Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do osób które chodzą po górach

Polecane posty

Gość gość

W tym roku zaczęłam chodzić po Tatrach i spotkała mnie dziwna sytuacja. Byłam na przełęczy Krzyżne było tam jeszcze dwóch młodych chłopaków i po paru minutach doszła jeszcze kobieta w wieku około 20-25 lat, była bardzo spocona bo był to bardzo upalny dzień no i wtedy się zaczęło, odwróciła się tyłem do tych chłopaków była może z 5 metrów od nich a do mnie stała przodem zdjęła mokry podkoszulek a potem stanik, wyciągnęła suchy z plecaka i ubrała. Teraz nie wiem czy to normalne w górach czy może jestem zacofana. Chciałabym wiedzieć jak jest też w schroniskach czy zdarzają się takie nagie sytuacje, przecież są tam kilku osobowe pokoje i pewnie grupowe prysznice. Chciałabym w przyszłym roku nocować w schronisku ale nie wyobrażam sobie chodzić w samej bieliznie po pokoju pełnych obcych kobiet a nie mówiąc o facetach, albo nago pod grupowym prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba se jaja robisz. Po co go przebierala jak za 15 minut pewnie znow mokra byla jak szczur. A w schroniskach watpie zeby byly wspolne prysznice, takie sa w zakladach karnych. I nikt nie kaze ci lazic w samym staniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiscie nie widziałam takiej sytuacji, ale my jako naród jestesmy podobno b pruderyjni, moze ona była z innego kraju? Np. obecnie sa przy basenach sauny, w ktorych nawet trzeba byc bez ubrania, i sie siedzi z innymi ludzmi. Kiedys mnie na basenie obrzydziło, jak kiedy wchodzilismy do szatni, jednoczesnie przebierały sie stare baby, co miały przedtem jakas gimnastyke korekcyjna, i szły z prysznica gołe sie ubierac, myslałam, ze sie porzygam, takie gołe 60 tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzisz swoją starą matkę to też rzygasz głupia szmato? A co do tej sytuacji w górach to przesada, nie wiem po co sciagala stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy rzygam, bo na szczescie ona mi nie funduje widoku siebie nago... :p jak bede w tym wieku nie zamierzam paradowac nago przy ludziach, a szmata to jestes ty akoro tak ludzi nazywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i moja żona chodzimy dużo po Tatrach więc mogę coś na ten temat powiedzieć tym bardziej że nas spotkała bardzo podobna sytuacja. Będąc również na przełęczy, Bystra Ławka w Tatrach Słowackich była tam jeszcze jedna para wiek około 35 lat . Kobieta odeszła trochę dalej stanęła przy pionowej skalnej ścianie tyłem do nas, partner ją trochę jeszcze zastawił a ona zdjęła bluzkę i pod nią już nic nie miała potem ubrała tylko polara. Zrobiła to bardziej dyskretnie bo pokazała nam tylko gołe plecy. Jak dobrze się przyjrzycie to można zauważyć że bardzo dużo kobiet chodzi po górach bez stanika, nawet takie z dużym biustem. Raz namówiłem ta to moją żonę i powiedziała że to koszmar cały dzień bez stanika na szlaku. W bardzo upalne dni chodzą też bez bluzek w samych stanikach. Schodząc z Krywania, do góry szła młoda dziewczyna około 20 lat w samym dwu częściowym stroju kąpielowym. Tak więc sytuacja która przydarzyła się autorce tego tematu to nic takiego nadzwyczajnego, a jeśli chodzi o schroniska to nie wiem co się tam dzieje bo mieszkamy blisko Tatr i robimy sobie tylko takie jedno dniowe wypady. Żona raz na forum erotycznym znalazła temat seks w tatrach to dopiero można się dowiedzieć jakie ludzie świństwa w górach robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
dużo chodzę po górach (chociaż bardziej - chodziłam) i często zdarza się, że na szczycie czy przełeczy ludzie przebierają się w suche ubrania (schodząc pocimy się mniej lub wcale) i to ma sens jak to robią (mniej lub bardziej dyskretnie) to juz inna sprawa w schroniskach nie ma pryszniców zbiorowych, tym bardziej koedukacyjnych, więc nie ma problemu w pokojach/salach można spotkać osoby chodzące w samej bieliźnie (koszulka i getry/kalesony) ale raczej sporadycznie w niektórych schroniskach sa małe pokoiki, np. dwójki, jak sie tak bardzo ludzi krępujesz, wybierz taki pokój i problem masz z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różni ludzie chodzą po górach. Czy była rzeczywiście taka sytuacja nie wiem byc może. Jeśli już to są kobiety które nie wstydzą się swojego ciała. Przecież nic złego nie robiła jedynie się przebrała. Też dużo chodziłem kiedyś po Tatrach Teraz trochę mniej. I też zawsze miałem koszulkę bądź 2 do przebrania w plecaku. Witaj Ewa miło mi poznac miłośniczkę Polskich Tatr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa333333 a chodziłaś bez stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa333333 chodziłaś bez stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jarku, jestem miłośniczką wszelkich gór, ale Tatr w szczególności chociaż w sumie wolę stronę słowacką ze względu na brak tłumów, których nie znoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widziałem w drodze do Morskiego Oka jak jakiś gazda bił konia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też lubię chodzic po Tatrach Zazwyczaj chodziłem z Polskiej strony. Na Słowackiej stronie byłem może z 4 lub 5 razy. A skąd jesteś jeśli to nie tajemnica. Ja mieszkam w okolicach Będzina na Śląsku. Kusza to twój nick na G,G??