Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

małżeństwo bez sexu. rozstanie.

Polecane posty

Gość gość

ciężar ze swoich barków ale też chciałabym wysłuchać innych ludzi w związkach. Być może to co się dzieje w moim jest normalne a ja oczekuje zbyt dużo. .. Ad rem! jesteśmy para dość długo. 11 lat po ślubie. Mamy 3 letnia córeczkę. Oboje jestemy po 30. Od kilku lat sex praktycznie nie istnieje. Dziecko mamy tylko dlatego ze dosłownie, wyrażając się kolokwialnie 'je robilismy'. Rozmawiałam z mężem miliony razy. Próbowałam uwodzenia, bielizny, wszelkich sztuczek. Przeszukalam chyba cały internet w poszukiwaniu pomocy. On mówi tylko ze jest zmęczony. Co kilka miesięcy dosłownie się zmusi a ja czuję się taka upokorzona. Nie ukrywam ze ja potrzebuje bliskości. Teraz nic nie było od stycznia. Zaraz będzie rok. Kilka miesięcy temu powiedziałam ze mam dość ze jestem nieszczęśliwa. Ze to koniec. Jestem na etapie szukania mieszkania. My się nie kłócimy. Żyjemy jak wcześniej. Jak rodzeństwo. Rozmawiamy normalnie. Dla mnie to jest dziwne. A fakt ze on nawet nie spróbował walczyć o nas tylko utwierdził mnie, że dobrze robie. Choć wciąż mam wątpliwości. Czy tak wygląda długoletni związek? małżeństwo? Czy ja oczekuj***ajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabel do wtyczki
moje znajome mają właśnie podobny problem sex w tych związkach praktycznie nie istnieje , a to dlatego że facet woli oglądać po cichu oglądać inne i robi to sam , a wy jesteście dla nich już nieatrakcyjne , bo jeśli żona podoba się mężowi , to on chce z nią uprawiać sex i nie ma z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortifer
Nie wieżę w te wspólne życie bez kłótni, ani nawet bez drobnych sprzeczek, które częstotliwością swoją przypominają mijające sekundy. Brak seksu, ochoty na seks to efekt ciężkiej i cierpliwej pracy nad umysłem drugiego człowieka. Chyba, że ma... kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabel bezprzewodowy
Byłaś z nim u lekarza autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie chca tylko nie moga. u faceta z chcenie jest zawsze gorzej z mozeniem. jak kobita go nie pociaga to zwyczajnie mu nie staje to czym ma jej to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi się tak wydaje. Ze jestem dla niego nieatrakcyjna. To, że ogląda to wiem na 100%. Na ten temat tez rozmawialiśmy 200 razy. On mówi ze to tylko potrzeba fizjologiczna. Szkoda tylko, że nie chce tej potrzeby dzielić ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabel do wtyczki
niestety facet , który nie chce porządnie przelecieć swojej kobiety, jest do związku bezużyteczny, jednak kobiety mogą być z nim nadal dla innych cech jego osobowości , ale to życie jest bardzo trudne i ja to po moich znajomych widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją jestem 3 miesiące po ślubie i też zastanawiam się nad rozwodem, z tego samego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie chcesz bliskości tylko poczuć k****a w sobie i na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh. Nie będę kłamać. Czerpie przyjemność z sexu. Uważam go za istotny element związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała,żeby mój mąż też nie ciał, ale on nawet z wiekiem ma coraz większą ochotę,myślałam,że po 40 zacznie mu spadać libido,ale nie, ja ci zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex zgz
Nie ma czego zazdrościć. Moje poczucie własnej wartości znacznie podupadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.34 to nie zła rozklapioche musiał ci zrobic przez ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:45 rozklapiochę to może ty masz, jesteś gburem i prostakiem/czką ,chamem , tyle w temacie jeśli częsty seks w małżeństwie kojarzy ci się z rozciągnięciem, rozwaleniem narządów rozrodczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U lekarza z nim nie byłam. Skoro on nie czuje takiej potrzeby. Nie ma problemów z erekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ja jestem mezatka, uwielbiam seks i masturbacje, ale maz mnie nie pociaga. widze w nim bardziej brata, przyjaciela, ktorego moge przytulic i styknie. nie uprawialismy seksu od ponad 2 lat moze twoj maz ma tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex zgz
Kurcze ale dlaczego? Nie brakuje Ci sexu skoro go uwielbiasz brat? Ni chyba nie na tym polega zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brakuje, ale bawie sie online, na razie nie zdradzam na zywo oprocz seksu nasz zwiazek jest ok, mamy dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex zgz
Jej 2 lata To jednak ludzie tak żyją. I zawsze tak chcesz? Ile msz lat? Dasz rade tak przez całe życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale żenada być w zwiazku i nie bzykac sie, koles ewidentnie ma kochanke a ty sidzisz i glowiszsie co jest z toba nie tak, musisz zrobic dochodzenie < od tego zacznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex zgz
Nie wiem czy chce robić dochodzenie. Po co? Jak mnie nie chce to wszystko jasne. Co za różnica jaki jest tego powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja Cię autorko rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex zgz
Rozumiesz? Napiszesz coś o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś po kłótni założyłam tu wątek Mój maz rzadko się ze mną kocha Zerknij bo już z nerwów i rozpaczy po kłótni nie mam siły tego opisywać raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też przez to przechodziłem. Nie mogła do końca uwierzyć, że można się rozejść z tego powodu po 15 latach. Można... Szkoda życia. Kochała mnie jak męża i ojca dziecka ale nie jako kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podobnie jak mój mąż Ile jeszcze Mam 26 lat i muszę wybierać pomiędzy miłością a sexem TO JEST CHORE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja potrafiła być tak uprzejma, że powiedziała mi, że może z innym by jej się chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faktycznie Mój mąż stwierdził że bardziej już mu się nie zachce 2 razy w miesiącu z czego 1 raz tylko z jego inicjatywy KIEDYŚ postanowiłam się z nim nie kochać i dobieral się kilka razy przez te 3 msc a potem jak powiedziałam o to dałam mu nauczkę w ogóle mu się odechciało i stwierdził że on szanuje ze mi się nie chce Bo małżeństwo nie polega na sexie tylko na miłości No masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex zgz
Zastanawiam się co ja powiem rodzinie i znajomym. Dlaczego się rozchodzi my. Każdy będzie pytał bo przecież idealne małżeństwo. Prawdy nie powiem bo to nic żyją sprawa ale co? Boję się codzienności. Nigdy w dorosłym życiu nie mieszkałam sama. Boje sie tez ze juz zawsze będę sama. Dziesiątki razy w ciągu dnia dopada mnie strach przed tymi wszystkimi konsekwencjami. Połowy nawet nie jestem w stanie teraz pewnie przewidzieć. Czasem mam ochotę to wszystko odwołać właśnie ze strachu. I wtedy tli się we mnie ta myśl -czy ja chcę tak żyć do końca życia. Pozbawiona sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzewam, że tak jest w co najmniej 50% małżeństw mnie od seksu odzwyczaiła żona - teraz to naprawdę mi się z nią nie chce (i w ogóle chyba też ...), olewam to - życie jest za krótkie by marnować je na takie "problemy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×