Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fatfan

Chce być gruby

Polecane posty

Gość fatfan

Ostatnio zauważyłem, ze trochę mi sie przytylo i bardzo mi sie to spodobało :). Od zawsze chciałem być gruby, ale nigdy niemialem odwagi żeby pójść na całość. Teraz jednak przekonałem sie, ze lubię swój tłusty brzuch i zamierzam konkretnie utyc. Uwielbiam swoje saldo i mam w planach conajmniej podwoić swoją wagę :). Znajdzie sie jeszcze ktoś, kto lubi jeść i tyc lub tuczyc innych?

Gość gość
Ja uwielbiam jeść i tucszyć innych.przez oststni miesiąc waga moja wzrosła z 80 do 93 a przez ostatnie 3 miechy udało mi się przytyć 23 kg. chętnie cię utucze.

Gość fatfan
Widze, ze tycie idzie tobie konkretnie :). Masz jakis limit kilogramów? Bo ja nie zamierzam sie ograniczać. Z checia zgodzę sie na.twoja pomoc w obrastaniu w saldo :)

Gość gość
Mój limit to 140 kg. daj swój e-mail to pogadamy i może się spotkamy

Gość gość
Ile obecnie ważysz. Bo ja przytyłem do 97

Gość gość
z tym tempem rzed końcem miesiące będę ważył ponad 115kg

Gość fatfan
Narazie waze.zdecydowanie za mało :p. Jakiś czas temu pokazało mi sie 92 kilo. kws@interia.pl

Gość gość
Ja zacząłem tyć kiedy miałem 15 lat , wtedy właśnie rodzice wyjeżdżali w delegację i byłem sam w domu , więc mogłem opychać się do woli. Podobał mi się mój tłusty bęben, więc tyłem dalej . Tak kiedy weszłem na wagę w moje 17 urodziny ważyłem już 166 kg w porównaniu 70 kg. Teraz mam 23 lata i ważę już ponad 250 kg i dalej tyję. Mój wygląd z sylwetki jest taki sam jak tego gościa na kanale Ercik Does This przed odchudzaniem. Mam dobrą pracę , którą w większości wykonuje w domu , więc mogę zawsze sobie coś przekaśić.

Gość gość
Hmm... 250kg brzmi imponująco, ale dosc Malo realnie. Ale jezeli to prawda, to gratuluje imponującego sadla.

Gość gość
a ja waże 55 kg jestem chudy jak gałązka przy dziewczynach wyglądam jak przecinek , nie mam żadnej tężyzny fizycznej same kości i skóra ..

Gość kto pomoże przytyć ?

ktoś tyje lub tuczyć bo też chce przytyć 😉

ja z Bydgoszczy

email: stasiupro94@wp.pl

Gość brzuch

ktos mi pomoze waze 60 kg przy wzroscie 165 pomozcie mi chce wazyc tak okolo 150 i chce miec wielki tlusty beben

Gość vcxz

im czlowiek grubszy tym szybciej umiera spowalnia sie praca organizmu szybciej sie meczysz masz wolniejsze ruchy 

Gość vcxz

masz naprzykaldzie sumo zyje 30 lat 

Gość brzuch

Pls co mam zrobic zeby duzo pryzytyc mam 165 i waze 60 kg pomocy chce byc bardziej gruby!!!

Dacie jakiś przepis na bycie grubym. Chcę mieć dużą tłuszczową kołderkę. Pomóżcie! 

Dnia 21.12.2015 o 14:59, Gość gość napisał:

Ja zacząłem tyć kiedy miałem 15 lat , wtedy właśnie rodzice wyjeżdżali w delegację i byłem sam w domu , więc mogłem opychać się do woli. Podobał mi się mój tłusty bęben, więc tyłem dalej . Tak kiedy weszłem na wagę w moje 17 urodziny ważyłem już 166 kg w porównaniu 70 kg. Teraz mam 23 lata i ważę już ponad 250 kg i dalej tyję. Mój wygląd z sylwetki jest taki sam jak tego gościa na kanale Ercik Does This przed odchudzaniem. Mam dobrą pracę , którą w większości wykonuje w domu , więc mogę zawsze sobie coś przekaśić.

Jezu gościu zazdroszczę musisz być piękny😍💓

• Thanks 1

Jak mogę NIEMIŁOSIERNIE UTYĆ!? Ja też chcę mieć ogromne, tłuste sadło! Pomocy! Dajcie jakies pomusly na MASOWE TYCIE! 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się