Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedwczesny poród, poród wcześniaka

Polecane posty

Gość gość

Witam. Założyłam ten temat , gdyż chciałabym poznać historie dziewczyn, które urodziły przedwcześnie swoje dzieci, w którym tygodniu i w jaki sposób nastąpił poród czy było wykonane cc czy poród siłami natury. Ja swojego synka urodziłam w 29tyg. (42cm, 1550g) siłami natury, gdyż tak właśnie zdecydował lekarz. Niestety w trakcie porodu dziecko zmarło, uważam że w takich przypadkach powinna być wykonana cesarka, gdyż to zbyt duże obciążenie dla takiego wcześniaka i może doprowadzić do takiej tragedii jaka spotkała właśnie mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję spotkała Cię straszna tragedia, ale skąd wiesz że CC coś by zmieniło? Praktycznie wszystkie wczesniaki które znam rodziły się naturalnie. Problemy zdrowotne które miały były związane z wczesniavtwem a nie sposobem przyjścia nia swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolynka
Ja urodziłam bliźnięta - wcześniaki, 33/34 tydzień. Przez cc, ale mimo to są w inkubatorach i są chore. Nie wiem czy to w jaki sposób wcześniak przyjdzie na świat ma znaczenie. Ale bardzo Ci współczuje i nawet sobie nie wyobrażam co musisz czuć. Ja codziennie się modle żeby wyjść już z tego szpitala i żeby moje maleństwa były zdrowe, jak pomyślę, że miałabym stracić dzieci to czuję fizyczny ból, więc na prawdę bardzo mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×