Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tylkopolskieubrania

Polskie ubrania !

Polecane posty

Gość tylkopolskieubrania

Zakładam temat bo męczą mnie już wszystkie te tandetne słabe jakościowo ubrania którymi nas zawalają w każdym sklepie od marketów po sieciówki. Co czytam metkę to na większości "wyprodukowano wiadomo gdzie" i to nawet "znane" marki które bardzo się cenią - sorki ale jak za coś płacę DUŻE pieniądze to chciałabym żeby to było jakieś porządniejsze, lepsze.... Też tak macie czy ja jestem jakaś dziwna? Jak ktoś mnie popiera to wrzucajmy tu nazwy albo adresy sklepów gdzie można kupić TYLKO POLSKIE ubrania takie na 100% szyte w Polsce - przecież też mamy dobre marki !

Gość gość
Dołączam :) Z polskich to ostatnio tu na kafeterii ktoś polecał chyba (albo na gazecie...?) BIALCON http://bialcon.pl/ sprawdziłam na stronie - polska marka, polska projektantka, szyją w Białej Podlaskiej z polskich materiałów , sporo rzeczy wykonywane jest ręcznie Mają ubrania wizytowe, biurowe i casual ale tez markę RABARBAR taką dla młodszej kobiety - nowe trendy akcenty ludowe, dodatki hand made - przeglądałam- super ciuchy i dodatki Jeszcze osobiście nie znam ale niebawem na pewno poznam :)

Gość alina1212
Wprawdzie nie damskie ale też polskie http://recman24.com/ fajne garnitury i ubrania dla facetów mojemu sie bardzo podobają

Gość gość
Ekologiczne koszulki bez chemikaliów, szkodliwych substancji, każda jest inna ręcznie malowana z gwarancja zachowania wzoru. Unikalne wzory i kolory. Różne rozmiary i promocyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: karoka.pl

Gość gość
Jeżeli interesuje Cię jakość to zdecydowanie polecam markę Andy-fashion. Ich oferta obejmuje głównie odzież skórzaną, ale mają także płaszcze, marynarki, torby, galanterię. Surowce sprowadzane są z Włoch i Hiszpanii, więc jeśli chcesz "ciuch jeden a porządny", to zdecydowanie sprawdź Andy-fashion ;)

Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Na terenie Polski DARMOWA WYSYŁKA. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM 100% POLSKA MARKA ODZIEŻOWA

Gość Wzorcowa
W Quiosque znajdziesz też szyte w Polsce ubrania, dobrze skrojone.

Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet. Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklepu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę

Gość gość
A tu macie stronkę z polskimi kurtkami. Naprawdę polskie a nie jakieś podróby o których była mowa. Sprawdzone więc mogę polecić sklep.dorjan.pl

Gość Fiona 56
Jedną z moich ulubieńszych polskich marek jest Quiosque. Mają swoich projektantów i szyją w większości w Polsce. Ciuchy są dobrze uszyte i nie ma zwisających nitek albo czegoś takiego. Do tego eleganckie :)

Gość rorarr
Sporo firm z Polski szyje męskie garnitury chyba :) ja znam krajowy sklep z ubraniami dla dzieci. Wszystko szyte w Polsce. Kolalik.pl. Ubranka fajnej jakości i nie krępuja dzieciom ruchów. Zamawiałam raz u nich i się nie zawiodłam.

Gość Michalina253
Czy ktoś z was kupował w http://male-me.pl ? Polska marka dla mężczyzn... sama nabyłam tam dla mojego faceta świetną bluze

Gość marlena zakochana
Fajnie wiedzieć, że jest tyle sklepów z polskimi ubraniami. Powoili zaczynam się przerzucać na nie. Zaczęłam od ubrań dla dzieci i ze swojej stony mogę dorzucić kolalik.pl. Sprzedają ubrania dla dzieci, 100% bawełna, dokładnie uszyte i wykończone

Gość ja_taka_ja
Zgadzam się! Mamy w Polsce świetne marki - chociażby Quiosque, które większość swoich ubrań szyje w Polsce - i to widać, bo są dobrej jakość i dobrze skrojone.

Gość Kaasiulaa
Ja polecam sklep internetowy Kolalik. Polska firma szyjąca super ubranka :) dobre jakościowo i cenowo :)

Gość MartiaCZ
Z Polskich firm Polecam Kolalika :)Zaufana firma , super jakość dobra cena !

Gość adelaja
Tutaj mają tylko Polskie produkty, bardzo dobrej jakości 100% bawełna! Kolalik.pl

Polecam portale dla twórców rękodzieła takie jak DaWanda i Pakamera, tam też są działy mody. Poza tym wyłącznie polskie marki można znaleźć w Balladine.com Można się też wybrać na targi, np. dziś od 12-21 w Soho factory w Warszawie, dziś jest tam Slow Weekend. Podobnych inicjatyw jest wiele, nie tylko w Warszawie.

Gość gość
widzę wspomniała już jakaś pani moją ulubiona polską markę Quiosque . Tu macie naprawdę ładne, modne i z najlepszych materiałów polskie ubrania.

Gość gość
Zgadzam się w stu procentach. Też mam dość tej tandety. Wszystko jest nijakie, słabe jakościowo, a do tego jeszcze drogie. Jeżeli już wydajemy spore pieniądze na ubrana, to przecież powinny być one jak najwyższej jakości. Mało u nas takich kompromisów, bo albo mamy salonowego projektanta, od którego zwykła sukienka kosztuje kilka tysięcy, albo jakieś chińskie badziewie. Poszukiwania eleganckiej sukienki na wesele przyjaciółki zaprowadziły mnie do sklepu Lattore, o którym przyznam się, że wcześniej nic nie słyszałam. Zamówiłam klasyczną sukienkę w chabrowym kolorze, która bardzo mi odpowiada.

Gość gość
Podbijam, duży plus dla Bialcon za to co robią! Naprawdę fajne ubrania, a teraz jeszcze na http://rabarbar.bialcon.pl/ zniżka z newsletterem :)

Gość JoIka
Zamówiłam ubrania na Kolalik.pl zobaczymy co to będzie :) mam nadzieję , że będzie tak jak mówicie :)

Gość Kasiija
Polacam Wam bardzo gorąco zobaczyć ofetrę Kolalika, bo na prawdę warto :)

Podrzucam stronę dla kobiet lubiących wyjątkowość i unikatowość. Ceniących sobie dobra jakość Od odzieży przez biżuterie po ręcznie wykonane przedmioty, dodatki i meble. To co znajdziesz http://www.zitolo.com/pl nie spotkasz na żadnej innej stronie. Najlepsi polscy projektanci i artyści zgromadzili się na Zitolo.

Podrzucam stronę dla kobiet lubiących wyjątkowość i unikatowość. Ceniących sobie dobra jakość Od odzieży przez biżuterie po ręcznie wykonane przedmioty, dodatki i meble. To co znajdziesz http://www.zitolo.com/pl nie spotkasz na żadnej innej stronie. Najlepsi polscy projektanci i artyści zgromadzili się na Zitolo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować