Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość abstynencik

CZY KTOS WIE GDZIE NAJLEPIEJ KUPIĆ ALKOMAT

Polecane posty

Gość gość
Uważam że super sprawą też są jednorazowe alkotesty. Wiadomo nie każdego stać, aby kupić alkomat, a to jest dobra alternatywa. W Melissie płaciłem mniej niż 10 zł, a alkotest zadziałał, kiedy go testowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenkio
Ja swój kupiłem w sferisie, znajomy mi polecił sprawdzony konkretny model który jest bardzo dokładny J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu85
można się przejść bezpośrednio na komendę też i sie zbadac ;) swoją drogą ja używam alcovisora stąd https://alko-maty.pl/alkomaty.html i jest okej, bardzo dokładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie by było jak bardzo chce się zaszaleć te tańsze alkomaty mają niejednokrotnie zakres od 0 czy 0,1 do niecałych 2 promili , kosztują 20-30 zł , te o lepszym , dokładniejszym wskazaniu 200- 300. I tak najlepiej jednak pójść na policje , a kupić je można praktycznie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czelinka
Super alkomat jest firmy Xblitz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajeczkaFF
a sprawdz w media expert, tam jest duzo takich rzeczy "o ktorych bys nie pomyslal" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renika44
W internecie :) ja mam DA 8100, bardzo dobry alkomat, mogę polecić. W dodatku tani, poniżej 300zł. W internecie to można zamówić alkomat z http://alkomaty-sklep.eu , jak będzie potrzeba kalibracji to można do nich wyslać żeby skalibrowali wysyłkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mauros
@Renika44 miałem ten model, lecz niedawno kupilem AF-35 , też bardzo dobry, moim zdaniem nawet lepszy :) z tego sklepu alkomaty.sklep.eu jak kupuje się to jest bezpłatna kalibracja do alkomatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojmus
Ja z tego sklepu kupowałem alkomat i kalibracja wysyłkowa bardzo szybka :) w jeden dzień to zrobili. AF-35 Premium jeden z lepszych alkomatów, mocna konkurencja dla np. Pro-X5+ , polecam spojrzeć na http://alkomaty-sklep.eu/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobis98
Masz rację, taki sprzęt warto kupować bezpośrednio. Zawsze jest pewność że dostaniesz sprzęt skalibrowany tak jak chcesz, od kogoś kto się na tym zna, a nie jest tylko przepakowywany gdzieś na magazynie. A Alkohity to akurat jedne z lepszych sprzętów. Przynajmniej ich sensory nie zawodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lellkos

Ja jeżdzę na kurierce, więc alkomat to przydatna sprawa. Lepiej sprawdzić i mieć pewność, niż później narzekać. Według mnie lepiej dołożyć i kupić jaki porządny, niż coś co po 1 użyciu nadaje się do śmietnika. Swój zamawiałem alkolab.pl i jestem zadowolony. Spory wybór i spoko ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż swego rodzaju kupił alkomat w sklepie internetowym sferis. Swego czasu mieli dosyć dobry wybór profesjonalnych alkomatów w naprawdę poczciwych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrju

Ja kupowałem alkomat AD-02 z overmax. Bardzo poręczny, szybki czas reakcji, ok 5 s i też nie kosztuje "miliony monet"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja polecam wam zapoznać się z ofertą firmy www.alkolab.pl Mają szeroki wybór alkomatów o różnych cenach. Tam na pewno znajdziecie odpowiedni sprzęt, który będzie spełniał wasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek

Osobiście mogę polecić sklep i serwis alkomatów https://alkopatrol.pl/ . Posiadam alkomat od nich, jest serwisowany na bieżąco i zawsze pokazuje dokładny wynik. Ceny alkomatów są przystępne, dodatkowo kalibracja przez rok za darmo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

W zeszłym roku kupowałem alkohit x8 bezpośrednio w sklepie internetowym producenta, czyli sklep.alkohit.eu Tak chyba najlepiej kupować alkomt. Z drugiej strony duży wybór jest również na allegro,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o taki już w pełni profesjonalny sprzęt to mój mąż kupował sobie do zakładu taki alkotest od sprzet-poz model 3820 DRAGER i jest bardzo zadowolony. Wysoka czułość, sprawdza się w każdej temperaturze. Do tego jest prosty w użyciu i funkcjonalny, bo niewielkich rozmiarów i można go zabrać ze sobą wszędzie, nie zajmuje dużo miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×