Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie pożyczka prywatna

Polecane posty

Gość gość

Gdzie pożyczka prywatna - czy znacie jakiś serwis który udziela tanich pożyczek prywatnych i nie pobiera od tego prowizji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sprawdź ofertę na http://www.polskiepozyczki.com.pl/ sporo osób na forach internetowych poleca tę firmę że znaleźli tam tanią pożyczkę. Ja osobiście jeszcze z nich nie korzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak skonstatuje się ktoś z tą firmą o pożyczkę prywatną to dajcie znać - czekam na opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo to jak widać abis ma dobrą opinię - ja wysłałem wniosek o pożyczkę i w sumie od razu pozytywne decyzja. Ale jeszcze czeka mnie rozmowa telefoniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka pożyczka prywatna na pewno tańsza od tych chwilówek z TV - polecam sobie to sprawdzić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz tutaj: http://www.wybierarka.pl/pozyczka-przez-internet Znajdziesz tam 12 pożyczek które są za darmo - oddajesz po 30 dniach tyle, ile pożyczasz. Jest to promocja dla nowych klientów, jeśli oddasz pieniądze w terminie opłaci Ci się to - jednak pamiętaj, że każde opóźnienie w spłacie może Cię słono kosztować. N.Balasa Redaktor Finansowy wybierarka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pośredniczeniem w udzielaniu prywatnych pożyczek zajmuje się firma szybkigrosz.pl można się u nich na stronie zalogować i wypełnić wniosek o pożyczkę prywatni inwestorzy potem się sami zgłaszają i można negocjować warunki takiego kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez korzystam z ich usług szybkigrosz.pl i dostałam pożyczkę na warunkach które sama negocjowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Mnie się osobiście wygodnie korzysta ze strony www.pozyczkolandia.pl . Nie wiem czy są podobne na tym sobie poziomie, ale ja nie znalazłem. Tu mam dużo zabezpieczeń jeśli by mi się jakiś pożyczkobiorca spóźniał ze spłatą. Mogę jako inwestor poczuć się pewniej. No i zyski są nieporównywalnie wyższe niż w przypadku załóżmy lokat, a o kontach oszczędnościowych nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prywatną pożyczkę w kwocie 2 tyś brałam na szybkigrosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prywatnego inwestora znalazłam na pracaidealna.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o prywatne pożyczki to firma szybkigrosz pośredniczy w ich udzielaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też prywatną pożyczkę brałam za pośrednictwem szybkigrosz.pl inwestor znalazl się dwa dni po złożeniu wniosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prywatną pożyczkę dostałam na szybkigrosz i faktycznie było szybko bo już po trzech dniach od złożenia wniosku miałam ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na szybkigrosz.pl dostałam pożyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że SPAMER od naciągania naiwnych znowu powrócił :(. x Przypominam więc, że szybkigrosz pożyczek nie udziela, a jedynie oferuje rozmowę ze swoim konsultantem, za ponad 460zł za godzinę . Ta rozmowa NICZEGO NIE GWARANTUJE ! x Za tą kasę, dzwoniący dostaje obietnicę, że jak zgłosi się do szybkigrosz ktoś, kto będzie chciał pożyczyć dzwoniącemu pieniądze, to szybkigrosz ich skontaktuje :D :D :D. Mieli DOSKONAŁY POMYSŁ na LEGALNE wydojenie naiwnych desperatów :D :D :D. A półgłówki i tak do nich zadzwonią :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam świetną pożyczkę z http://www.poreczeniakredytowe.pl/ - wzięłam pożyczkę obrotową. Nie potrzebowali żadnego zabezpieczenia spłaty, ani dodatkowych informacji. Sfinansowałam za nią m.in. zakup niezbędnego mi sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest głośno o szybkigrosz.pl tam mozna dostac prywatną pożyczkę ja jeszcze z takich nie korzystałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybkigrosz.pl pośredniczy w udzielaniu prywatnych pożyczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj na szybkigrosz prywatnego inwestora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że SPAMER od naciągania naiwnych walczy :D. x Widocznie półgłówki nadal do nich dzwonią :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złożyłem wnioski chyba w 20 chwilówkach i dopiero na szybkigrosz.pl znalazłem osobę która zgodziła się pożyczyć mi pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prywatna pożyczka na szybkigrosz.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś słyszał o Pani Awazino Nicole prawdopodobnie daje pożyczki na niski procent jeśli tak to proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repsa

Prywatna pożyczka to tak jak pożyczyć 1zł oddać 1,80 i to migiem. Natomiast pożyczkę w banku Raiffeisen można spłacać przez 2 lata a do tego jest nieoprocentowana. Nie jest całkiem za darmo bo trzeba zapłacić niewielką prowizję bankową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×