Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robmax

Zapłodnię Panią, Kobietę, pomogę zajść w ciążę

Polecane posty

Witam bardzo serdecznie wszystkie zainteresowane osoby ;-) Może na początku krótko napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Max. Niedawno na liczniku wybiło mi 33 lata. Jestem seksownym brunetem, dobrze zbudowanym i zadbanym mężczyzną - ciemna karnacja skóry. Mam ładne rysy twarzy - kobiety zwracają na to uwagę. Kolor oczu - ciemny brąz. Włosy – czarn. Wzrost 178cm. Posiadam wykształcenie wyższe techniczne. Grupa krwi AB Rh+. Uwielbiam rozmowy i kontakt z ludźmi. Mam bardzo pozytywne podejście do życia - jestem osobą komunikatywną. Lubię brać od życia garściami, ale również dużo daję od siebie. Zawsze staram się dobrze wyglądać. Jestem "do rany przyłóż", ale mam też pazur, który pozwala mi kontrolować życie :-) Nie siedzę i nie użalam się nad życiem, wręcz przeciwnie na moich ustach zawsze gości uśmiech i zarażam optymizmem ludzi. Oczywiście jak każdy posiadam także wady. Nikt nie jest ideałem. Zainteresowania: sztuki walki, pływanie, informatyka, skoki spadochronowe, wspinaczka górska, informatyka i dobra muzyka. To może teraz o tym... zapładnianiu... Więc... oferuję moją pomoc przy zapłodnieniu kobiety. Jestem rzeczywistym dawcą, a nie „poszukiwaczem przygód”. Jestem konkretny, pewny siebie a przy tym delikatny i dyskretny. Potrafię wczuć się w sytuację i umiejętnie rozładować emocje - to bardzo ważne. Zdaję sobie sprawę, że podjęcie decyzji o zapłodnieniu przez innego mężczyznę jest bardzo trudne, dlatego na naszym pierwszym spotkaniu omawiamy wszystko (jeśli do takiego dojdzie). Na pewno będziesz chciała spotkać się z wieloma mężczyznami, aby wybrać tego najlepszego. Ale gwarantuję Ci, że po spotkaniu ze mną nie będziesz chciała już żadnych innych… Wybierzesz mnie, ponieważ mam TO coś w sobie, co przyciąga kobiety jak magnes. To Ty wybierasz czy ma być naturalnie, czy może przez inseminację. W obu wypadkach robimy to do skutku, (jeśli jesteś zdrowa i masz płodne dni - to na 99% uda się za pierwszym razem) - mam bardzo silne i obfite nasienie. Trochę o moich dzieciach: Mam troje własnych pięknych i zdrowych dzieci - 2 córki i synka. Moja najstarsza córeczka jest przepiękna i bardzo mądra. Gdzie się z nią nie pojawię, to od razu wzbudza ogromny zachwyt i zainteresowanie. Mało - nawet rodzice innych dziec***atrzą na moje dziecko z zazdrością... Dziewczynka ma ciemną karnację skóry, oczka ciemne jak węgielki i prześliczną buźkę - jest boska, a do tego bardzo grzeczna, ułożona i wszystko już rozumie. Ma 5 lat, a już przewyższa swoich rówieśników (i dzieci o wiele starsze) pod względem intelektualnym. Dzieciątko jest fantastyczne!!! I nie są to puste słowa... Druga młodsza córeczka jest jeszcze mała - 2,5 roku, ale równie piękna, co jej siostra. Wspaniałe dziecko. Najmłodszy syn - 6 miesięcy - cóż chłopak, więc oczko w głowie taty... O takich dzieciach marzą chyba wszyscy rodzice. A ja jestem w stanie takie dziecko Ci „dać” - Wam „dać” Bo dziecko to największy skarb i największe szczęście, – ale również masa wyrzeczeń i obowiązków… Jeśli z jakiś względów nie możesz mieć dzidziusia ze swoim partnerem – a marzycie o własnym dziecku – napiszcie do mnie. Pomogę Wam – wszystko do ustalenia. Po naszym spotkaniu będziesz zachwycona i bardzo zadowolona. Nie mogłaś trafić lepiej.;-) Mówią, że jestem miłą, sympatyczną osobą - więc proszę się nie krępować i pisać ( napisz mi kilka słów o sobie, czy starałaś się już o dzidziusia itp.). Śmiało można również zadzwonić do mnie lub lepiej wysłać wiadomość sms - z prośbą o kontakt (nie zawsze jestem w stanie odebrać telefon w danej chwili). Podsumowując - jeśli przeglądasz setki ogłoszeń i nie wiesz, na kogo się zdecydować - nie musisz już tego robić - nie musisz już szukać więcej, ponieważ mogę zaoferować więcej niż inni... Poznaj mnie, a przekonasz się... i już niebawem będziesz miała własnego zdrowego i ślicznego dzidziusia ;-) Myślę, że napisałem wystarczająco dużo jak na pierwszy raz. Więcej napiszę w mailu, jeśli będziesz zainteresowana. Pozdrawiam i zapraszam;-) Oferta ważne CAŁY CZAS. Warto. Dane kontaktowe: robmax@uk.pl 571254600 Gwarantuję pełną dyskrecję oraz 100% zdrowia i higieny. Mieszkam w Poznaniu, ale często bywam w wielu innych miastach w całym kraju. Tak - wiem, miało być krótko, a wyszło jak zwykle... Max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty coś taki buhaj rozpłodowy? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta którą pokochasz będzie zachwycona ilością dzieci z innymi babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×