Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pożyczka na stronie vivus Jakie dokumenty

Polecane posty

Gość gość

Potrzebna mi pożyczka, chciałam skorzystać z tej na stornie vivus, ale nie wiem jakie dokumenty są tam potrzebne. Czy ktoś brał i powie jakie dokumenty w vivus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku, na pewno dowód osobisty będzie potrzebny, za pomoc podziękujesz mi w naturze kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki vivus to świetny wybór. Korzystałem z tej pożyczki. Ja wysyłałem wniosek przez internet i już w kilka minut miałem pieniądze na koncie. Ale w takich pożyczkach to właśnie chyba dowód tylko potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omg czy wy na serio nie macie tych kilkuset złotych, tylko musicie brac pseudopożyczki w tego typu firmach? tak was poratuje te kilka stówek? i niby z czego to oddacie z wielkimi odsetkami, skoro nie macie dosłownie 300 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cie obchodzi co robia inni durny człowieku?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durni to sa Ci ludzie bo daja sie naciagac!! Nie rozumieją tego nawet bo sa za glupi. Tak naprawde myslący ludzie powinni tym glupim pomagac bo sami wpakowuja sie w szambo. Nie potrafia pojac pewnych rzeczy i nie pojmą,ze kopią pod sobą dołek. Zazwyczaj tacy mają dochod max 1500 zl wiec na pewno nadszarpnie to ich miesieczny budzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz potrzebować tylko dowód osobisty - jak będziesz wysyłać przelew rejestracyjny, pamiętaj żeby poszedł z Twojego konta (jeśli to Ty ubiegasz się o pożyczkę). Pierwsza jest za darmo - jeśli spłacisz ją w terminie to oddajesz tyle, ile pożyczyłaś. więcej info na http://www.wybierarka.pl/pozyczka-przez-internet warto poczytać i wiedzieć więcej - szybkie pożyczki to nie taki łatwy produkt, lepiej mieć świadomość tego, co się kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę Profi Credit. Tam szybko rozpatrują wnioski. Szybko dostałam pieniądze na konto. Cała procedura bez zarzutu i nie żałuje że u nich brałam. Polecam tę firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania878
ja też składałam pożyczkę w vivus za pośrednictwem Kamiwet. Mi kosztowo przy drugiej pożyczce wyszło taniej niż w innych firmach. Pierwszą pożyczkę w vivus udało mi się pozyskać bez żadnych kosztów. Polecam bo do formalności potrzebne praktycznie tylko dane z dowodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornell
Wejdź na ich stronę www.vivus.pl tam masz wszystko klarownie opisane :) nie musisz żadnych zaświadczeń o dochodach im przekazywać , tylko dane z dowodu i możesz wszystko przez ich stronkę załatwić, ja tak robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał854
Na https://sprintpozyczka.pl/ nie wymagają żadnych dokumentów, tym powinna się charakteryzować każda pożyczka przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×