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz idąc nad Morskie Oko minełam się z kobietą w białych cienkich spodenkach która była kompletnie przemoczona bo wcześniej lało jak scebra. Chyba była bez majtek bo było jej widać czarny trójkąt no wiecie o co chodzi. Potem odwróciłam się i widać jej było cały goły przemoczony tyłek. Ja w takiej sytuacji spaliłabym się ze wstydu a ona spokoina i uśmiechnięta zchodziła w dół. Nigdy nie chodziłam po górach bez bielizny bo to niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to że dużo kobiet chodzi po górach bez stanika to prawda bo też to zauwarzyłam. Nie wiem dleczego przeciesz to takie niewygodne. Pewnie też bez majtek jak w tym przypadku. Pieniądze i seks chyba teraz to jest najważniejsze na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma chodzenie bez bielizny do pieniędzy i seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co. Dużo. Chodzisz bez bielizny to zaoszczędzisz pieniędzy, nie trzeba kupować, prać czyli prąd i proszek, same oszczędności. A seks to wiadomo bez bielizny to łatwiejszy dostęp, bardziej nas to podnieca, robimy to częściej i w różnych miejscach, czyli seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy byłam na szlaku bez stanika gdy jest gorąco zakładam koszulę flanelową.Kilka razy gdy szliśmy z mężem na pustym szlaku szłam topless.W górach Sowich szłam bez bluzki tylko paski od plecaka zasłaniał mi sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zamienie morze na góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę po Tatrach i potwierdzam że dużo kobiet chodzi tam bez staników bo to widać jak im podskakują i sutki sterczą. Nie wiem dlaczego tak robią bo jestem facetem. Może się kobiety wypowiecie dlaczego chodzicie bez stanika co wam to daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz spałam w 4 osobowym pokoju w Pieciu Stawach z 2 innymi obcymi dziewczynami i było spoko. Wszystkie spałyśmy w podkoszulkach i majtkach takich pełnych zwykłych tylko wcześnie rano bardzo dyskretnie doszłam na szczyt. No wiecie co mam na myśli. Ale bez stanika to nie chodzę bo mam D i jest to niewygodne. Fajny tamat i zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie wiemy co masz na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo często chodzę bez stanika i podczas wycieczek po górach czuję się mniej skrępowana.Osoby na szlaku się mijają pozdrawiają się i idą dalej nie ma tych wrednych spojrzeń i dziwnych komentarzy.Na szlakach gdzie jest mało osób dałam się namówić mężowi do pozowania nago do zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze noszę bieliznę sportową, mam małe piersi ale nikt nie musi przez podkoszulek moich cycków oglądać. Często nocuję w schroniskach, zawsze są kabiny prysznicowe i nikt nikomu dupą nie świeci. Ja wchodzę pod prysznic, zdejmuję ubrania i przerzucam. Za granicą ludzie są mniej skrępowani i tam już zupełnie inaczej to wygląda. Tam to się na mnie dziwnie patrzyli gdy wchodziłam ubrana pod prysznic :D Trafiła mi się tez baba co zmieniała gacie na sali, bo bylo zgaszone światło... Sory ale ja i tak widziałam jej dupsko , nie miła pobudka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góry są super zwłaszcza Tatry, chodzę często po nich i latem często na dużych wysokościach jak jest mało ludzi to ściągam podkoszulek i idę w samym staniku. To wszystko co tu piszecie w tym temacie to w górach normalka. A jeśli chodzi o chodzenie bez stanika to też zdarzyło mi się kilka razy, jest to trochę niewygodne przy moim rozmiarze no ale robiłam to dla mojego lubego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodzę po Tatrach bez majtek i stanika. Normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również uwielbiam chodzić po górach ,ale podziwiam widoki ,przyrodę , całkowicie nie zwracam uwagi co ludzie robią albo co mają założone.Ludzie na litość , więcej tolerancji i luzu ,skoncentrujcie się na cudownych krajobrazach a nie na cyckach . Czy wam te cycki przysłaniają panoramę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie długo majówka, ale będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×