Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie wynająć salę konferencyjną w Warszawie?

Polecane posty

Gość gość

macie jakieś dobre miejsca z salą konferencyjną w stolicy? Najlepiej, żeby blisko był jakiś hotel z restauracja. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hotel? po konferencji kotku będzie barabara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelelenda
Dużą bo będącą w stanie pomieścić do 120 osób salę konferencyjną znajdziesz w Hotelu Best Western Felix na Pradze Płd. (dokładna lokalizacja hotelu to ul. Omulewska 24). Jeżeli chodzi o koszt - to tutaj trzeba się indywidualnie dogadać, bo zależy on od czasu użytkowania hotelu, tego czy wykupiony zostanie catering i innych usług dodatkowych. Odsyłam na http://www.bwfelix.pl/ - tam znajdziesz dane kontaktowe. Zadzwoń do managera, ten wszystko Ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byliśmy z firmą w Warszawie w Hiltonie (dzielnica się chyba Wawer nazywała). Polecam, świetne zaplecze techniczne a restauracja... kosmiczna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym polecić świetny obiekt zarówno dla Gości indywidualnych jak i dla firm organizujacych szkolenia. Miałam przyjemność korzystania z usług Pałacu Ch0jnata w ramach spotkania biznesowego we wrześniu. Obiekt znajduje się w samym centrum Polski (granica województwa łódzkiego i mazowieckiego). Pyszna domowa kuchnia, miła i profesjonalna obsługa, wygodne, komfortowe pokoje, cisza, spokój. Obiekt otoczony jest pięknym, dużym parkiem, w którym mieliśmy zorganizowane zajęcia team-bulding. Sala konferencyjna była w pełni wyposażona z dostępem do światła dziennego. Cały obiekt jest urządzony ze smakiem, ma swój niepowtarzany klimat, wnętrze Pałacu doskonale współgra z jego nazwą. I co ważne przez cały okres pobytu mieliśmy w tym obiekcie swojego opiekuna, który sprawował nad naszą grupą opiekę. Zatem z pełną śmiałością mogę stwierdzić, że jest to najlepszy obiekt roku 2014 ! Z pewnością jeszcze nie raz tam wrócę. Polecam! www.palacchojnata.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem na konferencji w Hiltonie, wiecie co mi się najbardziej podobało w tym wszystkim? SPA na miejscu... nie ma nic lepszego po całym dniu siedzenia jak masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy na tej samej konferencji najwidoczniej! Nie wiem jak sam hotel, ale sale konferencyjne były mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hilton świetne miejsce. Ja dla odmiany nie widziałam sal konferencyjnych a same pokoje, ale po tym co widziałam: łał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieekawaa
Niedługo nasza firma bierze udział w konferencji, zastanawiam się, w jaki sposób możemy się dodatkowo zareklamować i, że tak powiem, podkreślić swoją obecność na konferencji. Macie jakieś pomysły? Przychodzi mi do głowy oczywiście wręczanie wizytówek, teczek z materiałami reklamowymi (prawdopodobnie zdecydujemy się na teczki tego typu: http://www.segregatory.net/realizacje/teczki-ofertowe.html ). Coś jeszcze? Czy wypada wręczać gadżety firmowe (jakieś długopisy, kalendarze itp.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam na konferencji kawalek od Warszawy, Hotel Jaworowy Dwór, bardzo fajne, eleganckie miejsce, maja rozne sale, dobrze wyposazone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W stolicy jest dużo sal, ale jeśli zależy wam na wysokim standardzie to bierzcie pod uwagę ich - http://www.hphotel.pl/konferencje Kilka różnej wielkości sal, wszystko dopracowane, zaangażowana kadra, smaczna kuchnia. Goście będą zadowoleni - przynajmniej tak było u nas. I pamiętajcie, że konferencje mają działać pro wizerunkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również zdecydowanie polecam hotel Holiday Park, mam na myśli to - http://www.hphotel.pl/konferencje Kilak różnej wielkości sal, bardzo dobry standard, fajna kuchnia, warunki noclegowe pierwsza klasa no i jeszcze na dokładkę porządna lokalizacja. Zresztą - poszukajcie innych uczestników/organizatorów to usłyszycie dokładnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam na fajnej konferencji z noclegiem w www.borowydwor.pl. Bardzo piękne i klimatyczne miejsce. Po konferencji i szkoleniu można było się z relaksować w hotelowym spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Hotel Diament w Zgierzu. Oprócz noclegów hotel dysponuje salami konferencyjnymi. Największa pomieści nawet 300 osób. W cenę sali wliczone jest podstawowe wyposażenie techniczne: ekran, rzutnik, internet bezprzewodowy, mikrofon bezprzewodowy i klimatyzacja. Przy każdej organizacji spotkań jest możliwość organizacji: przerwy kawowe, lunchy, uroczyste kolacje lub bankiety. http://hotel-diament.com.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś poszukiwał kameralnych sal na szkolenia i konferencje to polecam serdecznie Centrum Żoliborz. Ceny wahają się w okolicach 200-400 zł, w zależności od wielkości sali. Blisko metro oraz bezpłatny parking, sale wyposażone w sprzęt, obsług pomocna, w okolicy jak i samym budynku restauracje. Byliśmy tam i na pewno jeszcze nie raz wrocimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×