Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje małżeństwo się sypie.

Polecane posty

Gość gość

Moje małżeństwo się powoli sypie. Mój mąż pisał z koleżanką, chciał się z nią spotkać, ale zrezygnował. Od tego momentu wszystko zaczęło się sypać. Zdąży mu się spać do 3 w nocy z naszym rocznym synem, twierdzi, że był zmęczony i zasnął, coraz ciężej nam się ze sobą rozmawia. A jeszcze wpadliśmy i jestem w ciąży, nic nie czuje do tego dziecka. Kompletnie nic. Nie kłócimy się, ale nie ma tego czegoś co kiedyś. Juz nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który tydzień ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 tydzień ciąży. Lekarz stwierdził, że na 40% dziewczynka, a we mnie kompletny brak emocji. Być może dlatego, że nie do końca ufam, bo u syna płeć poznałam w 17 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość przyjdzie przy zobaczeniu dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykra sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 tydz. a ty pleć znasz, coś ściemniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100% nie znam. Tak twierdzi lekarz. Chociaż też uważam, że to za wcześnie na stwierdzenie płci dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 40% dziewczynka, to chyba oznacza, że urodzi się chłopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta podbiła Jackowskiego,robisz mu konkurencje ;-) dns jakaś ty mądra i w dodatku jasnowidz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie tez tak mialam! Wpadlam z facetem po 9 miesiacach znajomosci, ryczalam jak cholera bo na pewno bym z nim nie byla gdyby nie ciaza. To byla zabawa ktora tak sie skonczyla do bani....ale to bylo wtedy. Jakos sie dogadalismy i jest swietnie! Wspolnie czekamy na dzidziusia ktory pojawi sie w przyszlym miesiacu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam podobnie ale już jest dobrze. Też była koleżanka tez tylko pisali nie wiem czy się spotkali mąz twierdzi że nie... ale ja nakręcałam się tym że za bardzo chciałam mu wybaczyć im bardziej chciałam tym było gorzej. Zaszłam w ciążę nie planowaną też ale swiadomą i nasz związek wręcz rozkwita. mam obawy tez na 100% mu nie ufam ale odpuściłam tą chęć wybaczenia po prostu wybaczenie musi przyjść samo. ja jestem w 24 tyg ciazy. nie kaz dziecka za wasze błędy i to że ty nie potrafisz dogadać sie z facetem poprostu problemy cie przytłaczają i dlatego cie ciaza nie cieszy. swoja droga masz odwaznego lekarza który w 12 tyg ciazy orzeka płeć ... u mnie w 3d/4d lekarz w 19 tyg miał spory dystans co do płci dopiero od tygodnia wiem na 100% i lekarz sam powiedzial ze jesli nie urodzi sie dziewczynka która teraz widzi to zje własny dyplom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inaczej czułam się kiedy byłam w pierwszej ciąży, cieszyłam się ba oboje się cieszylismy. A teraz ? Przy synku lekarz równo w 15 tygodniu powiedział, że na 70 % chłopak, ale na 99% powiedział w 17 tygodniu. Być może dlatego, że synek był dobrze ułożony do badania, teraz dziecko niby też. Nie chce karać dziecka za nasze błędy, ale co ja mogę. Ryczec mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompromisy kompromisy . Śpi u syna może dalas mu odczuć ze nie chcesz tego naprawiac ? Żeby cos naprawić trzeba chęci z on stron. Ale czasem bywa tak ze oboje dumni i żaden pierwszego kroku nie zrobi . Trzeba sie przełamać zrobienie pierwszego kroku nie oznacza bycia slabym lecz silnym. Postaw sie w sytuacji męża może myśli ze juz mu nie wybaczysz i sie zdystansowal ? A zreszta nie lepiej wam porozmawiać o was ? Problemy rozwiązuje sie rozmowa a nie cichymi dniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* obu . U moich znajomych doszlo do zdrady ze strony męża . Ulozylo sie miedzy nimi i jest dobrze teraz :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jestem dla niego teraz trochę nie miła, ale ja naprawdę próbowałam - romantyczna kolacja, wyjście do kina. Ale my oboje się w tym wszystkim placzaczemy. Mąż uważa że nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ciąża mnie dobija. Ciągle źle się czuje, denerwuje mnie wszystko, nie mam nawet siły wstać do chorego dziecka w nocy. Mam wolne w pracy. Dzisiaj moja mama przyszła zająć się małym, a ja spałam do godziny 16. A do małego dzisiaj nie wstawalam, bo mąż spal z nim całą noc. Nie wiem co się ze mną dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdzalas hormony tarczycy? Ja tez tak zle sie czuje i w pierwszym badaniu wyszly podwyzszone. Jestem w 13 tc. Mnie tez lekarz juz podal plec dziecka ale kazal sie nie nastawiac , potwierd******olejnym badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płeć poznałam w 13tc i to w przychodni na wizycie w ramach NFZ. wyszedł chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłam tych badań chyba. Jestem kompletnie rozbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasia94
Mówisz, że chciał się umówić z koleżanką ale zrezygnował? No i dobrze bo to oznacza, że chciał Ci dać ostrzeżenie. Gdyby nie chciał żebyś się o tym dowiedziała, że z nią pisał to by się tak ukrywał, że byś o tym nie wiedziała. Chciał wzbudzić w Tobie zazdrość. Musisz mu pokazać, że go kochasz i Ci na nim zależy. I wytłumacz mu, że źle się czujesz w związku z nieplanowaną ciążą i on też musi Cię w tym wspierać. Dogadacie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jakie ja mu dałam powody do tego pisania z koleżanką? Wtedy nawet nie wiedziałam, że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyslalas co on czuje i czul ? Może dalas mu odczuć ze nie jest ci potrzebny czul sie niedoceniony,nie kochany, a natrafila sie lala ktora go wysluchala i tyle. Porozmawiaj z nim szczerze , o jego I twoich odczuciach wiadomo ze zle zrobil ale cos to spowodowac musialo. Nikt ci Tu zwiazku nie naprawi . Sama musisz zrobic pierwszy krok jesli kochasz Meza I zalezy ci na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×