Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kristinna8134

Zarabiam 1250 zł na rękę. Czy wyprowadzka w mojej sytuacji ma sens.

Polecane posty

Gość Kristinna8134

Mam 24 lata, mieszkam z rodzicami. Chce się usamodzielnić. Nie mam faceta z którym mogłabym wynająć jakieś mieszkanie... czy jest sens szukac mieszkania? zyć od 1 do 1, nie móc nic zaoszczędzić - ale za to być samodzielną i niezależną? Jak uważacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za takie pieniądze nie bedziesz samodzielna. To co zarabiasz to koszt wynajmu, brakuje ci jeszcze jedzenia , przyjemności itp. Zostań w domu do czasu , kiedy zaczniesz więcej zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
No dziś by się samemu utrzymac Trzeba by zarabiac do 3000 Samo mieszkanie to od 1000 do 1500 plus media 300 do 500. No i samo życie też jest kosztowne od 500 do 700. We dwoje owszem jest o wiele łatwiej. Gdyż opłaty dzielimy na 2ch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mieszkanie Cię nie stać, to jasne, ale jeżeli bardzo chcesz się usamodzielnić, możesz po prostu wynająć u kogoś pokój za kilkaset zł. Może trafisz na jakieś fajne współlokatorki i będzie to niezły okres w życiu? ;) Może też jednak nie być tak kolorowo. U rodziców pewnie masz bardzo niskie koszty utrzymania, więc w takiej sytuacji nawet tak niska pensja jest całkiem wysoka, możesz dużo odłożyć. Ja w takiej sytuacji odkładałabym jak najwięcej, zakładałabym lokaty, starałabym się też jakoś inaczej inwestować pieniądze i po jakimś czasie miałabym niezłe oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×