Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szefowa urzadza swoje wesele w domu weselnym

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Moja a w zasadzie nasza szefowa 24.10.2015 bierze slub i urzadza w domu weselnym ktorego jest włascicielka - szefowa swoje wesele . Z jednej strony to moze fajnie bynajmniej dla niej nie musi płacic za osoby za jedzenie za noclegi dla swoich gosci moze zaprosci kogo tylko chce i ile chce. Tylko dla nas jako pracownikow nie jest to komfortowa sytuacja nie wiemy jak sie zachowac jak to wszystko traktowac itp. Wiadomo mamy kilka wesel w jednym miesiacu itp ale kiedy szefowa bedzie miała swoje wesele nie bedziemy wiedzieli jak sie zachowac z jednej strony to jest szefowa a z drugiej to bedzie Pani Młoda i teraz jak sie do niej zwracac na tym weselu np jesli bedziemy chciały o cos zapytac to czy zwracac sie do niej na tym weselu "szefowa" czy" pani młoda ". Oczywiscie z szefowa nie rozmawiałysmy jeszcze o tym nie wiemy za bardzo jak do tego podejsc to jest zbyt delikatna bynajmniej dla pracownikow domu weselnego sprawa. Co wy byscie zrobili na naszym miejscu co o tym wszystkim myslesc jak do tego podejsc pomóżcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele jak wesele, robota jak robota . Normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie możecie po prostu proszę Pani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie pytanie autorko, mówicie po prostu "proszę pani" Nie mam pojęcia nad czym wy się tak zastanawiacie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bym miał wolne w tym dniu i przyszedł jako gość, to traktowałbym ją z szacunkiem, ale jako jej "znajomy", zaproszony na wesele, a jak bym miał wtedy pracować normalnie, to pełna profeska, dzień jak co dzień w pracy...faktycznie to nie jest taki łatwy temat dla Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo czesc z pracownikow bedzie musial byc w tym dniu w pracy to normalne w nas jest tak ze jak ktos z pracownikow jest w pracy pidczas wesela to dzien popraein juz ma wolne a ci ktorzy mieli wesele wolne to przychodza na poprawiny. Ja nie wiem jaki akurat mi dzirn przypadnie czy wesele cxy popraeiny ale i tak to jest dla nas jako pracownikiw trosxke krepujaca dytuscja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mowila normalnie poprostu Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo szefowa ze tak powirm jest krolowa czy bedzie miala wesele czy nie tylko my jako jej pracownicy nie bedziemy sie czuli komforowa obslugiwac wesele szefowej nie to ze mowie ze szefowa jest zla czy cos e tym stylu jest najlepsza szefowa pod sloncem itp tylko nie codziennie obsluguje sie wesele szefowej. Poradzcie co my mamy zrobic w tej sytuacji jak sie zachowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniscie sie zachowywac jak na normalnym weselu,wesele to wesele nie ma znaczenia czyje,szefowej czy syna szefowej.Tylko nie kradnijcie wodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze macie racje wesele to wesele tylko z jrdnej strony to nie jest takie proste a z drugiej...... hmmmm zibaczymy jak to wyjdzie w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak wymyślać absurdalne problemy, skoro jesteście profesjonalistami, to tak będziecie się zachowywac, a do Panny Młodej podczas wesela nie mówicie chyba "Panno/Pani Młoda", tylko "proszę pani"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie latwiej jest mowic tym ktorzy nie sa na naszym miejscu i nie beda obslugiwac wesela wlasnej szefowej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stwarzasz durny problem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie szefowa to jest szefowa i trzeba jej sie podporzadkowac. Nasz personel bedzie sie starał najlepiej jak tylko potrafi nawet znacznie lepiej niz podczas innych wesel zyby tulko szefowa była z nas zadowolona podczas swojego wesela oraz jej goście weselni i moze po swoim weselu da man podeyzke za wspaniala imprwze zorgsnizowzna weselna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie wiem jak to bedzie pierwszy raz urzadzamy szefowej wesele wiec zobaczymy jak to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo szwfowa urzadza to wesele za darmo jedzenie wszystkie atrakcje weselne bedzie mieć za darmo oraz limuzyne goscie rowniez beda spac za darmo w pokijach szefowej przyszli teście również za darno beda spiewac na slubie bo sa takim jakby chorkiem takze praktycznie rzecz biorac szefowa bedzie miec csla impreze za darmo za duzo sie nie wykosztyje z wyjatkiem sukni bukietu wodki winietek ksiegi gosci i mszy w kosciele atakze zespolem muzycznym kamerzysta i fotogram a cala reszte będzie miala za darmo ja tez bym chciala miec takue wesele za darmo u siebie w swojej firmie. A Wy jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozecie mowic "pani Krysiu" czy tam inna Zosiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mamy mowic Pani Joanno czy pani Asiu bo tak ma na imie szefowa. Dzieki dziewczyny bede wam zdawała relacje az do dnia wesela szefowej jestem ciekawa jak to wyjdzie. PS wczoraj mielismy 2 wesela i dzisiajamy 2 wesela a w środę sylwestra szefowa niezla kase trzepie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gó//wno wam do tego, że będzie miała za darmo. Jej własność, to chyba wiadomo, że sama sobie płaciła nie będzie. Jesteś taka tępa dzida, że az trudno w to uwierzyć, że można byc tal głupim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szefowa czyli Panna Młoda
Jestem właścicielką domu weselnego i dziwnym trafem biorę ślub 25 października przyszłego roku. Miło mi, że się tutaj dowiedziałam jaki mam personel - że ich du**p**ska swędzą ile to zaoszczędzę na WŁASNYM ślubie. Ile to kasy natrzepię na zabawie sylwestrowej organizowanej we WŁASNYM domu weselnym. No, no, chyba skończą się wynagrodzenia płatne w terminie, jak wam tak źle i niedobrze u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paniusiu nasza szefowa bierze ślub 24 października 2015 roku i to jest sobota a a ten termin co pani podała to jest niestety niedziela i prosze sie tutaj nie podawac za nasza szefowa bo to co tutaj pani wypisuje to my akurat nie uwierzymy ze nam pani tutaj pensje ucina i jaki ma personel na tego tupu podpuche nas niestety nie nabierzecie A jesli to prosze powiedziec jak sie nazywa nasza szefowa i ile ma lat bo dopuki tutaj ktos sie bedzie podawal za nasza szefowa to my akurat nue uwierzymy PANNO MLODA 2015 DOM WESELNY czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szefowa czyli Panna Młoda
W zasadzie cały dzień myślałam nad tym wpisem. Doszłam do wniosku, że czas całkowicie wymienić załogę. Dziękuję za ten wpis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paniusiu nasza szefowa bierze ślub 24 października 2015 roku i to jest sobota a a ten termin co pani podała to jest niestety niedziela i prosze sie tutaj nie podawac za nasza szefowa bo to co tutaj pani wypisuje to my akurat nie ouwierzymy ze nam pani tutaj pensje ucina i jaki ma personel na tego typu podpuche nas niestety nie nabierzecie A jesli to prosze powiedziec jak sie nazywa nasza szefowa i ile ma lat bo dopuki tutaj ktos sie bedzie podawal za nasza szefowa to my akurat nie uwierzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szefowa czyli panba mloda ty sie tutaj nie podsxywaj za nasza szwfowa bo akurat nikt ci tutaj w to nie uwierzy nie wiesz jak sie nazywa ile malat i z jakuej jest miesjcowosci wiec daruj sobie te swoje wywody nas akurat nie przestrasxysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepalcowałam oczywiście. Do zobaczenia we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym z kad wiesz czy szefowa nam placi w terminie moze czasami nie a moze tak z kad wiesz kto u niej pracuje. A skoro uwarzasz sie za nasza szwfowa to powiedz sprawdximy Jak sie nazywa nasza szwfowa Ile ma lat Czy w tym miesiacu byly u nas jakies wesela I sprawdzimy czy faktycznie jestes nasza szefowa oszustko jedna podszywajaca sie pod nasza szwfowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paniusiu nasza szefowa bierze ślub 24 października 2015 roku i to jest sobota a a ten termin co pani podała to jest niestety niedziela i prosze sie tutaj nie podawac za nasza szefowa bo to co tutaj pani wypisuje to my akurat nie ouwierzymy ze nam pani tutaj pensje ucina i jaki ma personel na tego tupu podpuche nas niestety nie nabierzecie A jesli to prosze powiedziec jak sie nazywa nasza szefowa i ile ma lat bo dopuki tutaj ktos sie bedzie podawal za nasza szefowa to my akurat nue uwierzymy PANNO MLODA 2015 DOM WESELNY czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź do szefowej
masz racje dziewczyno, zrób porządek z personelem, im się w głowach poprzewracało z tej dobroci, skandal, żeby ci ktoś wyliczał ile zarobiłaś na imprezie, popieram żeby wymienić te miernoty na takie co się będą starać, a nie obgadywać, wesołych świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, ze ten wpis otworzył waszej szefowej oczy. Ja zapieprzam cały rok i jestem lojalna w stosunku do kierownictwa i dlatego nigdy tego nie załowałam. A twojej szefowej sie nie dziwie, ze się wkurzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×