Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Daria92

Luźna pochwa :(

Polecane posty

Daria 92 może zastosujcie taką pozycję w której wejście do pochwy jest trudniejszy. Np Ty leżysz na brzuszku z wartymi nogami. A twój partner siedzi na twoich podudziach i cię penetruje. W tej pozycji wejście do pochwy jest ciasne i sprawia dużą przyjemnśc dla obojga kochanków.

Gość gość
Daria pisze że alkohol :) to może po imprezie bzyknęło cię stado murzynów? A na serio to poprostu taką masz. Wièc dupa blada z orgazmu, fisting tylko zistaje..jak on jyż tam palce pcha to zaraz i dłoń wsadzi potem nogę a potem głowę i pobijesz rekord wielkości cipki

Gość gość
A mi się wydaje, że cudów nie ma, sama się nie rozjechala, jak zawsze było dobrze. Dorabiasz facetowi rogi, a teraz próbujesz to jakoś przed nim tłumaczyć. Nie pierwszy taki przypadek, niestety nie ostatni :-S.

Gość gość
Jeśli pojawia się problem z "czuciem siebie", to zawsze można zastosować jakieś wspomagacze ;) Ja korzystałam z takich ze strony PokójRozkoszy i doznania były naprawdę niebo lepsze niż normalnie ;) Warto po nie sięgnąć nawet osobom zadowolonym ze swojego życia seksualnego ;) To nie jest temat tabu, nie widzę powodów do wstydu ;)

Gość gość
jak wchodzi penis i 3 palce to my że 2 penisy wejdą bez problemu i wtedy ciasna będzie

W trakcie ciąży albo też po niej nie dziwota, że zaczynają się pojawiać problemy z moczem albo też z luźną pochwą. Leczenie nietrzymania moczu to coraz częstszy problem jeśli chodzi o kobietki po porodzie, szczególnie u tych które nie miały cesarskiego cięcia. Jestem zdania, że ginekologia estetyczna jest potrzebną częścią medycyny estetycznej a już na pewno dla kobiet. http://www.beauty.com.pl/pl/ginekologia-estetyczna

Gość gość
Co jest dziwne? Moja też tak miała cały czas było ok raptem luźno się zrobiło i to było dziwne?do czasu jak doszło do mnie że d**y dawała brudasom w uk tyle mam do powiedzenia w tym temacie.

Gość gość
Dziwne. U mnie oo 2 porodach sie rozciagnela ale to normalne. Ja uzywam zatyczki analnej. Wkladam ja w odbyt i objetosc pochwy wtedy jest mnjejsza. Wypelniony odbyt naciska na scianki pochwy. A do tego doznania podzas seksu z takim korkiem w odbycie sa duzo ciekawsze. Wiec teraz to juz standart. Nie ma seksu bez korka w pupie.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować