Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

maxorman tabletki na powiekszenie

Polecane posty

Gość gość
Polecam ci krem Largo, testowałem juz pompkę, tabletki, po pompce bolał mnie penis o dziwo a co do tabletek nie mam przekonań, nie lubie się tym faszerować

Gość gość
ten krem żona kupiła mi na pokojrozkoszy pl - kosztowal tam 60zł i to było już kilka miesięcy temu, efekt to 18mm więcej i zadowolona małżonka :)

Gość gość
Nie znam tych tabletek, ale mogę polecić Ci Megasize, albo żel. Kupiłem je jakiś czas temu w freetaboos.pl , są wydajne i przede wszystkim są efekty :)))

Gość gość
Po ile panowie Wy macie lat? Kupiła mi małżonka? Bez obrazy ale jeżeli żona jeszcze uczestniczy w tej komedi , to mi Was panowie żal

Gość gość
Kupiłem niedawno Maxormanz czystej ciekawości aby sprawdzić jak rzeczwiście działa ten specyfik i obalić mity, poswięciłem 90 PLN. Pisze to dla naiwnych i pełnych nadziejo gości, którzy mają zamiar kupić Maxormana w Polsce za cenę 3 razy większą niż kosztuje w rzeczywistości. Tabletki te tylko "nieznacznie" powiększają penisa ale cóż z tego jak efekt jest chwilowy! dopuki doputy działa Arginina, która wchodzi w skład produktu a wiadomo że arginina akg działa jak pompa i to wszystko panowie to cały sekret Maxormana za który "polskie cwaniaczki" wołają po 100 PLN! Pozostały skład produktu to również czysta Żenadaa! W jednej tabletce są tak małe dawki że trzeba zjeść nie 3 tabletki jak pisze na opakowaniu ale przynajmniej z 6 jak nie więcej żeby coś poczuć! Chcecie Dużolepszych efektów? Proszę bardzo wystarczy kupić za 20 PLN dobrej jakości tribulus i dobrej jakości argininę akg gdzie będziecie mieli takie efekty że Was przerosną dosłownie. Natomiast jeśli nie chcecie Panowie targać sobie włosów z głowy i żałować pół roku że daliście zrobić się w bambuko to uciekać od Maxormana gdzie pieprz rośnie!

Gość gość
Wszystkie tabletki na powiekszanie czlonka to oszustwo!! Ziołami nie mozna powiększyc czlonka ale co najwyzej podkrecić libido i tyle w temacie. Musze przyznac ze wymyslono niezly biznes zeby przeplacac za jakies preparaty na ziołach chorrendalne sumy ktore w rzeczywistosci normalnie kosztuja parę złotych. Niezły biznes w żerowaniu na naiwnych!! Panowie uciekać od tego szajsu z daleka!

Gość gość
nie wiem kto pisze niektóre posty pewnie jakaś zazdrosna konkurencja ale na mnie te tabletki działały o wiele lepiej od innych które brałem wcześniej a na które wydałem ponad 300zł. Najważniejsze że powiększają penia i efekt jest widoczny już przy pierwszym opakowaniu

Gość gość
co za Maxormana kupił za 90 zł ??? pewnie jakąś podróbę z Top ogłoszeń tam tego pełno jest tylko nazwa ta sama. Normalnie kosztuję nie mniej niż 150zł i pretensje wnosi.

Gość gość
najlepsze jakie możesz kupić w Polsce, ja sprawdzałem różne innych firm i te działają bez porównania lepiej, Polecam te Maxorman

Gość gość
dzieje się tak dlatego że inni dystrybutorzy ostro dostali w tyłek bo spadła im sprzed. ich tabletek więc co jakiś czas opluwają Maxa lewymi wpisami ale i tak to nie zmieni faktu że jak chcecie uzyskać naprawdę dobry efekt dzięki tabletkom to wybierzcie tylko Maxormana bo z tego co czytałem najpierw kupują tamte a po kilku miesiącach braku jakichkolwiek oznak dziłania zamawiają Maxa wtedy szkoda wydawać chajs 2 razy

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować