Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robmax

Zapłodnię Panią, Kobietę, pomogę zajść w ciążę

Polecane posty

Witam bardzo serdecznie wszystkie zainteresowane osoby ;-) Może na początku krótko napisze kilka słów o sobie. Mam na imię Max. Niedawno na liczniku wybiło mi 33 lata. Jestem seksownym brunetem, dobrze zbudowanym i zadbanym mężczyzną - ciemna karnacja skóry. Mam ładne rysy twarzy - kobiety zwracają na to uwagę. Kolor oczu - ciemny brąz. Włosy – czarn. Wzrost 178cm. Posiadam wykształcenie wyższe techniczne. Grupa krwi AB Rh+. Uwielbiam rozmowy i kontakt z ludźmi. Mam bardzo pozytywne podejście do życia - jestem osobą komunikatywną. Lubię brać od życia garściami, ale również dużo daję od siebie. Zawsze staram się dobrze wyglądać. Jestem "do rany przyłóż", ale mam też pazur, który pozwala mi kontrolować życie :-) Nie siedzę i nie użalam się nad życiem, wręcz przeciwnie na moich ustach zawsze gości uśmiech i zarażam optymizmem ludzi. Oczywiście jak każdy posiadam także wady. Nikt nie jest ideałem. Zainteresowania: sztuki walki, pływanie, informatyka, skoki spadochronowe, wspinaczka górska, informatyka i dobra muzyka. To może teraz o tym... zapładnianiu... Więc... oferuję moją pomoc przy zapłodnieniu kobiety. Jestem rzeczywistym dawcą, a nie „poszukiwaczem przygód”. Jestem konkretny, pewny siebie a przy tym delikatny i dyskretny. Potrafię wczuć się w sytuację i umiejętnie rozładować emocje - to bardzo ważne. Zdaję sobie sprawę, że podjęcie decyzji o zapłodnieniu przez innego mężczyznę jest bardzo trudne, dlatego na naszym pierwszym spotkaniu omawiamy wszystko (jeśli do takiego dojdzie). Na pewno będziesz chciała spotkać się z wieloma mężczyznami, aby wybrać tego najlepszego. Ale gwarantuję Ci, że po spotkaniu ze mną nie będziesz chciała już żadnych innych… Wybierzesz mnie, ponieważ mam TO coś w sobie, co przyciąga kobiety jak magnes. To Ty wybierasz czy ma być naturalnie, czy może przez inseminację. W obu wypadkach robimy to do skutku, (jeśli jesteś zdrowa i masz płodne dni - to na 99% uda się za pierwszym razem) - mam bardzo silne i obfite nasienie. Trochę o moich dzieciach: Mam troje własnych pięknych i zdrowych dzieci - 2 córki i synka. Moja najstarsza córeczka jest przepiękna i bardzo mądra. Gdzie się z nią nie pojawię, to od razu wzbudza ogromny zachwyt i zainteresowanie. Mało - nawet rodzice innych dziec***atrzą na moje dziecko z zazdrością... Dziewczynka ma ciemną karnację skóry, oczka ciemne jak węgielki i prześliczną buźkę - jest boska, a do tego bardzo grzeczna, ułożona i wszystko już rozumie. Ma 5 lat, a już przewyższa swoich rówieśników (i dzieci o wiele starsze) pod względem intelektualnym. Dzieciątko jest fantastyczne!!! I nie są to puste słowa... Druga młodsza córeczka jest jeszcze mała - 2,5 roku, ale równie piękna, co jej siostra. Wspaniałe dziecko. Najmłodszy syn - 6 miesięcy - cóż chłopak, więc oczko w głowie taty... O takich dzieciach marzą chyba wszyscy rodzice. A ja jestem w stanie takie dziecko Ci „dać” - Wam „dać” Bo dziecko to największy skarb i największe szczęście, – ale również masa wyrzeczeń i obowiązków… Jeśli z jakiś względów nie możesz mieć dzidziusia ze swoim partnerem – a marzycie o własnym dziecku – napiszcie do mnie. Pomogę Wam – wszystko do ustalenia. Po naszym spotkaniu będziesz zachwycona i bardzo zadowolona. Nie mogłaś trafić lepiej.;-) Mówią, że jestem miłą, sympatyczną osobą - więc proszę się nie krępować i pisać ( napisz mi kilka słów o sobie, czy starałaś się już o dzidziusia itp.). Śmiało można również zadzwonić do mnie lub lepiej wysłać wiadomość sms - z prośbą o kontakt (nie zawsze jestem w stanie odebrać telefon w danej chwili). Podsumowując - jeśli przeglądasz setki ogłoszeń i nie wiesz, na kogo się zdecydować - nie musisz już tego robić - nie musisz już szukać więcej, ponieważ mogę zaoferować więcej niż inni... Poznaj mnie, a przekonasz się... i już niebawem będziesz miała własnego zdrowego i ślicznego dzidziusia ;-) Myślę, że napisałem wystarczająco dużo jak na pierwszy raz. Więcej napiszę w mailu, jeśli będziesz zainteresowana. Pozdrawiam i zapraszam;-) Oferta ważne CAŁY CZAS. Warto. Dane kontaktowe: robmax@uk.pl 571254600 Gwarantuję pełną dyskrecję oraz 100% zdrowia i higieny. Mieszkam w Poznaniu, ale często bywam w wielu innych miastach w całym kraju. Tak - wiem, miało być krótko, a wyszło jak zwykle... Max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne same och i ach, jak kobieta będzie chciała spermy to pójdzie do baku gdzie nasienie jest przebadane a nie wierzyć "na gębę" mitomanowi, który chce zamoczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mogę zaoferować więcej niż inni..." xxx kiłę i hiv - to gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha taki zakochany w sobie pacan, że uważa że spema się marnuje :-D uśmiałam się a teraz fakju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto normalny reklamuje się jak rozpłodowy cap, na dodatek swoje dzieci opisuje niczym zwierzęta- medalistów wystaw hodowlanych.... Już nie mówiąc, że "wspaniałość" jego dzieci jest nie jego wyłączną zasługą, ale także jego żony, poza tym to kwestia subiektywna- dla każdego jego dzieci są te najpiękniejsze, najmądrzejsze i najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu nie skusiłabym się na twój materiał genetyczny, bo obawiałabym się poważnych zaburzeń u potomstwa, jakie by wyszło po takim tatuśku... kto normalny daje takie ogłoszenie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sprawy oddaj do adopcji material genetyczny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sie powtórzę: chętnych brak. Musisz kolego znów trzepnąć do umywalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie sniadych facetow bo mi przypominaja cyganow,wole biala rase z niebieskimi oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz wstydu chamie jeden, a zeby cie pokrecilo buhaju rozplodowy, nie jestes godzien traktowania jak człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze, opis mimo samych poytywow nie budzi zaufania. Robisz to bezinteresownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie chyba skusze Max mam na imie Joanna mam 29 lat co prawda mam juz 2 dzieci córkę 4 latka i synka 1 roczek jak dla mnie moje dzieci sa ladne ale skoro twoje sa jeszcze ladniejsze to ja jestem chetna juz nawet na pierwszym spotkaniu mozemy uprawiac sex nawet jesli bedziesz chcial Max mozemy go purawiac u mnie w domu przy moim mezu on nie bedzie mial nic przeciwko temu zreszta mowilam mu ze chce sie bzyknac z kims innym a nie tylko z nim zże chce zobaczyc jak to jest z innym itd to moj maz powiedzial ze nie ma nic przeciwko temu i ze on rowniez sie bzyknie z inna kobietą. Chyba ze bedzie Cie to krepowalo to mozemy tylko we dwójkę. Wiec ja jestem chetna na sex z toba i na to zebys zrobil mi dzidziusia a powiedz czy blizniaki tez umiesz robić aaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!! juz mnie bierzeeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaa ja juz chcę sexu z Toba Max !!!!! Odezwij sie blagam Max powiedz tylko kiedy mozesz w tym tyg mam dni plodne takze mozemy sprobowac a jak mowisz uda sie za pierwszym razem to bede najszczesliwsza kobieta na ziemi. Tylko Max mialabym do Cb prosbe czy zrobimy TO !!! w samochodzie? Wiesz jeszcze tego w samochodzie nie robilam w łóżku juz wiem jak to jest itd a wiesz w samochodzie pierwszy raz no i ciążą gwarantowana. Max blagam Cie odpisz czekam Joanna <3 <3 <3 PS czy nie bedzie miala nic przeciwko temu Twoja zona ze zrobisz mi dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo hetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy z mężem na szczęście dwójkę dzieci lecz gdyby mąż nie mógł zapłodnić mnie skorzystali byśmy z naturalnego dawcy oczywiście w obecności męża i za jego zgodą bo o takich sprawach również rozmawiamy. By nie było nieporozumień czy niesmak męża to radzę przyszłym parą by był mąż zawsze podczas badań ginekologicznych krocza oswoi to męża przed obcą osobą wkraczającą w swerę intymną. Podstawą są badania przyszłego dawcy. Powodzenia bo sztuczne zapładnianie to droga przez mękę. Również pokątna zdrada żony często kończy się odejściem męża. Związek to dwie osoby a nie jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoge pani zajsc w ciaze,ja 36 latek 190/95 postawny zdrowy,ojciec dwojki zdrowych dzieci 9 i 12 lat,wielkopolska.lysychor @ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie ma prawnej możliwości w takiej sytuacji zrzec się ojcostwa, a wszelkie umowy na temat braku odpowiedzialności za dziecko są sprzeczne z prawem i nie ważne. Dlatego przygotuj się na ewentualne alimenty, jeśli masz ochotę zapładniać. Jedynie banki spermy, ale tam prawdopodobieństwo wykorzystania twojej jest maleńkie, bardzo maleńkie, bo dawców sporo, a biorczyń dużo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie jest tak jak piszesz. Ja sam kiedyś uległem takiej propozycji, bo jedna z moich znajomych za wszelką cenę chciała mieć dziecko, ja się na tą propozycję zgodziłem, ale żeby nie było to nie jest tak, że zgodziłbym się u każdej, zgodziłem się tylko dlatego, że sama mi się podobała, no ale ona nie chciała mieć żadnego faceta w swoim życiu. Dzisiaj jej córka ma 5 latek i jak widać dotrzymała obietnicy, nawet się ze mną nie kontaktuje, jedynie co ją widzę to na fb, ale nawet nie piszemy do siebie. Tylko my o tej umówie wiemy, no ja oczywiście zgodnie z tą umową nie mogę powiedzieć, że dziecko jest moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie Panią zapłodnie Wawa i okolice kontakt na rob158@onet.eu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 124

Zapłonie kobiety informacje po telefonie574121003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za darmo by se jeden z drugim chciał użyć? To się tak nie robi. Idziesz u lekarza z kieliszkiem do toalety, a resztą zajmuje się lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×