Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

serial Wspaniałe stulecie

Polecane posty

Gość gość
Ale już mogli dac takiego ok 40 a nie 60.

Gość gość
Mustafę zagrał Emin Gürsoy, aktor ma 48 lat :)

Gość gość
Faria jest całkowicie fikcyjną postacią,bo Murad NIGDY nie ożenił się z żadną węgierską księżniczką

Gość gość
Bardzo wzruszający odcinek był dzisiaj.Pobeczałam się :(

Gość gość
do Gościa z 19.31.....Też się pobeczałam dziś. Straszne były rządy Osmanów. brat zabijał brata, nie można było wyjść za maż za wybranka którego kobieta kochała, tylko za tego co sułtan wskazał. Straszne. Dlatego tak cierpieli. Nie wyobrażam sobie takich "zimnych" wyrachowanych rządów. I dbania o własny tyłek. Sułtana Murata IV powiesiłabym za jaja na pierwszej napotkanej suchej gałęzi. Faria powinna dawno olać takiego mężczyznę, który miał tyle partnerek ile tylko chciał. Że też tak rzadko zapadali na syfilisa czy aids. Żaden brat nie mógł tknąć kobiety z haremu, tylko rozpłodnik Sułan. Obrzydlistwo.

Gość gość
gość 19.17. Sułtan Murad poślubił "historycznie" którąś z księżniczek, nie pamiętam którą. Poczytaj dokładnie hronologię sułtanów. Gdzieś natknęłam się na to.

Gość gość
gość 19.51 Z jednej strony przedłużanie dynastii a z drugiej masowe mordy męskiej części. Czy to dorośli czy maleńkie dzieci- to mnie przeraziło. A co do Faryi to ona akurat nie przypadła mi do gustu tak jak i Atike. Zachowanie Faryi względem sułtana takie nie realne mi się wydało Mam wrażenie, że w realu za takie zachowanie długo by nie pożyła. Atike to taka rozkapryszona dziewczynka, która doprowadziła do śmierci siostry i jeszcze nie czuje się winna z tego powodu. Z tego co czytałam o Muradzie to on był straszny, bezwzględny

Gość gość
wiecie co najbardziej ze wszytskich postaci chyba lubie Ibrahima. Jest dla mnie z braci najfajniejszy i z wygladu i z charakteru, taki poczciwy i kochany :-)

Gość gość
gość wczoraj 14:08 Ibrahimowi też się z czasem pozmienia-na gorsze :(

Gość gość
jak wszystkim ktorzy tam doszli do wladzy. ale mimo wszytsko szkoda, ze zepsuja tak pozytywna postac. Sultan Murad od poczatku mi nie przypadl do gustu, to juz wolalam Ahmeda.

Gość gość
Będzie nowy serial Zraniona miłość, grają aktorzy z Tysiąca i jednej nocy też historyczny

08:09 Pozmienia na gorsze,delikatnie to ujmując. Nie jestem na bieżaco ale ciekawi mnie do którego momentu pokażą serial...czy dojdzie do momentu az władzę przejmie Ibrahim i czy zostanie pokazana masakra haremu? Ech Czasy Swietności dynastii Osmanskiej to czasy Sulejmana Wspanialego.

Gość gość
Też tak uważam, że najlepsze czasy dla Osmanów, to czasy Sulejmana Wspaniałego i Hureem. A dziś jest ostatni odcinek Sułtanki Kosem Murat IV. Po majówce będzie nowy serial o tej godzinie emitowany. Koniec.

Gość gość
No bez przesady HIV wykryto w 1981 roku

Gość gość
Dziwne były sny sułtana, nieżyjący brat w lesie, który z nim rozmawiał , ubrany jak pustelnik, bagno i tajemniczy jeździec

Gość Edziaaaaaaaa
Szkoda, że nie ucięli w momencie, gdy Murad siedzial w bagnie. Sulejman kiedys cale wakacje przeleżał na balkonie.

Gość gość
Wie ktoś czy jeszcze zobaczymy dalsze odcinki czy to już koniec ?

Gość fanka tureckich seriali
Edzia - też uważam, że Murad powinien przesiedzieć kilka miesięcy w bagnie. Zasłużył sobie na to, ale nie dość, że bagno go nie wciągnęło(nawet bagno nie chciało mieć z nim nic wspólnego), to jeszcze go odnaleźli. Ibrahim to rzeczywiście póki co pozytywna postać, ale przejdzie radykalną metamorfozę. Jeżeli ktoś cche poczytać, co będzie wyprawiał podczas swojego panowania, może przeczytać namiastkę tego na wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ibrahim_I A wracając do wizji Murada - on miał dziwne sny, czy to były halucynacje? W końcu spadł z konia, który przez chwilę wlókł go po ziemi. Zresztą on na zdrowego psychicznie nie wygląda.

Gość gość
Co tam dziewczynki? Czy to już koniec serialu? czy tylko majówkowa przerwa w emisji? Toż to przecież beznadziejny koniec serialu. Co dalej? A jaki nowy serial zapowiadali?

Gość gość
Będzie nowy serial Elif o drugiej 8 maja dużo jest tureckich nowości Ciekawe czy wam spodoba się Zraniona miłość, miłość , wojna, inna historia zupełnie, akcja w pierwszej połowie xx wieku, piękna pielęgniarka i jej mąż

Gość gość
x

Gość gość
x

Gość gość
x

Gość Edziaaaaaaaa
Mnie tam na razie nie wciaga ten nowy serial

Gość gość
Hej hej wiecie że nowe odcinki lecą od tygodnia? Ktoś ogląda?

Gość gość
Ale to Kosem leci, nie zwykłe Stulecie.

Gość gość
No Kosem, tutaj przez ostatnie dwa lata obmawiany

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się