fuploads%252F2014%252F06%252FRobyn-Lawley-for-Boux-Avenue-01.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwittyandpretty.com%252F2014%252F06%252F02%252Fso-these-are-plus-size-models%252F%3B550%3B455 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
70 kg to jeszcze nie tak dużo , gorzej jakbyś miała 90 kg .. Dobrze , że się odchudzasz. Na pewno twoja atrakcyjność wzrosnie , kobiece kształty będą bardziej widoczne przy niższej wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
no to pewne. mimo swojej wagi czuje sie ciagle atrakcyjna i seksowna (moj T. ciagle mnie zapewnia i okazuje mi to ze mu sie wszystko podoba, co mnie cieszy) ale z racji ze mam mega przystojnego faceta chce zeby on tez mial farta jak ja i mial super atrakcyjna laske ;P a tak serio sama dla siebie to robie i dla zdrowia swojego :) dziekuje za te wszystkie cieple slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wazylam prawie 90 kg to wlasnie mialam figure podobna do zdjec wklejonych przez ciebie autorko. te panie waza grubo ponad 70 kilo chyba ze sa wysokie jak zyrafy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
moze masz racje wiesz ludzie podbno nie umieja patrzec na siebie obiektywnie moze tak wcale nie wygladam ale nic lepszego nie znalazlam :P czego unikalas podczas diety? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie rob tego dla zadnego faceta nawet gdyby byl piekny niczym narcyz bo faceci maja to do siebie ze sie nudza po jakim czasie i szukaja odmiany ,zrob to tylko dla siebie zebys mniala satysfakcje tylko dla siebie,zaden facet nie jest tego wart tego mozesz bydz pewna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
Dlaczego ma to robić dla faceta? Otyłe kobiety o wadze 80 kg często mają kompleksy z powodu nadwagi i gdy patrzą w lustro Lepiej żeby dziewczyna czuła się dobrze w swojej skórze i była najlepszą wersją siebie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdego roku przez 25 dni nic nie jem tylko pije napoje nie jem nic... potem stopniowo wprowadzam jedzenie i tak co roku ale generalnie malo weglowodanow ciat ciastek itp.... zadnego piwa alkoholu ani uzywek no chyba ze kawa to . z tego co pamietam to jedzenie proste nie przetworzone i tanie nie jakies wyszukane tak zeby bylo w m moim zasiegu. ja w twoim wieku bylam juz mama i teraz ten syn ma juz 22 lata . i tak juz trwa to 2o lat. ale ja mam za soba juz 2 ciaze i nie planuje dzieci ty nie stosuj moich metod jestes za mloda, musisz miec sile zeby kiedys w przyszlosci moc miec zdrowe dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
ojejku no wiedzialam ze to co napisze ze zabrzmi nie tak jakbym chciala :) moj facet serio za mna szaleje i sprawie ze mimo swoich kg potrafie poczuc sie bardzo seksownie, bedac z nim czuje sie najbardziej atrakcyjna, najlepsza w lozku kobieta itd. to on daje mi pewnosc siebie :) no i zastrzegl ze jak mam schudnac to najwyzej 5 kg czyli 65, ale nie zamierzam go sluchac. on raczej nie nalezy do tych co szybko sie nudza, jestesmy razem 4 lata, od 3 mieszkamy razem a on ciagle patrzy tak samo z tym samym pozadaniem. po prostu jestesmy ciagle bardzo w sobie zakochani :) no schudniecie jak widac to tylko moja inicjatywa, napisalam ze chce byc rownie atrakcyjna jak on no bo nie ma sie co oczukiwac jak mamy wspolne zdjecia to jest na nim seksowny facet i przecietna tłuścinka a nie takie zdjecia chce naszym wnukom pokazywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
Jak będzie ważyć 60 kg, to na pewno nie będzie myślała o sobie jako o płetwalu blękitnym czy słoniu . Jej samopoczucie wzrośnie , a przeciez o to chodzi. większośc kobiet o wadze 90 kg uważa sie za Walenie i wpada w depresje .. Chcesz by twoja dziewczyna była szczęsliwa , a nie przygnębiona .. Dlatego należy ja wspierać w odchudzaniu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
rozumiem no to sa bardzo restrykcyjne metody :) ja na razie zmienilam kilka rzeczy nie mam konkretnej diety ale: -pije wiecej wody -nie jem po 18 -nie jem słodyczy (herbate słodze łyżeczke, ale wipijam jedna herbate rano) -schodze schodami z 10 pietra z psem (jak poprawie kondycje to zaczne tez wchodzic :)) -z psem chodze na marsze, nie na spacery :P -no i wczoraj sprobowalam zrobic chodakowska, ale dalam rade tylko 10 minut, wiecej nie czulam sie na silach i balam sie zakwasow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
