Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

eh pięknie opisałaś Paryż, aż sama się rozmarzyłam :) może mnie kiedyś ktoś weźmie na romantyczny wypad ;) a jak nie to sama siebie wezmę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze względu na brak towarzystwa :( Znowu ta czekolada ;) Paryż jest uroczy niezależnie od płci towarzystwa ;) , ale dla mnie romantyczny wypad też byłby super :-) Cieszę się, że Cię nie zniechęciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i zapomniałam dodać, że ciastka w niektórych cukierniach francuskich to małe dzieła sztuki. Pewnie nie umywają się do tortu czekoladowego, ale zachwycają formą i kolorami :) no i smakiem oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm deserki, ciasteczka, ciasta :D nie rób smaka na noc :p już jestem po ćwiczeniach i nic już dziś nie jem :P tym bardziej, że jutro planuję mini obżarstwo :P ale oksymoron haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Dzień dobry :-) wyjątkowo jestem wcześniej w domu, a tu cisza. Pewnie wszystkich zasypało. Theflea jak tam impreza? Smakowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) U mnie jeszcze nie sypie, ale jest strasznie zimno:/ Miłego wieczorku :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pełna optymizmu, bo w pogodzie zapowiedzieli, że to był dopiero pierwszy śnieg, a zima zaczyna się dopiero od trzeciego :-) . Jutro ma być lepiej. Huraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam nadzieję, że będzie jeszcze trochę ciepło, bo powiem szczerze, że bardzo lubię jesień jak jest słonecznie i wtedy jest taka piękna Polska złota jesień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdus w przyszłą sobotę wróżyli 19 stopni ;) Jak tylko wyjdzie słońce to będzie super. Trzeba coś zaplanować, żeby wykorzystać te ostatnie podrygi lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Magda 2 faktycznie 19 stopni zapowiadali :D ale akurat nie u mnie :P U mnie za to dziś deszcz ze śniegiem, ale nie przeszkodziło mi to w spacerze po pracy. Impreza udana i jedzenie smakowało, a tort był taaaaaki pyszny... jak sobie o nim pomyślę, to ślinianki zaczynają wzmożoną produkcję :P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ostatecznie wróżba im się nie sprawdzi to możemy podkręcić kaloryfery na maxa i też będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie tak będzie trzeba zrobić:) do tego jakąś dobrą herbatkę rozgrzewającą i będzie ciepełko, plus fajną książkę i będzie miło:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do herbatki jakaś konfiturka, albo naleweczka ;) Czy ktoś się tutaj kiedyś nie chwalił, że robi nalewki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie Magda jakąś dobrą naleweczkę by się wypiło:-) Moja przyjaciółka robi pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość un dia nuevo
Co tam? Jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Oj jak miło :) To ja powinnam zapytać: Co tam? Jak tam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość un dia nuevo
A tam miasto, góry. Znakomicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Ej ;) no, nie bądź taki. Ja tu czekam i tęsknię, a Ty tylko tyle? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość un dia nuevo
Lo siento. Czyli sorki. Dopiero wróciłem z pracy. Więc więcej jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×