Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdejmujecie pierścionki do mycia rąk?

Polecane posty

Gość gość
nie, zdejmujemy ręce do mycia pierścionków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzisiaj minęło już sześć lat. Nigdy jeszcze nie opowiadałem tej historii. Moi koledzy cieszyli się bardzo z mego powrotu. Byłem smutny, lecz mówiłem im: - To zmęczenie... Teraz trochę się pocieszyłem. To znaczy... jeszcze niezupełnie. Lecz wiem na pewno, że wrócił na swoją planetę, ponieważ o wschodzie słońca nie znalazłem jego ciałka. Nie było ciężkie to ciało... I bardzo lubię słuchać nocą gwiazd. To tak jakby pięćset milionów dzwoneczków... Ale zdarzyła się rzecz dziwna... Zapomniałem dorobić rzemień do kagańca, który narysowałem Małemu Księciu. Nie będzie mógł go nałożyć barankowi. Pytam nieraz siebie, co dzieje się na jego planecie? Możliwe, że baranek zjadł różę... Czasem mówię sobie, że na pewno nic się nie stało. Mały Książę przykrywa różę na noc szklanym kloszem i dobrze strzeże baranka... Wtedy jestem szczęśliwy. I wszystkie gwiazdy śmieją się pogodnie. A czasem mówię sobie: "Od czasu do czasu zapomina się o obowiązkach - i to już wystarczy. Zapomniał wieczorem zakryć różę szklanym kloszem albo baranek cicho wyszedł ze skrzyni w nocy..." I wtedy gwiazdy toną we łzach... Tu kryje się wielka tajemnica. Dla was, którzy jak ja kochacie Małego Księcia, nie ma w świecie poważniejszego zagadnienia niż to, czy gdzieś - nie wiadomo gdzie - baranek, którego nie znacie, zjadł różę czy nie... Popatrzcie w niebo. Zapytajcie: "Czy baranek zjadł różę? Tak czy nie?" I zobaczycie, jak cały świat zmieni się dla was. A żaden dorosły nie zrozumie nigdy, jak wielkie to ma znaczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdejmowałam i zawsze zostawiałam na umywalce. Dlatego przestałam nosić, oprócz obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boję się, że od niezdejmowania się zniszczą od wody i mydła, a z kolei jak zdejmę to zgubię ech, te problemy życiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdejmuje, zgubilabym pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdejmuje ale czasem :) Jubiler u którego kupowaliśmy obrączki zapewnił nam dożywotnią gwarancję na szlifowanie bez ubytku złota, tutaj zamawialiśmy http://www.jubiler-zietek.pl/, więc w sumie aż tak nie muszę się pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie zdejmowałam do mycia rąk, może zależy jakie to pierścionki, dla złota nic nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bo mydło mi włazi pod pierścionek i trudno je stamtąd wyjąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, bo używam mydła w płynie. Kiedyś zdejmowałam, ale jak zostawiłam w pracy na umywalce to się oduczyłam. Takiej paniki w życiu nie przeżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×