no moj chlopak mnie bardzo wspiera :) nawet powiedzial ze bedzie sam sobie gotowal zeby mi przykro nie bylo i nie kusilo :) powiem ci tak ja waze 70 kg i tez jak mam zly dzien to jak patrze w lustro to widze walenia. nie chce juz tego widziec. chce wyjsc na plaze i nie wstydzic sie zdjac ubran. ostatnio w stroju kapielowym chodzilam w gimnazjum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robnić żeby schudnąć -jesc ciemne pieczywo zamiast białego - unikac frytek , ziemniaków , kopytek ,chipsów, - zamiast ziemniaków spożywać kasze gryczaną niepaloną, owsiankę, makaron al dente

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym nie jedzeniem po 18 to mit chyba że chodzisz spać o 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
o to tez juz zrobilam pieczywo tylko ciemne :) a co do ziemniakow kasz makaronow i ryzu. powiem tak odstawilam to tez, bo moj organizm sie o nie nie upomina jakos. jak jem obiad to np chude miesko pieczone albo na parze i do tego warzywa. myslicie ze dobrze robie jedzac taki obiad? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
chociaz w sumie ja i tak rzadko jem cos cieplego. zawyczaj to kanapki i jogurty i owoce/ warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
możesz zastosowac taki mały trik .. Schudnij do 59 kg Zawsze to lepsze uczucie , że pierwsza cyfra wynosi 5 Tak jak robią w sklepach z cenami 5,99 zł Czyli towar kosztuje 5 zł , a nie 6 hehe no ... prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niedobrze,że rzadko jesz ciepły posiłek. Obiad w ciągu dnia to na pewno lepiej niż kanapki. No,więc,żeby schudnąć: -nie trzeba nie jeść po 18,a jedynie 3 godziny przed snem,więc jak chodzisz spać po 23,śmiało o 20 możesz jeść kolacje. -dużo ruchu na świeżym powietrzu, spacery jak najbardziej,super. -unikać słodyczy(raz w tyg. śmiało można batonika,czy czekolady troche,lub ciasta) -ograniczyć spożywanie pieczywa. -dużo pić wody niegazowanej (tylko żadnej smakowej!!sam cukier) Cóż może dodać? Dieta to połowa sukcesu,ćwiczenia też są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
ej dokladnie to samo wczoraj mojemu chlopakowi :P ze jakbym wazyla 59,9kg to i tak bylabym szczesliwa bo 5 na poczatku :P ide na zakupy na sniadania i kolacje co kupic?:) myslalam jakis dobry chlebek chudziutka drobiowa wedlinke pomidorki i cos lekkiego do smarowania jakis serek moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
zrzucenie z 65 na 62 kg da ci mniejszą satysfakcje, niż z 61 na 59 kg jak wnosisz 5 na wage to czujesz się szczupła laska. Bo własnie 5 jako pierwszą cyfre mają modelki na wybiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
zgadzam sie z tym absolutnie :) no i zobacz z 70 na 5.... cos :P jak to wyglada imponujaco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
no nawyki tez musze zmienic. musze zaczac jesc wczesniej sniadania i normalne obiady, ale powoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kolacje polecam łososia na parze (w biedronce kupic spory filet za ok.11zł).. zrób go sobie w curry, oregano,pieprz ,sól, skrop cytrynką pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na śniadanie pasta jajeczna z jajek,majonez,ugotwane brokuły. lub omlet. lub naleśniki lub jajecznica z szynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
o masz racje losos dobry pomysl :) ale wole kurczaka, ja z ryb to takie tluste najbardziej ludie :P karp wegorz :) ale to do wigilii poczeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
majonez? ja robilam taka paste to dalam jogurt grecki zamiast majonezu tez pysznie wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogosiaa
Trudno jest zrzucić nadprogramowe kilogramy i naprawdę kibicuję z całego serca. Mogę podsunąć Wam stronę: http://www.metasport.pl/ na której znajdziecie pomoc. Są i gotowe treningi i diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz9229
o dziekuj***ardzo :) dzis zrobilam pyszny obiad kurczaczek pomidory i rukola, jednak zdrowe moze byc pyszne :) smak kurczaka fajnie podkrecil mi czosnek i sok z pomaranczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×