Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mieszkanie 40m2 a kosmiczne rachunki za prąd

Polecane posty

Gość gość
Kuchnia elektryczna, czy zmywarka ma się nijak do ogrzewania na prąd, gdzie prze więcej niż pół roku trzeba ogrzewać, bądź dogrzewać. O ile ludzie często mają sprzęt na prąd, o tyle każdy broni się przed takim ogrzewanie, bo to najdroższy rodzaj ogrzewania. Blok ocieplony, czy nie w czasie mrozów wymaga dużo energii do ogrzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE TO NIE WINA AUTORKI :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No owszem że nie jej wina ale takie są ceny mieszań które ogrzewa się prądem. Czasem lepiej więcej płaci za czynsz gdzie ogrzewanie jest z centrali. Wynajmując mieszkanie dobrze jest zapoznac się jakie jest ogrzewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
place za czynsz 1000 zł i w czynszu mam wode i smieci to nie wiem czy tak tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakieś prowo gówniarza chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymarzone mieszkanie 40 m2 .Jaja sobie robicie ? :classic_cool: To powierzchnia JEDNEGO pokoju :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej , chyba sobie jaja robisz, taki metraż w jednym pokoju .Toż już nie pokój ale mała sala balowa. Ech... co ci ludzie już nie wymyślą , w głowach się im całkiem poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gość przegiął, że 1 pokój 40m2 ale no malutkie mieszkanie to jest. Ja mam teraz 37m2 i bynajmniej nie uważam by to jakieś super hiper wymarzone :P ale płacimy w sumie 1150 miesiecznie ze wszystkim także no pod tym kątem odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja88z
najlepiej jak sprawdzisz umowe i sprobujesz przeniesc sie do innego dystrybutora. to prosty i skuteczny sposob na oszczednosc bez ograniczania zyzucia pradu itp jak przenioslam sie do axpo to rachunki za prad spadly od razu. polecam zdecydowanie ich bo maja najlepsza oferte na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaratw
mialam podobny problem. udalo mi sie zwalczyc wysokie rachunki za prad poprzez zmiane dostawcy. przeszlam do Axpo :) polecam - najlepsza oferta w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×